• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    KACHITA: Říkala mi to paní v obchodě, kde kupuju barvy, tak jsem se zeptala přímo na FCB firmy Khadi, jestli je to pravda, a oni potvrdili, že ano, připravují se nové čtyři odstíny, měly by být blond.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    BOTINKA: ja mela dredy 7 let a celou dobu sem je barviva hennou a spokojenost největší !vymejvani nebyl extra problém, samotě o něco malinko náročnější než normalka vlasy ale jako stalo to za to a jako a třetí po čtvrtý a naučit se s tím pracovat ze ti to ani nepřijde, jen jestli mas chemicky barevné blond tak ti to pak bude chytat jiny odstín na odrosty
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    MYS_USATA: to je super, nevíš prosím tě ještě o dalších? Nebo případně by stačil třeba odkaz, odkud jsi čerpala :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Budou nové odstíny Khadi - podařilo se vytvořit blond.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja barvila dready hennou a muzu doporucit bylo to lepsi nez chemkovita barva, jen se musi pocitat ze cast toho proste v tech dreadech asi zustane no :D padalo mi to z toho jeste tejden potom
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    BOTINKA: Vymývání heny je fakt docela opruz (mně trvá teda dost dlouho) a z těch dredů si to imho moc nedokážu představit :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    BOTINKA: Myslím, že se to bude na houby vymejvat.
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj,
    daruju půl pytlíčku Henne color černé, čtvrt pytlíčku mahagon a čtvrt pytlíčku kaštan.
    Praha (5,centrum, Palmovka).
    Pošta
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Máte niekto skúsenosť s umývaním vlasov sodou a kyslým oplachom vs. henna?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Prosím,
    zkoušel někdo z vás na hennu dát nějaký chem. přeliv?
    Hennou jsem nebarvila už cca půl roku, svoje vlasy mám hnědé, foto , barvila jsem se na zrzavou/červenou - jak kdy, poslední asi dva roky khadí - teď už mám tak 8-10 cm odrosty a ráda bych to nějak nenápadně sjednotila. Postupně chci přejít úplně ke svojí barvě..
    Dívala jsem se tady na ty přelivy: http://www.omlazeni.cz/recenze/l%27oreal-paris-casting-cr-me-1187.html

    Moc díky za jakékoliv tipy.
    ZUCER
    ZUCER --- ---
    PETAW: Jooo dobre ty!!!!Diky moc, to je ono!!!!
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    ahoj, potrebovala bych poradit. chytla me prazdninova manie a nabarvila sem si hlavu na cervenou, chemicky, ted to ale potrebuju vratit na hnedou, pac se vracim do prace. Idealne bych si tam dala henu, ale jaka je sance, ze mi chemickou barvu prebarvi a budu to mit hnede? nebo musim pouzit dalsi chemku? pripadne kdyz by se to nepovedlo s henou, existuje nejaka moznost napravy kdyz mam na to jen par dni? diky
    ISCH
    ISCH --- ---
    PIKKMA: Ta nebejva duta ;)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    nebo do toho klasickyho aplikatoru pridelat tetovaci jehlu?
    IKA
    IKA --- ---
    ZUCER: A nešlo by to s injekčnou striekačkou?
    ZUCER
    ZUCER --- ---
    AETHER: noo ja bohuzel co se tyce Henny tak fakt potrebuju tu nejuzsi dirku v podobe dute jehly ;) asi jsem malo profik ;) ale proste jemne motivy a uzkou linku s pytlikem neudelam ;) budu shanet dal...
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEEAK: ze zkušenosti s cukrářským zdobením mohu říct, že nejlepší je kvalitní pytlík s vystřihnutou dírkou nebo kornout z voskovaného papíru - obojí ovšem chce praxi, ale dělá se mi s tím lépe než s čímkoli jiným...
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZUCER: zkusila bych gastro potřeby (takové ty nádoby na kečupy, hořčice ..) a nebo cukrářské potřeby (ti určitě taky mají na zdobení něco elegantnějšího, než pytlík s vystřihnutou dírkou) :-)
    ZUCER
    ZUCER --- ---
    PIKKMA: diky za odpoved, tady na tom odkaze bohuzel prave maji ten tlustej aplikator. ja potrebuju na konci dutou jehlu...neco jako tohle..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam