• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    TURMAWEN: Holky asi nebude velky rozdiel medzi zapletenim a zagumickovanim ze?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TURMAWEN: Vsákne se to do rána? zatím jsem dávala jen větší množství spolu s henou, a pak to vymývala dva dny
    TURMAWEN: Nemám tak dlouhé vlasy jako slečna na videu, ale struktura je přibližně stejná, akorát ona je má asi neprostříhané.
    Docela mě to štve, přijde mi, že v létě, když jsem měla vlasy po lopatky, mi to nedělalo. U toho ještě lupy :-P ani henna z Kataru to nespravila, tak jsem zkusila vyměnit šampon, holt přírodní hned nemusí znamenat kvalitní...
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    NEVENA: nebo kokosový olej na noc a vlasy do culíku + ještě gumičky po délce vlasů..
    My everyday night routine (for straight hair) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=a4sgyOyBpbo&feature=player_embedded#!
    TURMAWEN
    TURMAWEN --- ---
    NEVENA: Olivový olej po každém mytí;)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Holky, co je dobré proti cuchání spodních vlasů?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MAGI: a tušíš kde to bylo? docela by mě to zajímalo :-)
    MAGI
    MAGI --- ---
    PIKKMA: já tedy četla že mezi barvením hennou má být rozestup 24 hodin :)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Tak čerstvě nabarvené vlasy hennou druhý den v sauně ok, barvě ani lesku to neublížilo, jen trochu obarvené prostěradlo a ručník, naštěstí jsem měla svoje :-)
    VEVER
    VEVER --- ---
    To jo, ta z DM je slabá a vymývá se, to aby člověk barvil tak co čtrnáct dní.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KRISTIII: tak od henne color kryje urcite lip, barva je o dost sytejsi mi prislo ty z dm sou divny.. :) jinak hennou muzes barvit jak casto chces, nicemu to neuskodi. mozna naopak :)
    KRISTIII
    KRISTIII --- ---
    Potřebuju poradit, včera jsem si obarvila vlasy hennou z dm, měla jsem na tom předtím zrz barvu a teď už trochu světle hnědé odrosty, na barvu to chytlo skvěle ale ty odrosty to moc nekrylo. Myslíte, že třeba hennecolor je silnější a překryje to líp? A za jak dlouho myslíte, bych si to mohla zkusit nabarvit hennou znova, můžu hned po týdnu? Díky
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BOBULE: curious and couriouser, ale proč ne :-)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BOBULE: v tomto směru nemůžu radit. jen mě zaráží ona je nějaká henna blond?
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    PIKKMA: zkus smíchat hennecolor a tu z lushe půl na půl:)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    tak uz posledni hlaseni z barveni caca brun :))) Na zacatku se mi to vubec nezdalo ale po druhym umyti uz sou vlasy super jak kvalitou tak tou barvou.. pak nahodim naky foto :) takze joo henna od lushe je asi nej
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BESSAYA: bohužel jsem neprovedla dostatečné množství barvicích sessions abych to mohla potvrdit nebo vyvrátit :-/ mám teď barvicí prázdniny.. muž vyslovil přání vidět moji původní barvu vlasů a při mých pár centimetrech je to přání splnitelné v řádech dvou měsíců...
    ale abych ti odpověděla, asi neměl. jen jsem tam tak stála nad tou směsí s hrnkem zázvorovýho čaje v ruce a řekla si.. proč ne?
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    TEEAK: a měl ten zázvor nějaký efekt? :-)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BESSAYA: taky dávám tak. u mě to sice pomáhá jen trošku, ale lepší než, když nedám nic.

    posledně jsem se odhodlala a nastrouhala tam i trošku zázvoru (opravdu jenom malilinkato) :-) přeci jen to na té hlavě má člověk nějakou dobu :-)
    IKA
    IKA --- ---
    RILVEN: pozri pripadne sem:

    Henna for Hair: Dye hair with henna, indigo, cassia .... safely, beautifully!
    http://www.hennaforhair.com/mixes/
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Díky :-) Já si myslela že jde o ty malý kostičky, ale přece jen, radši se zeptám :-) A pro tu co nejčervenější barvu? Normálně jsem dávala červenou papriku a citron, je to dobrý?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SARICEK: jestli máš takovou, v tom případě chci tvoje vlasy :-)

    BESSAYA: já dávám na hodně krátký hodně hustý jednu kostku. ono taky záleží kolik dalších ingrediencí do toho přidáš... ale jedna a půl by měla v pohodě stačit
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    BESSAYA: Jako kostku/kostku a půl z těch šesti, které jsou v "čokoládce" :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam