• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ISCH: Já bych brala brun i marron, kolik toho tak máš? :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Mám tu nějaké přebytky coca noir, brun i marron, kostička za 40,- kdyby měl někdo zájem?
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    JAZDA: Nic o tom nevím, sama jsem zvědavá, jak to bude fungovat. Na tmavé to ale určitě nepůjde. Osobně si myslím, že to bude použitelné pro přírodní blond a světle hnědé, že to ty vlasy prozáří a ozdraví, ale určitě výrazně nezesvětlí.
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Noo, blond henna sama o sobě na moje vlasy nikdy nepřišla. Až ve směsce s měděnou. Ale zkoušela kámoška, elfí blondýna a té zas ta zlatá blond chytla poměrně výrazně. Rozhodně radím vyzkoušet na vyčesaném chumáči a/nebo pak na skrytém spodním pramenu vlasů ;) Henna je tak trochu nevypočitatelná alchymie :).
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    MORGYSZ: Henecolor blond teda pouzivas? na puvodne blond vlasy? jakou to udela zmenu? diky
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    prave proto se ptam. sem bloncka s jemnym chmirickem misto vlasu a ztmavovat nic nehodlam. proto me to zaujalo. jestli by to trochu tem vlasum nepomohlo a co by to s tou barvou vlastne udelalo
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Třeba ta od Hennécolor nezesvětluje. Spíš ty vlasy tak nějak rozzáří :) A když si dá tmavovlasá holka blond hennu, tak to s barvou nic neprovede, akorát bude mít lesk jako blesk. Ono nelze sloučit dvě neslučitelné věci - regenerační a barvicí účinek henny a peroxid, to pak už není henna...
    JAZDA
    JAZDA --- ---
    MYS_USATA: blond henna? jsem hennou (i jinyma barvicima technikama) neposkvrnena, ale tohle me zajima. jak ma blond fungovat? chapu jeste bezbarvou, ale ze by mela zesvetlovat? nemas k tomu neco dogooglitelnyho (nedari se mi najit nic rozumneho)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    KACHITA: Říkala mi to paní v obchodě, kde kupuju barvy, tak jsem se zeptala přímo na FCB firmy Khadi, jestli je to pravda, a oni potvrdili, že ano, připravují se nové čtyři odstíny, měly by být blond.
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    BOTINKA: ja mela dredy 7 let a celou dobu sem je barviva hennou a spokojenost největší !vymejvani nebyl extra problém, samotě o něco malinko náročnější než normalka vlasy ale jako stalo to za to a jako a třetí po čtvrtý a naučit se s tím pracovat ze ti to ani nepřijde, jen jestli mas chemicky barevné blond tak ti to pak bude chytat jiny odstín na odrosty
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    MYS_USATA: to je super, nevíš prosím tě ještě o dalších? Nebo případně by stačil třeba odkaz, odkud jsi čerpala :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Budou nové odstíny Khadi - podařilo se vytvořit blond.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja barvila dready hennou a muzu doporucit bylo to lepsi nez chemkovita barva, jen se musi pocitat ze cast toho proste v tech dreadech asi zustane no :D padalo mi to z toho jeste tejden potom
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    BOTINKA: Vymývání heny je fakt docela opruz (mně trvá teda dost dlouho) a z těch dredů si to imho moc nedokážu představit :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    BOTINKA: Myslím, že se to bude na houby vymejvat.
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj,
    daruju půl pytlíčku Henne color černé, čtvrt pytlíčku mahagon a čtvrt pytlíčku kaštan.
    Praha (5,centrum, Palmovka).
    Pošta
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Máte niekto skúsenosť s umývaním vlasov sodou a kyslým oplachom vs. henna?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Prosím,
    zkoušel někdo z vás na hennu dát nějaký chem. přeliv?
    Hennou jsem nebarvila už cca půl roku, svoje vlasy mám hnědé, foto , barvila jsem se na zrzavou/červenou - jak kdy, poslední asi dva roky khadí - teď už mám tak 8-10 cm odrosty a ráda bych to nějak nenápadně sjednotila. Postupně chci přejít úplně ke svojí barvě..
    Dívala jsem se tady na ty přelivy: http://www.omlazeni.cz/recenze/l%27oreal-paris-casting-cr-me-1187.html

    Moc díky za jakékoliv tipy.
    ZUCER
    ZUCER --- ---
    PETAW: Jooo dobre ty!!!!Diky moc, to je ono!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam