• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    PETAW
    PETAW --- ---
    MYJKA: haha diky. esteze som googlila ze su to dve rozne, asi vykojeny mozog.
    PETAW
    PETAW --- ---
    MYJKA: chapem spravne ze je to mix dvoch byliniek - senny a cassie?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    co myslite ze by vzniklo mixem tm. hnede henny (ktera chyta temer do cerna) a cervene? moje predstava je krasne tm. hneda s cervenejma odleskama pripadne cervenym zihanim :D
    PETAW
    PETAW --- ---
    BOSSORKA: http://www.hennaforhair.com/freebooks/hennaforhair.pdf tuna pise ze staci jedna polievkova lyzica henny do cassie. str. 51.

    Dnes som si kupila Henne Color Quinquina v blahovej predstave, ze ked je to bezfarebna vitaminova, je to ta cassia a ono houby, je to pekny mix byliniek, tak to teda musim cassiu kupit este raz :(
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    BOSSORKA: diky za tip.

    Farbenie hennou s cassiou
    Ukázky barvení - Khadi NEUTRÁLNÍ SENNA / CASSIA | Khadí, přírodní kosmetika z Indie
    http://www.khadi-cz.cz/cz/page/0/ukazky-barveni-khadi-neutralni-senna-2f-cassia.html?detail=3157
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    MYJKA: cassiu má khádí ne?
    VEVER
    VEVER --- ---
    MYJKA: Na krabičce píšou cassia, heřmánek, rozmarýn, reveň a henna. Poměry nepíšou, ale cassia je uvedená první.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Ta blond henna od henne color, netusite ci to je prave ta cassia?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    PETAW: v jakém poměru?
    PETAW
    PETAW --- ---
    MYJKA: by som tipla, že cassia ako základ a trocha henny, Ale maximálne len do stredne plavých vlasov .
    ISCH
    ISCH --- ---
    Ženy, nechcete nějaká Caca Maroon?
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    MYJKA: uááá to je barvička, až se Ti jí podaří docílit chci návod! :-)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Prekrasne :) tuhle barvu jen tak nevidis.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MYJKA: A toto by sa mi páčilo mať. :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MASCHA_DUDU: jednou jsem po delší době vyzkoušela Rouge (co mi ležel v poličce asi půl roku) a nestačila jsem se pak divit jak jsem byla rudá :-) přijde mi, že uleželejší víc chytaj
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ISCH: Super :-) Tak jsem snad dobře nakoupila. :-) Díky za rady.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MASCHA_DUDU: Tak vím, jak vypadáš :) Rouge na to bude nejlepší, Maroon je hnědorez.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ISCH: Mám středně hnědé vlasy a chtěla bych to co nejoranžovější. Tak mám rouge. Myslíš, že maroon bude oranžovější?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Henna, čo sestra doviezla z Turecka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam