• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    HELLBUNNY
    HELLBUNNY --- ---
    Ahoj děvčata mám na vás otázku :)
    Je možné že bych na svýh světle hnědých vlasech dosáhla hennou barvu černou? barvila jsem se cca10let černou chemkou teď už asi půl roku barvím hnědou hennou a chtěla bych zpět černou, ale nechce se mi do chemky.. Díky za odpovědí :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Po 10 dnech si na semináři všimla jedna dívka, že mám nějaké tmavší vlasy!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Mela bych tu jedno cele a jedno nacate baleni logona hnede henny. Uz ho mam doma sto let, takze je stopro prosle, na druhou stranu se tomu imho nic nestane. Daruji za odnos, k predani praha 7 nebo cčm...
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj, chtela jsem se zeptat, posledni dve barvení hnědou khadi mi moc dlouho nevydrželo a rychle se vymývala. Nevím, jestli to muze byt ve spojitosti s těhotenstvím? Nicméně jakou mate zkusenost s cernou khadi? Vymyje se postupne nebo funguje podobne jako chemky - je problém se ji pak zbavit? Pripadne vydrží dyl jak hněda? Diky
    ISCH
    ISCH --- ---
    ADRIENE: hnědou jsem darovala známé...
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    ISCH:LUSH Marron už teda nemáš ani Brun náhodou? :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Po 1,5 nebo možná 2 letech jsem si dneska namíchala hennu a jsem zvědavá na výsledek. :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ISCH: Tak jo, beru všechno (jen s tou Noir ti nepomůžu..), aspoň nebudu muset zase dlouho na hennu myslet :)
    Dej vědět, kdy by se ti hodilo předání.
    ISCH
    ISCH --- ---
    NIGHTFURY: mám tu dvě a půl tabule... a kosku a půl Rouge
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ISCH: Kolik máš té Marron? Zase bych tě asi nějaké zbavila :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Mám tu hromadu LUSH henny (noir a marron) - zbytečně mi to tu leží.
    Tudíž akce - tabulka za 150, kouskovat na kostičky se mi to opravdu nechce.
    Pak mi tu leží henna Sante - odstín Flammenrot. Cca půlka balení, PC 243,- dám za 80,-.
    A Khadi, čistá henna, přes půlku balení, za 50,-
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MYS_USATA: On je ten pach henny dost specifickej. Já to vnímám jako zapařený seno a je mi ta vůně příjemná, nicméně bývalý přítel to nesnášel a když jsem se jednou čerstvě obarvená zapotila na tréninku, sparingpartner mi sdělil, že jsem cítit jako suchý krmivo pro rybičky:-)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    PIKKMA: Khadi teď uvedla na trh tři nové blond odstíny. Ale jen pro šediny nebo blondýny, světle hnědou nezesvětlí.
    VEVER
    VEVER --- ---
    PIKKMA: No, je zlatá blond...světlé, ale pořád do zrz. Já jsem to párkrát zkoušela, spíš když jsem chtěla odlesky do zrz a nechtěla jsem si ztmavit to co mám. Na to funguje. Já mám od přírody světle hnědé vlasy, takže nic jiného to na nich ani udělat nemůže.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    někdo zkušenost s blond hennou? nejsem si teda ani jista jestli neco takovyho je
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    SNELA: Khadi henna smrdí jen pokud je ve směsi hodně indiga - a čisté indigo je úplně největší smrad. Naproti tomu červená, světle hnědá nebo bezbarvá henna mně osobně voní krásně, mám tu vůni ráda.
    SNELA
    SNELA --- ---
    TEEAK: tak barvim se už cca rok,ale tak jak mam pocit, že světlá, takže cca co dva měsíce, někdy dýl, ale ta poslední se vymyla hodně rychle.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SNELA: ona se henna musí nejdřív navrstvit a pak drží jak přibitá .. čili jestli začínáš barvit, tak to chce častěji
    .. já bych do směsi naopak nic nepřidávala (přesně proto, že třeba skořice i káva dost mění výsledný odstín) .. osobně prostě těch prvních 24h nějak přetrpím a po dalším umytí už je to okay
    SNELA
    SNELA --- ---
    AETHER: super díky, příště zkusím, používám tmavě hnědou, takže to by neměl být problém. :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SNELA: Přidat skořici, kakao či kávu - prostě něco aromatického (pozor ale na změny odstínu) přímo do barvení. A opláchnout octem, ten dost ničí pachy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam