• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    DRYADKA
    DRYADKA --- ---
    Ahoj,myslíte, že mohu smíchat hennu od různých značek dohromady? Mám doma Hennecolor měděnou, jedenm pytlíček DM měděnou a ještě hennu neznámého původu, kterou jsem našla v bytě po sestře:-D Tu jdu zrovna zkusit, to bude překvápko :-)
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    PIKKMA: Mně to právě taky překvapilo, že mě to nabarvilo tu kůži tak málo. Dneska dám ještě jeden pokus.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    uz to vidiiim! :)
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    pikkma: je to někde dole, házela jsem to sem celkem nedávno:)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MASCHA_DUDU: tak ty svetle obecne chytaji blbe a chce to dat vice vrstev, plati, ze s nimi nikdy vlasy nezesvetlis.

    Jinak odstatou hennu podle konzistence bud zredim horkou vodou, nebo jen ohreju.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MASCHA_DUDU: malinko? me kdyz se henna omylem dostane na kuzi mam tam syte oranzovy flek jeste dva tejdny po tom :D
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    AETHER: Hennecolor. Barvila jsem si dva prameny - jeden měděnou a jeden 1:1 měděná s blond.

    Dělala jsem si i zkoušku na kůži kvůli snášenlivosti. Dala jsem hennu na náplast, nalepila na vnitřní stranu nadloktí a nechala přes noc. A tu kůži mi obarvila fakt malinko.

    A jak dlouho čekáš? Rozřeďuješ před použitím znovu horkou?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HASSSLI: nenahodila bys nejakou foto caca rouge? by me zajimalo jak moc je to cerveny :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    PIKKMA: ja pauzu driv nedelala, ted delam a je to lepsi, chyta to sice imho stejne, ale ta konzistence je mnohem hladsi.

    MASCHA_DUDU: a jakou jsi mela barvu?
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    No, holky to tady dávaly na topení, aby se uvolnilo barvivo, takže v pauze, IMHO, chyba není...
    HASSSLI
    HASSSLI --- ---
    já pauzu nikdy nedělala a ani jsem o tom nikde nečetla a že jsem přečetla miliony diskuzí;)) jinak pokud ti to nechytlo, tak zkus třeba přípravky bez silikonů..mně teda chytla i henna z dm na vlasy mytý obyčejným šamponem, ale kamarádce se stejnou barvou vůbec..
    zejtra zkusim ten zázvor a med do caca rouge, tak snad to bude dobrý;)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    to bude mozna tim henne color se ma davat na mokry, tusim ze mozna dokonce i na umyty.. lip to pak chyta.

    a kdy pauze - zkousela jste to jeste nektera? je to k necemu? i kdyz me pride uz jen casove narocny to ze to musim mit nekolik hodin na hlave a jeste tak 6hodin pripravy? procedura od rana az do vecera :D
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    PIKKMA: Někde jsem četla nechat uležet v pokojové teplotě. Na suchý vlasy jsem to dávala.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    no nevim o tom ze by se tam mela delat ta petihodinova pauza.. ja to namichala a hned za horka nanasela.... chytala mi dobre.. davala si to na suchy bo na mokry?
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Dělala jsem testovací barvení Hennecolor. Do prášku jsem přidala citron a zalila jsem horkou vodou, nechala 5 hodin v pokojové teplotě. Pak přidala znovu horkou vodu (jen trochu, aby to byla furt pasta), dala na hlavu, igelit, čepici a nechala přes noc. Vůbec mi to nechytlo (a to mám vlasy zesvětlené před 3 měsíci). Nedělám někde chybu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    Ja jsem o vikendu dala na vlasy smes: henna od Mannifee + citr. stava + lzice skorice + lzice medu + lzice oleje + jedno vejce. Vonelo to jako pernicky, akorat kdyz jsem to pak splachovala, tak uz mi to vejce neskutecne pachlo. A vlasy po tom byly tedy luxusni:)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Hm, tak jsem si po dlouhý době na svoje tmavě (hodně tmavě) hnědý vlasy napatlala Cacarouge a ... krom prudkého světla není vidět ani odlesk červené :oD :OD :oD Takže tak :oD :oD :oD
    VEVER
    VEVER --- ---
    DA_NIELA: DM henna je rozhodně dost na pytel, vymývá se.
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    DA_NIELA: ja osobne bych pod henne color nesla - tedy cca 150-180kc podle stesti. Podle délky vlasů na 1-3 dávky... na středně dlouhé 2-3 dle potřeby...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Ahoj, jakou značku hnědé henny byste doporučily, s ohledem na poměr cena/výkon a absenci přidaných kovových sloučenin?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam