• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NEVENA: silikony nevymývají, silikony obalují a henna pak nechytá. Vymývá sls :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    NEVENA: rozhodne, silikon se obaluje kolem vlasu jako henna, tudiz konkurence je jasna.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: To se musím kouknou, nepamatuju si to... vím že to rychleji vymývá hennu, ale jaký to bude mít výsledek na to zda henna chytí?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Nemeješ si hlavu nějakým silikonovým šamponem například?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PIKKMA: Mám ještě červenou od MANIFEE
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    NEVENA: jakou hennu pouzivas?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Poslední dvě tři hennování, s odstupem kolem 3 měsíců, mám pocit že vůbec nezaznamenávám žádnou změnu barvy :-/ Zalívám vařící vodou, neměla jsem posledně čas nechat to den uležet, ale jindy ano...
    Co přidat?
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    DRAIG_ENAID: tak to urcite mrazak.
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    GRETKA: to už bylo namíchaný, jenom jsem nějak neodhadla, že má kamarádka míň vlasů, než já....
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    DRAIG_ENAID: jestli kupujes prasek, neni nutne ho davat ani do lednicky ani do mrazaku.
    Jestli kupujes v tube od Logony tak taky ne. Jestli ji to pripravujes dopredu, tak proste prestan, a vysvetli ji tak udelat smes a at si ji udela sama ;) ale mrazak se urcite da pouzit, toho, ze prijde henna o ucinnost uplne bych se nebala, spis cim starsi tim mene ucinna, jedno jestli ceka v prasku ve skrini nebo v mrazaku.
    TERRA
    TERRA --- ---
    VAMPYRCIK: Jasny, uplne meni konzistenci medu teplota vody...tkz nejdriv asi opatrne s hennou... radeji nejdriv min a postupne pridavat...uuuz se tesim.
    :-)dik;)
    VAMPYRCIK
    VAMPYRCIK --- ---
    TERRA: mně to med vždycky spíš naředí než zahustí, tak opatrně ;)
    TERRA
    TERRA --- ---
    FLOE: Hmmm to jest napad dobry myslim odvar z hermanku by mohl pomoci...ku zesvetleni, diky za tip...vajicko radeji neee, diky- to davam samostatne, zas to nechci prehanet, staci mi jedna vec na pridani tak zkusim ten med, na hustotu si myslim jest on idealni, dekuju za odezvu, henne zdar a silu:-)
    FLOE
    FLOE --- ---
    TERRA: Med davam a pohoda, vlasum to jedine prospeje. Pak davam nadrcenej hrebicek pro vuni a nakonec vajicko, aby to drzelo na hlave. Davam od oka, jak micham, tak kydam a patlam dokad nejsem spokojena s hustotou :] Jestli bys to rada trochu zesvetlila, tak bych Hennu nezalejvala vodou, ale odvarem z kvetu Hermanku. Mama mi jim, kdyz jsme byla mala polejvala vlasy a fungovalo to.
    TERRA
    TERRA --- ---
    Pripadne pokud ma nekdo primo zkusenosti, tak kolik ho zhruba dat?Na stredne dlouhe vlasy?

    Dik...chtela bych trochu zesvetlit odstin barvy...blond
    TERRA
    TERRA --- ---
    DRAIG_ENAID: Tak to bych nedelala, podle me jedine cerstva henna ma ucinek nebo asi zalezi jak dlouho by lezela v mrazaku...ale presne nevim no...

    Holky, co pouzivate Henne color neutral nabo natural ci jak se jmenuje- prosimvas, pridavate neco krom citronu?
    Ja uz si citron davat nebudu chci to zkusit bez nej aspon tentokrat...ale dala bych neco misto nej, co si myslite o medu do Henny neutral ??

    Diky moc...
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    dámy, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenost s přechodem z henné color odstín mahagon na měděnou? vím že henna nezesvětluje, ale původní mahagon už mám dost odrostlý a barva je hodně vymytá. chtěla bych přejít spíš k odstínům měděné - nebo jestli bude stačit jen do směsi přidat něco co podpoří rudější odstín? díky.
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    Tak jsem nějak neodhadla, že má kamarádka míň vlasů než já a tentokrát zbylo opravdu dost henny.... může to na mrazák? V lednici jí prý zatím vždycky zplesnivila :-(
    TERRA
    TERRA --- ---
    TERRA: "Jezkovi zraky"...myslim samozrejme bylinkarstvi, s mekkym i...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    takze hlasim kdo chce sytou tm. hnedou nepal shop funguje :) pridala sem tam i trosicku cerne coz uz bylo zbytecny.. sem ted lehce cernovlaska :D ale po par umytich to bude super hneda..

    Henna základní :: HENNA
    http://www.nepalshop.cz/hena/

    akorat uz neni moznost vyzvedavat v praze jen na objednavku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam