• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    JUASINHA: doporucuju tuhle hennu je vyborna a jedina s kterou se mi povedlo docilit opravdu hnede bez cervenejch odlesku.. michala sem tm. hnedou s hnedou a ok..

    Henna znamená krásné vlasy...
    http://www.nepalshop.cz/
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj,
    barvím si Henecolor (bordo+černá) přes 10 let, vlasy jsou kvalitní a pěkné, ale začal mi strašně vadit ten načervenalý odstín. Nevím, jak se ho zbavit. Zkoušela jsem namixovat různé hnědé nebo namixovat hnědou s černou, ale vždy to dopadlo příšerně a navíc pokaždé tam byly ty červené/nazrzlé odlesky.
    Rozhodla jsem se přejít na chemii, ale pročítám si diskuzi tady a odvaha mě opouští. Chci se tedy zeptat, existuje nějaký druh/značka henny, která mě po nějaké době zbaví červené? Chtěla bych mít přírodní hnědou bez červených odlesků na sluníčku.
    Díky
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj, je tady někdo, kdo se barví hennou na červenou a má hodně výraznou barvu ? Případně uvítám návod jak na to a foto pro přestavu, děkuju :)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    AOTEAROA: Mně se k henně, ale i obecně, velmi osvědčuje tohle (mám tedy jen šampon: http://bionecosmetics.cz/bio-kreatin-obili

    Ale je mi 30 a musím říct, že zkouším i další kosmetiku a jsem moc spokojená. Takže pokud mi to nezdraží, tak mají fanouška...
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    Já už ani nehennuju, ani nebarvím, ani nic. Dala jsem si vlasy dokupy bezbarvou hennou a cca 1x měsíčně dávám kokosák na dvě hodiny. Jinak jsem zjistila, že nejlepší vlasy mám, když nepoužiju kondicionér, takže to bude po aviváži další sosárna peněz, které se zbavím :) Používám tedy dobré šampony, poslední rok Santé a Laveru, nevím co budu dělat až mi dojdou a nebudu si je moct dovolit pořídit.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    nj ja se snazim ale moc mi to nejde :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    PIKKMA: Dávej si spíš pozor, abys to nevrstvila víc - prostě dávat jen na odrosty (to se s tou hennou vážně skvěle dělá :D )
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    hmmm.. nebo budu postupne primichavat stale vic a vic cervene a medene, to by asi taky slo .) tmavy to mam hodne a rekla bych ze uz i dost navrstevy
    ISCH
    ISCH --- ---
    PIKKMA: To odbrvování je hroznej oser (s prominutím). Zjistila jsem, že není takovej problém stáhnou hennu jako takovou, ale to indigo! který je v hnědý nechce pustit ani za nic. Takže to je spíš na zničení vlasů, zcela bez obalu.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ISCH: uka :)

    ja uz par let barvim tm. hnedou v mixu s trochou cerveny takze je to celkove hodne tmavy.. premejslim ze bych sla do zrz :) to by chtelo asi mirne odbarvit konce a zahajit nejakou medenou ze? me se do toho odbarvvoani nejak nechce ale odrustat se mi to taky nechce
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    JO!
    ISCH
    ISCH --- ---
    Jo a mimochodem: chcete někdo vidět, jak divně vypadaj dvě vrsty cacabrun na odbarvejech vlasech? :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGYSZ: Onoseto! Ten japončík za to může! :D
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    OBvyklý: Vemeš bahno, naplácáš na kokos, zaigelituješ, narazíš bezdomoveckou čapku (=kulicha za 49,90), jdeš spát, ráno smyješ. A ono se to to... :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGYSZ: Výrobní postup? :D
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    FOtka nebude, druhý den jsem to zahennila. Ale fakt vtipné, prameny u tváře nahenněné, pak pěticentimetrové nic, zas nahenněné, zbytek nic. Meh :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGYSZ: Fotka?

    Jinak já jsem si dala kolečko - černohnědá (přelom roku, henna+chemická barva) - červená (odbarvování a odbarvování... Spousta odbarvování!) - zelenomodrá - abych teď usoudila, že je to pěkný, ale nejhezčí jsou zdravý vlasy, takže jsem se pokorně vrátila ke caca brun.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Včera se mi podařilo neplánovaně nahennit na hlavě přechod pro chodce... no kdybych to chtěla schválně, tak se mi to nepovede... :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    KOCKKA: Khadi - výraznější barvy, Lush - víc regenerace.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    Khandi nebo lush?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam