• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    MYJKA: tmavší, do henne color jsem ho dávala při míchání, teď do caca rouge nedávám
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    LARAINEMARGOT: A tmavsi ci oranzovejsi? Ja som si lush este nekupila prave preto ze nemam rada cervene vlasy.
    Holky a davate do henny kokosovy olej? Alebo az po zmyti nanasate na vlasy?
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    MASCHA_DUDU: odstín je hodně podobný jako má Myjka
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    MASCHA_DUDU: je spíše do červena, ale není to vyloženě červená, taky záleží na tom jestli to zabalíš do folie nebo necháš jen tak, podle toho je výslednej efekt (já balím do folie) a barva se mi líbí
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    LARAINEMARGOT: A ta Lush Caca rouge chytá červeně nebo je to oranžáda? Podle popisku mi to přišlo red red red. Jinak bych do toho šla hned, Lush bude asi fakt dobrej podle recenzí...
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    MASCHA_DUDU: měla jsem to stejně, středně hnědé vlasy barvené chemickou barvu na zrzavo, pak sem přešla na henne color - míchala jsem měděnou a blond, chytla parádně, jenže později mi nechtěla chytat na odrosty, možná jsem dělala nco špatně, přešla jsem na hennu od Lush - Caca rouge, je skvělá, podle mě líp vyživuje, kvalita vlasů nádhera. Nedávno jsem zbytky chemických odrostů nechala u kadeřnice a vlasy jsou úplně jiné, nádhernější, každý jen chválí změnu. Že henna po více aplikacích tmavne je pravda, ale rozhodně vlasy nemám hnědo-červené.
    AETHER
    AETHER --- ---
    MASCHA_DUDU: pokud se budes drzet te medene, tak by to s tim tmavnutim nemelo byt tak horke. Vyslednou barvu tezko odhadnout, ono to kazdemu chyta trochu jinak, navic po prvnim barveni jinak nez ponekolikate. Ale kvalita vlasu se rozhodne zlepsi.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Ahoj, chystám se poprvé na hennu. Mám středně hnědé vlasy, které si léta barvím na zrz chemkou a ony už úpí.

    Mám nejradši zářivou zrzavou až do oranžova, proto uvažuju o Henne Color měděná. Není tu někdo zkušenosti (ideálně i foto) s výsledným odstínem?

    Další věc je, že jsem četla, že s každým dalším barvením výsledná barva henny tmavne. Znamená to tedy, že se po několika barveních probarvím až k nějaké hnědo-červené (což nechci)?

    Díky moc!
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    já to tu právě u někoho četla, někde vzadu dost tušim.)
    AETHER
    AETHER --- ---
    ja bych se zazrovu bala, ze to bude drazdit, uz jste to nekdo zkouseli?
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    tak já četla o zázvoru jen do zrzavý teda (ginger - ginger;)), ale nejsem v tomhle moc zběhlá!;) a piju ho nejvíc ráda!;)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    HASSSLI: Já vím, že Lush je dost dobrá sama o sobě, ale chybělo by mi to míchání a alchymie okolo :) Med je super, zázvor jsem ještě nezkoušela, radši ho piju :))
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    já třeba do henny z lushe žádný olej nedává, přijde mi dost mastná sama o sobě...ale teď plánuju přidat med a zázvor, tak jsem zvědavá:)
    TERRA
    TERRA --- ---
    HASSSLI: nad-her-na!
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    AETHER: Ooo dakujem. :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIGHTFURY: Caca Brun se zanedbatelným množstvím medu, mandlového oleje, kakaa a kávy napatlána, tak za dvě hodinky to (po sedmi hodinách) sundám a jsem zvědavá na výsledek :))
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    jo.)
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    HASSSLI: A tu henne color mas medenou?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    HASSSLI: Aha, tak to bude tím.. já mám tmavě hnědou.. Tak to si asi dnes napatlám Caca Brun a zanechám marné snahy o víc než jen červený/zrzavý odlesk.. :))
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    taková pochcaná sláma;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam