• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    mám v lednici cca měsíc starý namíchaný zbytek henny. myslíte, že to můžu přidat do nové směsi teď?
    TERRA
    TERRA --- ---
    PIKKMA: No proste to nedas na konce a musis chvili bejt jako vodnik:-)))
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    TERRA: ja jsem predtim barvila chemickou, kterou sem taky tahala az do koncu, ted jen 3x hennou takze na tech koncich je toho navrstvenyho hodne ajsou suchy a cuchavy.. tak nevim jestli henna dela jeste dalsi vrstvy nebo se nejak vymyva casem...
    ale kaslu na to stejne nevim jak bych to mela udelat nechat ty konce venku a mit celou noc hennu na hlave :D
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    PIKKMA: Jo, možná jsou ty konečky sušší, ale proto tam dávám trochu oleje a nepřijde mi to takovej rozdíl oproti předhennovému období, zastřihuju ve stejných intervalech.
    TERRA
    TERRA --- ---
    PIKKMA: Ja nvm ale ciste teoreticky to zrejme myslela tak, ze ty konce pak tezknou (protoze to je konec tak se celej obali a tudiz ma vetsi vahu nez zacatek/celek)...ale prijde mi to jako nedulezity, kdyz clovek normalne striha konecky jak ma, tak by tohle nemel byt imho problem...
    VEVER
    VEVER --- ---
    PIKKMA: Já to patlám na všechno a žádné problémy nepozoruju...ani bych teoreticky neměla, mám za to, že henna by měla spíš pomáhat.
    Navíc se mi asi ještě nikdy nepovedlo namíchat hennu dvakrát stejnou a ačkoliv mně je víceméně jedno, jaký konkrétní odstín rezavé budu mít na které části vlasů, někomu by to třeba mohlo vadit.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    byla jsem u kadernice a pry bych ani tu hennu nemela nanaset az uplne do koncu ale jen na odrosty, coz teda v praxi vubec nevim jak udelat :D a hlavne ani nevim jestli je to u ty henny potreba.. u chemicky barvy to chapu..
    pry sou potom konce presyceny a vysuseny.. hennou barvim ted jen chvilku tak nevim, nekdo nejaky postrehy, poznatky ohledne tohodle? :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TERRA: díky ;)
    TERRA
    TERRA --- ---
    KACHITA: Krasna ikonka btw...;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    TERRA: nejsem blond, ale mam tak svetlou hnedou, ze by to bylo na ni videt ;]
    TERRA
    TERRA --- ---
    Jinak diky holky:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    FLOE: Fakt ne?Taky jsi blond ?;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    jojo, hennecolor neutralni nerbavi. Pouzivam, spokojenost.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TERRA: existuje vitaminova nebo bezbarva henna - koukni na hennecolor - ta bezbarva nebarvi a vitaminova by taky nemela - ale to osobne nemam odzkousene ;)
    TERRA
    TERRA --- ---
    DIABOLUS: Jasny, tak az budu chtit byt zase slecna tuplovana ohniva...;)tesim se:D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TERRA: leda henu nehenu http://www.prodejbylin.cz/henna_neutral_list_mlety/index.html , už mi ji tu někdo doporučoval. Neměla by moc barvit, vyzkoušeno ale nemám. Jinak klasika henna prostě barví oranžová, zrz až červená
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    Camella: k indům na Lipanskou. Co staví tramvaj z hlaváku, tak přední dveře a hned uličkoku do kopce.
    Terra: chci fotku s kladenskou září, ale jaksi se nám nedaří mít najednou foťák i světlo. Nicméně je to v plánu.

    TERRA
    TERRA --- ---
    DRAIG_ENAID: Hezky pribeh, nahod fotku;)Chci videt Tvou henno barvu a sla by i se zari nad Kladnem?prosim?:-)

    Btw...ja jsem mela hennu jen jednou, ale holky, co kdyz jsem plavovlaska, jakou hennu mi doporucujete abych neztratila odstin, neexistuje, ze ne, slecny hennovlasky?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DRAIG_ENAID: k indům kam?
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    Chodím si k indům do obchodu pro hennu Zarqa. Pravda, ne vždycky ji maj tolik, kolik potřebuju, ale poslední dobou mívaj zásoby. Od červených odlesků po rudo-rudé, spíš záleží, s čím to zrovna zkouším míchat. Bonďatá kamarádka jí má na odrostech do oranžova, ale po třetí vrstvě už je jinak jak záře nad Kladnem :-)
    Do toho jsem teď vyslechla v metru za svými zády diskusi dvou slečen, jak se nemohly dohodnout, co to na tý hlavě můžu mít za barvu, že by z toho chtěly melíry. Při představě toho úkonu jsem se začla smát a byla ráda, že vystupuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam