• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUKEHPLZEEEEEEEŇ WOEEEEEEE! (by M4JKL05)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    Kdo shání bejvák: mám tip na parádní byt v Nerudově ulici, 110m2 bez kauce a bez realitky a za dost slušnej nájem. Sama v tom domě bydlim a teď se uvolnili dva byty k pronájmu.. Kdyby měl někdo zájem .. pošta.
    JENKA
    JENKA --- ---
    kožené rukavice toho času za rohem ;-)
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    tak sem stim..
    JENKA
    JENKA --- ---
    he, tak to přihodím pár historek z Nerudovky..žije se tu jak v akčním filmu! :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    HIPISIK: no asi jen obrazně :) ..nebylo by to férový, páč indo-česká menšina už dávno nehraje první housle v pouličním bordelu.
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    DIOM: cernou doslova? nebo obrazne :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    rozjedeme černou kroniku města Plzně? bydlím na Petrohradě, takže mám slušnou zásobu historek :]
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    SUBTITLES017: to je jak chcal pres Americkou potucek? :D
    BTW: pro zmenu vcera na vinich se strilelo. Si tak koukam na TV najednou rana a naka cikanka neco rvala :D
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    REDTIME: soused rikas ;))))
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    SUBTITLES017: Jo vsechny sklepy v Kollarce pod vodou...coz se teda stava docela casto :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    HIPISIK: ten minuly tyden (nebo mozna uz pred 14ti dny) to bylo podle me horsi.. to byl masakr.. :D sedel jsem ve Wallisu a u zachodu 40cm vody.. :D
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    masakr bourka ted v noci :P
    JENKA
    JENKA --- ---
    Z47TC: Dyť to říkám, milejší neznám prostě..jste tak vtipní!..hrdí, neúplatní, přesvědčivý a hlavně od své přirozenosti trollové:-D

    TYPEK: Jakmile je tam sklípek tak je jedno která část to je - ve sklípku jsou všichni taky milí..nebo zvrací:-))
    Z47TC
    Z47TC --- ---
    JENKA: jeste vic medu mi muzes kolem huby mazat ;)))) a nebo i vsude jinde :P
    TYPEK
    TYPEK --- ---
    JENKA: Milejší lidi potkáte už jen na Moravě...
    ... ale ne na tý severní :-)
    JENKA
    JENKA --- ---
    Jooo, nekydejte tu špínu na plzeňáky! já se k nim snažim konvertovat léta...a fut mi říkaj náplavo!:-))) Ale já je mám stejně ráda, kluky jedny trolovitý...
    Milejší lidi potkáte už jen na Moravě...a to proto že jsou původem z Plzně stejně :P
    PULP121
    PULP121 --- ---
    pohoda lidičky klídek regéčko
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    Hele jako... plzenaci jsou nejlepsi lide a plzen nejlepsi mesto... tak me tu moc nerozcilujte... naplavy hnusny :)
    FLOE
    FLOE --- ---
    KIE:
    Z47TC: Kombinace severu a Prahy. Nojonojo, flejmy a natury, tak at vam chutna :]]] Az budu opoustet Plzen, tak to pudu oslavit do ciny :]]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam