• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    ISCH
    ISCH --- ---
    MASCHA_DUDU: Nic se jií nestane, pevné věci mají reálnou trvanlivost minimálně tři roky.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Mám tu celou nepoužitou Lush Hennu Caca Rouge. Kupovala jsem ji před 2 roky (stojí na ní Spotřebujte nejlépe do 12. 3. 2015 ale myslím, že se na ní nemá co zkazit :-) Voní pořád hezky a inenzivně, je celou dobu zabalená. Přenechám za nějaké zralé avokádo, med nebo něco podobného. Praha 7. Díky.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZUZANA: nic proti .. jen bych si na to dávala pozor .. používají HenneColor a to je jedna z méně kvalitních henn, ve které je právě pro ten super-barvící efekt přimícháno spoustu dalších složek, které často nejsou úplně zdraví prospěšné .. asi je to lepší než 100% chemie, ale jde to rozhodně i lépe a zdravěji
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ZUZANA: ha to vypada hodne dobre diiky!
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    PIKKMA:
    Tady je kadeřnictví, myslím jediné v Praze, které dělá do henny - barvení, odbarvování: http://www.kadernictviprosek.cz/

    Musím říct, že i po cca 20 letech samobarvení se hennou to, co vzešlo po barvení v tomto kadeřnictví, bylo výrazně lepší. Chytlo to líp.
    A také odbarvení se kadeřnici povedlo, líp než jsem já i kadeřnice čekala.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    díky za rady holky, asi teda navstivim profika.. jit na kratko by byla moje smrt :D
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PIKKMA: Mně to odbarvovala kadeřnice nějakou dost drahou barvou (která zároveň odbarvuje a barví, hustý) a bylo to v pohodě. Pokud máš šikovnou kadeřnici, která se nebojí pracovat s oheněnejma vlasama, svěř se do jejích rukou.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Díky za rady :).
    AETHER
    AETHER --- ---
    JANADVORACKOVA: Jednou se to povedlo kamosce, je to fakt ekl. Nerovnomerne, navic ten vlas se po odbarveni neleskne, takovy zelenohnedodivny chemlon. Kamoska na to pak dala modre directions, to bylo chvili zajimave apak to odstrihla tak asi na 9mm....
    ISCH
    ISCH --- ---
    JANADVORACKOVA: Ona je to pěkně hnusná zeelná, taková... No, představ si vodovky na odbarveným vlasu. Asi tak nějak.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ISCH: Jsou někde nějaké fotky? Jak moc je ta zelená intenzivní? Co jsem tak šmejdila po diskuzích, fotky a videa smazána. Letos jsem s tím též začala, mám barveno dvakrát (jednou kombinace hnědé a měděné červené. Podruhé hnědé a mahagonu - oboje DM), ale nějaký zelený pramínek by mi naopak vůbec nevadil. Ale zase antireflexní to být nemusí :).
    ISCH
    ISCH --- ---
    PIKKMA: Ale jo, mám. Šla jsem pak dohola, protože jsem to trochu přepískla...
    Za sebe doporučuju spíš effasor (nebo jak se ta bestie píše, google vyhledávač Tě ale opraví), docela to zabíralo.
    Záleží na tom, kolik máš vrstev, pokud je tam dost indiga, můžeš to mít zelený/namodralý. Obvykle z toho ale vyleze jasně pomerančová :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    PIKKMA: tohle je, zdá se, velmi individuální. Většinou odbarvíš do oranžova (což při následné červené/zrz až tak nevadí), někomu to ale po amoniaku zezelená...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ma nekdo zkusenost s odbarvovanim henny? sem se leta barvila na tm. hnedou, rada bych presla na nejakou cervenou nebo zrz (premejslim dokonce i o chemce) ale to postupny odrustani je fakt hrozny.. daj se ty konce nějak zesvětlit nebo něco nebo mám smůlu?
    ISCH
    ISCH --- ---
    mam tu skoro celou caca rouge a caca noir (jo, porad kupuju, porad menim, az ja se jednou ustalim)... myslim, ze obou je pet kostek
    cena za jednu 200,-
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Přenechám různé henny za nějaké ovoce či zeleninu.

    čistá henna (dovezla jsem si ji z Indie)
    1/ balení 250g
    2/ balení 400g
    3/ Logona: flame red: cca 1/2 balení (navážila jsem cca 50 g, celé balení bylo 100 g)
    4/ neotevřená a zabalená Lush henna Caca Rouge, trvanlivost do 15. 3. 2015, ale já bych ji normálka používala, myslím, že makat bude :-)

    Předání Veletržní, Praha 7.

    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Praha.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Našla jsem při generálním úklidu v bytě indickou (soudě podle popisek) sadu na barvení kůže - Natural Henna Paste Sharda, Nikrah Mehandi Oil, henna prášek v pytlíku, šablony, aplikátor, vše včetně návodu. Dostala jsem kdysi na narozeniny, ale kvůli kožním problémům nemůžu používat. Určitě to bude několik let staré, tipuji 3-6 let.
    Bude to ještě použitelné?
    Máte o to někdo zájem? Daruji za odnos.
    AANJA
    AANJA --- ---
    Dobrý den,
    z dovolené z Maroka jsem si přivezla více henny, než spotřebuji.
    A proto nabízím k prodeji.

    Tmavá - vhodná na tattoo - v krabičkách po 100 g
    Bezbarvá - vhodná jako maska na vlasy pro výživu (nikoli pro barvení vlasů - je nezbarvá) - rozvažovaná, dala jsem jí do pytlíčků po 100 g

    100g = 100 Kč
    K odběru pár kusů Osobní předání v Praze, nebo zašlu poštou (+ poštovné)


    Telefon: 605413293
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Díky za odpovědi :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    IDENTITY: Mě z toho sněžilo z hlavy. Ta DMková řada hennové kosmetiky není na můj kokos. A hennové šampony od Hennecoloru zase moje vlasy mastí. Tuž já si asi nevyberu :)
    IDENTITY:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam