• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: Tak som ti ho vygooglovala - a ani som nevedela, aká je to hviezda. :D

    Kaderník radí: Pri farbách pozor na prirodzenosť - Diva.sk
    http://diva.aktuality.sk/clanok/25755/kadernik-radi-pri-farbach-pozor-na-prirodzenost/

    Farbí normálne chemickými farbami, ale na rozdiel od iných kaderníkov, s ktorými mám skúsenosti, netvrdí, že mi po henne ozelenejú alebo vypadajú vlasy, atď. :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    NIMUI: tak ti můžu dát tip na kadeřnice v Pardubicích - mám zkušenost se třemi a ani jedné to nevadilo... spíš s tím neměly zkušenosti, ale rozhodně to nehanily.. :)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    Z Brna ani moc ne, ale ja to chtela tak orientacne, protoze v Brne se na me vzdycky tvari blbe, kdyz priznam hennu... Asi jsem jeste nenasla tu svou spravnou kadernici :)
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: Bratislava, takže asi trochu od ruky.:)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: waw, a kde? :-)))
    IKA
    IKA --- ---
    Konečne som narazila na kaderníka bez predsudkov, pochválil mi farbu vlasov, a keď som sa priznala, že to je henna, a nie chemická farba, povedal, že to predsa vôbec nevadí a že je to možno dokonca pre tie vlasy aj lepšie. :)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    STRIX: jaaj, nahod fotku! ja na to jdu o vikendu.)
    STRIX
    STRIX --- ---
    tak vyzkoušen hennecolor - přeliv a včera i ta maska na vlasy,.. a naprostej luxus, uz po prvnim pouzití,.. to cumim :)))
    IKA
    IKA --- ---
    BESSAYA: Nemalo by mať.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Nevíte prosím, jestli může mít nějaký vliv na barvení hennou to, že beru antibiotika? Díky! :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: No nemám to samozřejmě všude úplně stejné, takže konce mám dost tmavé, ale horní půlka je moc pěkně hnědočervená :) a i přesto, že tam mám různé vrstvy, to vypadá dost přirozeně a hodně lidí mi právě tu barevnou rozmanitost chválí, možná proto, že to nevypadá jako helma.. :)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    NIGHTFURY: ahháá, no tak to je jiná.) po pás a tenhle odstín jo? to zní doost dobře.))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: Ale já nečekala, až mi odrostou vlasy :) Mám je do pasu, takže by to trvalo fakt hodně dlouho.. prostě jsem jen počkala, abych nebarvila hennou hned po chemii a od té doby vrstvím hennu - CacaRouge a Caca Brun střídavě..
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    NIGHTFURY: To máš v pohodě, já kdybych měla počkat až mi odrostou pravý vlasy v mojí našedlý nezáživný barvě, tak se asi zbláznim.)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    STRIX: Jéé, tak to budeme mít podobně.) Já šla taky do dvou přelivů a teď se chystám na tu pravou hennu. Good luck!
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Ok, děkuji, regenerace je taky přidaná hodnota, doufala jsem ve zlatavé odlesky ;-).
    VEVER
    VEVER --- ---
    RILVEN: Mně to neudělalo nic. Mám podezření, že některé vyšisovanější prameny měly trochu zlatější barvu, ale to jsem fakt hledala pečlivě :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    taky dotaz: vim ze uz se to tady resilo ale nejakej tip na ztmaveni henny krome orechovyho listi?
    kdysi sem nekdo posilal nejakou straku kde byly vypsany ruzny veci na ovlivneni vysledku henny ale taky nemuzu najit
    RILVEN
    RILVEN --- ---
    Dámy, prosím, máte některá zkušenosti nebo ještě lépe fotky s tím, co udělá zlatá henna se světle hnědými vlasy? :-)
    VEVER
    VEVER --- ---
    MAUTUSKA: V pohodě, jestli z DMka, tak už tak za týden to bude výrazně slabší :)
    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    tak jsem si dala na hlavu hnedou henu z dmka, smichala s kafem a skorici, nechala pres noc a je to pekne hnusne do zrz:/
    STRIX
    STRIX --- ---
    KORNELIE: akorat ted mi prisel balíček s hennecolor :)

    taky jsem právě četla, že by se nejdříve měl dát přeliv, mylím, že se tim nic nezkazí,.. objednala jsem si na začátek dva přelivy a pak barvy a k tomu ještě nějakou výživnou masku, vše v barvě hnědá. tak uvidíme :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam