• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HIPISIK: ten minuly tyden (nebo mozna uz pred 14ti dny) to bylo podle me horsi.. to byl masakr.. :D sedel jsem ve Wallisu a u zachodu 40cm vody.. :D
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    masakr bourka ted v noci :P
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: Dyť to říkám, milejší neznám prostě..jste tak vtipní!..hrdí, neúplatní, přesvědčivý a hlavně od své přirozenosti trollové:-D

    TYPEK: Jakmile je tam sklípek tak je jedno která část to je - ve sklípku jsou všichni taky milí..nebo zvrací:-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JENKA: jeste vic medu mi muzes kolem huby mazat ;)))) a nebo i vsude jinde :P
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    JENKA: Milejší lidi potkáte už jen na Moravě...
    ... ale ne na tý severní :-)
    JENKA
    JENKA --- ---
    Jooo, nekydejte tu špínu na plzeňáky! já se k nim snažim konvertovat léta...a fut mi říkaj náplavo!:-))) Ale já je mám stejně ráda, kluky jedny trolovitý...
    Milejší lidi potkáte už jen na Moravě...a to proto že jsou původem z Plzně stejně :P
    PULP121
    PULP121 --- ---
    pohoda lidičky klídek regéčko
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Hele jako... plzenaci jsou nejlepsi lide a plzen nejlepsi mesto... tak me tu moc nerozcilujte... naplavy hnusny :)
    FLOE
    FLOE --- ---
    KIE:
    Z47TC: Kombinace severu a Prahy. Nojonojo, flejmy a natury, tak at vam chutna :]]] Az budu opoustet Plzen, tak to pudu oslavit do ciny :]]
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    PULP121: pico a docela i dneska jo....co treba na devitku U Madony??? ;)))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    hejtwar a flejmwar, já chodim jedině do bamboo baru nebo-jak-se-to-jmenuje na rohu nerudovky a klatovský. psi tam volně visejí v backyardu na prádelních šnůrách, mají čerstvej vzduch a prostor, žádný klece. jídlo vynikající, chybi v lístku samozřejmostí. navíc výtečnej kozel 11 čepovanej za 24 korun. majitel je veselej chlapík co má vedle ještě hernu a večerku. nikdy jsem si na nic nestěžoval a on taky ne. cena přijatelná. na pizzu z vysoka seru, protože poměr cena výkon je u ní opravdu směšnej. good luck

    ps: dneska někdo pivo? :-D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FLOE: ja sem ze strednich cech....prez jedenact let zijici v plzni a momentalne pracujici na olomoucku....takze na kraj bych to nesvadel

    spis nepochopeni nyxiho hatewaru a flejmu ;)))
    FLOE
    FLOE --- ---
    Z47TC: Sem z jinyho kraje, kde se k lidem chovame trochu jinak, nez je zvykem v Plzni, jak jsem zjistila. Ale uz jsem si zvykla a moje plzensky okoli taky ;] Ale jestli ti to udela radost, sejit se muzem, nic zavranyho nezjistis.
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    FLOE: nechces zajit na kafe...vazne by mne zajimalo jestli to byl jen zkrat a nebo je to diagnostikovatelny, pripadne jak ;))))
    FLOE
    FLOE --- ---
    AMANES: Uz me to zaclo lehce cilit :]
    AMANES
    AMANES --- ---
    Teď sem z toho trochu zmatenej, kdo vlastně hysterčí :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    ARXIE: Hele, ja chapu, ze ses zaujatej, protoze to vlastni tvoje dite a ze si tim padem budes snazit obhajit i tu sebemensi kravovinu, ale fakt me s tim nebavis. Po xty rikam, ze mi to je uplne ukradeny, at si tam objednava kdo co chce. Ja nemam duvod zrovna jemu neverit. Styl jedna baba povidala plati v pripade, ze to rikal nekdo kdo to rikal tamtomu co to rikal. Coz mi v ramci toho, ze to zucastnenej sdelil primo me nesedi. Trochu si srovnej pojmy.

    Kazdopadne na me uz nedela dobrej dojem to, jak se to tu hystericky snazis obhajovat a sam nemas zadnej podnet, kuli kterymu by se dalo duverovat tvymu tvrzeni. Akorat zaujaty napadajici vykriky dotcenyho otce, nic jinyho a jeste do toho pletes veci, o kterejch tu neni vubec rec viz smrad z pizzamuziku... To sem pletes proc, rec je o jidle.


    REDTIME: V Plzni chodim jen do Satyra v Kardinala Berana.
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    FLOE: A kam to chodis na jidlo nebo kde si objednavas?
    ARXIE
    ARXIE --- ---
    FLOE: nikdy nemuzes vedet kdo sem chodi a pokud se vyjadris bez sebemensiho dukazu (tvuj kamarad si stezuje, naopak kamarad jinych zde tam delal taky a nestezoval si), tak se proste nemuzes divit reakci... priznam se, ze jsem alergickej na reci typu "jedna baba povidala" (a nedelam si iluze o tom, ze jime blafy, jenze to je vsude kam nevidis a ze pizzamuzici obcas smrdi.. to je normalni, on to totiz nikdo normalni delat nepujde kdyz nemusi)

    a co je pravda na vyrocich byvalych zamestnancu? o tom se da taky polemizovat - kdyz clovek, kteryho vyrazim z firmy, jako prvni udela to ze zacne posilat udani na BSA, ze firma pouziva nelegalni sw, tak to preci neznamena ze to tak je ;)

    /konec ot z me strany
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam