• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    TERRA
    TERRA --- ---
    KACHITA: Krasna ikonka btw...;)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TERRA: existuje vitaminova nebo bezbarva henna - koukni na hennecolor - ta bezbarva nebarvi a vitaminova by taky nemela - ale to osobne nemam odzkousene ;)
    TERRA
    TERRA --- ---
    DIABOLUS: Jasny, tak az budu chtit byt zase slecna tuplovana ohniva...;)tesim se:D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TERRA: leda henu nehenu http://www.prodejbylin.cz/henna_neutral_list_mlety/index.html , už mi ji tu někdo doporučoval. Neměla by moc barvit, vyzkoušeno ale nemám. Jinak klasika henna prostě barví oranžová, zrz až červená
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    Camella: k indům na Lipanskou. Co staví tramvaj z hlaváku, tak přední dveře a hned uličkoku do kopce.
    Terra: chci fotku s kladenskou září, ale jaksi se nám nedaří mít najednou foťák i světlo. Nicméně je to v plánu.

    TERRA
    TERRA --- ---
    DRAIG_ENAID: Hezky pribeh, nahod fotku;)Chci videt Tvou henno barvu a sla by i se zari nad Kladnem?prosim?:-)

    Btw...ja jsem mela hennu jen jednou, ale holky, co kdyz jsem plavovlaska, jakou hennu mi doporucujete abych neztratila odstin, neexistuje, ze ne, slecny hennovlasky?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DRAIG_ENAID: k indům kam?
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    Chodím si k indům do obchodu pro hennu Zarqa. Pravda, ne vždycky ji maj tolik, kolik potřebuju, ale poslední dobou mívaj zásoby. Od červených odlesků po rudo-rudé, spíš záleží, s čím to zrovna zkouším míchat. Bonďatá kamarádka jí má na odrostech do oranžova, ale po třetí vrstvě už je jinak jak záře nad Kladnem :-)
    Do toho jsem teď vyslechla v metru za svými zády diskusi dvou slečen, jak se nemohly dohodnout, co to na tý hlavě můžu mít za barvu, že by z toho chtěly melíry. Při představě toho úkonu jsem se začla smát a byla ráda, že vystupuju.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ELODY_MELODY: HenneColor jsem zkoušela (mix měděná + blond), ale asi mám moc tmavej základ (středně hnědá), mám jen takový odlesky a jen při určitým světle.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    DA_NIELA: o děkuji. Vyzkouším ;)
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    MASCHA_DUDU: já byla rezatá po hennecolor měděná. Ale výchozí barva byla blond částečně odbarvená a částečně vlastní trochu tmavší blond
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    DA_NIELA: nevadí :-)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    {Reply TEEAK|35054552}: vyzkoušeno nemám.
    VEVER
    VEVER --- ---
    MASCHA_DUDU: Výhledově, až se dostanu k foťáku :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    DA_NIELA: máš jí vyzkoušenou? ta by mě možná taky zajímala :-)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    DIABOLUS: Cassia obovata zvaná též "bezbarvá henna". http://www.prodejbylin.cz/henna_neutral_list_mlety/index.html
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    KACHITA: tak bordo se nakonec nekoná, ale momentálně sedím zaigelitovaná s dvojitou čepicí a čekám, co vznine z komba kaštan hennecolor+mahagon hennecolor... držte palce! :)
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    VEVER: Můžu tě poprosti o fotku? O rezavou se totiž taky (bezúspěšně) pokouším.
    VEVER
    VEVER --- ---
    Tak jsem včera barvila, půl na půl henne color mahagon a zlatá blond, dovést k varu, nechat cca hodinu odstát, pak tam narvat ten jogurt a zase ohřát. Kromě toho tam bylo trochu citronu a troška papriky (došla). Měla jsem to na hlavě asi tři hodiny a výsledkem je docela pěkná rezavá. Po červené ani stopy.
    STRIX
    STRIX --- ---
    DIABOLUS: ja jsem začátečník, ale pravě jak jsem o tom různě četla tak sem četla i o bezbarvé henně právě jen na výživu
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Děvčata nějaké typy, aby henna nebyrvila moc červeně? Chtěla bych ji jen pro výživu spíš než na obarvení. Svoji barvu vlasů mám moc ráda a nechce se mi ji měnit. Párkrát jsem si už hennou barvila a rozmíchávala jsem ji třeba silným odvarem z černého čaje bez citronu a bylo to lepší, ale stejně do červena. Jde to vůbec? Díky za ohlasy..

    a pardon jestli už se tu o tom siskutovalo, nějak jsem nenašla :/...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam