• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Našla jsem při generálním úklidu v bytě indickou (soudě podle popisek) sadu na barvení kůže - Natural Henna Paste Sharda, Nikrah Mehandi Oil, henna prášek v pytlíku, šablony, aplikátor, vše včetně návodu. Dostala jsem kdysi na narozeniny, ale kvůli kožním problémům nemůžu používat. Určitě to bude několik let staré, tipuji 3-6 let.
    Bude to ještě použitelné?
    Máte o to někdo zájem? Daruji za odnos.
    AANJA
    AANJA --- ---
    Dobrý den,
    z dovolené z Maroka jsem si přivezla více henny, než spotřebuji.
    A proto nabízím k prodeji.

    Tmavá - vhodná na tattoo - v krabičkách po 100 g
    Bezbarvá - vhodná jako maska na vlasy pro výživu (nikoli pro barvení vlasů - je nezbarvá) - rozvažovaná, dala jsem jí do pytlíčků po 100 g

    100g = 100 Kč
    K odběru pár kusů Osobní předání v Praze, nebo zašlu poštou (+ poštovné)


    Telefon: 605413293
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Díky za odpovědi :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    IDENTITY: Mě z toho sněžilo z hlavy. Ta DMková řada hennové kosmetiky není na můj kokos. A hennové šampony od Hennecoloru zase moje vlasy mastí. Tuž já si asi nevyberu :)
    IDENTITY:
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    IDENTITY: Používám. Je to jediný, který mě nedráždí a nedělají se mi po něm lupy. Co se týče barvy, to nevím, jiný jsem nepoužívala.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    IDENTITY: co zkusit něco "zelenějšího" .. šampony od Logony používám už víc než půl roku a jsem s nimi nad míru spokojená (místo SLS používají glycerin, což třeba mé hlavě velmi ulevilo do svědění a lupů) .. :)
    Logona Šampon pro barvené vlasy henna 250 ml - klasické - šampony - vlasy - kosmetika - BIOOO
    http://www.biooo.cz/sampon_pro_barvene_vlasy_henna_logona-p-2358.html
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Používáte někdo šampon s hennou a pomáhá vám prodloužit trvanlivost barvy? Konkrétně tenhle by mě zajímal... Mou osvědčenou Alterru mi Rossmann zdražuje měsíc od měsíce, tak si říkám, jestli po dvou třech letech není pomalu čas na změnu. A když už, tak něco, co mi pomůže udržet hennu ve vlasech co nejdýl.

    HELLBUNNY
    HELLBUNNY --- ---
    IKA: Aha :) a mužeš mi prosím poradit z jakého eshopu objednám dobrou hennua indigo ?
    IKA
    IKA --- ---
    HELLBUNNY: musíš dvojfázovo, najprv henna, potom indigo, a malo by to fungovať.
    HELLBUNNY
    HELLBUNNY --- ---
    Ahoj děvčata mám na vás otázku :)
    Je možné že bych na svýh světle hnědých vlasech dosáhla hennou barvu černou? barvila jsem se cca10let černou chemkou teď už asi půl roku barvím hnědou hennou a chtěla bych zpět černou, ale nechce se mi do chemky.. Díky za odpovědí :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Po 10 dnech si na semináři všimla jedna dívka, že mám nějaké tmavší vlasy!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Mela bych tu jedno cele a jedno nacate baleni logona hnede henny. Uz ho mam doma sto let, takze je stopro prosle, na druhou stranu se tomu imho nic nestane. Daruji za odnos, k predani praha 7 nebo cčm...
    SNELA
    SNELA --- ---
    Ahoj, chtela jsem se zeptat, posledni dve barvení hnědou khadi mi moc dlouho nevydrželo a rychle se vymývala. Nevím, jestli to muze byt ve spojitosti s těhotenstvím? Nicméně jakou mate zkusenost s cernou khadi? Vymyje se postupne nebo funguje podobne jako chemky - je problém se ji pak zbavit? Pripadne vydrží dyl jak hněda? Diky
    ISCH
    ISCH --- ---
    ADRIENE: hnědou jsem darovala známé...
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    ISCH:LUSH Marron už teda nemáš ani Brun náhodou? :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Po 1,5 nebo možná 2 letech jsem si dneska namíchala hennu a jsem zvědavá na výsledek. :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ISCH: Tak jo, beru všechno (jen s tou Noir ti nepomůžu..), aspoň nebudu muset zase dlouho na hennu myslet :)
    Dej vědět, kdy by se ti hodilo předání.
    ISCH
    ISCH --- ---
    NIGHTFURY: mám tu dvě a půl tabule... a kosku a půl Rouge
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    ISCH: Kolik máš té Marron? Zase bych tě asi nějaké zbavila :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Mám tu hromadu LUSH henny (noir a marron) - zbytečně mi to tu leží.
    Tudíž akce - tabulka za 150, kouskovat na kostičky se mi to opravdu nechce.
    Pak mi tu leží henna Sante - odstín Flammenrot. Cca půlka balení, PC 243,- dám za 80,-.
    A Khadi, čistá henna, přes půlku balení, za 50,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam