• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    ENT: Opakování je matka moudrosti. Lze načíst dost teorie a i v praxi z toho profitovat. A pak není potřeba zase nějaká superobsáhlá příprava, ale spíše si na střelnici, kde budeš zkoušku dělat (a všude nějaké vstupní kurzy na ZP dělají) dát ten kurz třeba dvakrát nebo třikrát po sobě, protože rutinou získáš jistotu. Já byl na střelnici i večer den před zkouškou, už bez nějakého zaškolování, jen vystřílet si krabičku pod dohledem...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ENT: Já bych řekl, že spíš než hodně hodin v kuse lepší víc opakování po nějakém čase. Já byl dvakrát u Lovčího Huberta a to byla tuším vždycky jen jedna hodina. Kdo je méně nadaný, může jít ještě víckrát, ale na bezpečnou manipulaci by to mělo stačit.
    ENT
    ENT --- ---
    Zdravim, mate tip na prazskej kurz, kde me pripravi na zbrojak (k ochrane zdravi..)? Chci si ho pomerne expres udelat, tak shanim nejakou (hlavne spis praktickou) pripravu. Koukal jsem treba na tenhle http://www.strelecka-skola.cz/?gclid=CLDwhrORnNMCFY8K0wodk-gIWg , ale trva jen 4h, za tu dobu se toho clovek moc naucit nedokaze.. Nebo? Potrebuju spis ziskat dovednost se zbrani, abych dal tu praktickou cast. Diky
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    SHADDIE: Tak to já jsem hamba, která se stala členem až v roce 2013, tedy přesně 13 let po získání ZP
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: Správně, já byl ve straně ještě před zbrojákem :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEINER: sme agitační úderka vole... :-D
    STEINER
    STEINER --- ---
    tak šup šup, ať to lítá ;-)

    Členství v LEX - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    http://gunlex.cz/o-lex/clenstvi-v-lex
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LAUNCHER: no dyk jsem právě udělal osvětu ne?.-D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    WOJTYLA: Tohle bohuzel asi potrebuje osvetu.

    Uz jsem se setkal s nazorem v tom smyslu, ze clenem Lexu se prece clovek stane "automaticky" pokud mas ZP. Nekteri zda se netusi ze existuje prihlaska a clenska karticka.

    Po ukazani me karticky mi bylo odpovezeno, ze clenove jsou vsichni a plati se jen za tu fyzickou clenskou karticku.

    Jen davam feedback, jak to nekteri mene informovani lide vnimaji...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    každopádně!

    KDO ZE STŘELCŮ NENÍ ČLENEM LEXU ZASLOUŽÍ POŘÁDNĚ PROPLESKNOUT, PROTOŽE DNES UŽ ASI NIKDO NEMŮŽE POCHYBOVAT ŽE LEX PRO NÁS VŠECHNY MAKÁ OBROVSKYM ZPUSOBEM

    a to co se povedlo LEXu za poslední řekněme 2 roky je i v Evropskym měřítku zbranovejch spolků naprosto nevídaný a patří za to všem obrovskej dík.

    TAKŽE POKUD NEJSI ČLENEM LEXU TAK SI DEJ PÁR FACEK A OKAMŽITĚ MAZEJ VYPLNIT PŘIHLÁŠKU!!!!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    jen abych vysvětlil nyxí klub LEX.... byl založen v době kdy probíhaly poměrně zásadní a turbulentní změny ve vedení a směřování LEXu a hodil se nám uzavřenej klub kde jsme mohli koordinovat určitý věci, či si nekterý veci vyjasnit a tak... od tý doby je klub víceméně nečinnej...

    řekněte si nějak asi sami esli je třeba mít další klub o zbraních, já ho asi klidně otevřu a historii smažu, na náký pikle tu máme jiný uzavřený zbranařský kluby G:O:A a podobně takže vo jeden víc nebo mín...

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KENJIRO: Je to uzavrenej klub z do rejch duvodu:-)
    STEINER
    STEINER --- ---
    spatky = spatny
    STEINER
    STEINER --- ---
    PISTA1: pred 5 lety jich bylo 2xx tak to neni zas tak spatky, kdyz ten progress udrzime jeste par let :D
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Já sem se do LEXu zaregistroval hned na novej rok, ještě sem neměl ani vyřízenýho doktora a podanou žádost o zbroják.
    Bral sem to jako samozřejmost. Jen mě dost překvapilo když se mě ukázalo členský číslo 46xx myslel sem že bude členů daleko víc.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak to zas jako sorry, já se taky považuju za pasivního, ale coby člen jsem zprávu dostal a člen jsem už tak nějak z principu, i když se stydím, že tomu moc nedávám. GunLEX se bije za práva 300k střelců, a kolik střelců jsou členy? Dyť je to to nejmenší, pokud vám o něco jde. Nedovedu si představit, jak by se s nějakým eurohujerem jednalo mně, kdybych věděl, že jde o práva tolika lidí, ale v organizaci, jejímž jménem vyjednávám, je těch střelců kolik? 1500 nebo 3000? Dyť to je strašný.
    NJAL
    NJAL --- ---
    SPM: My stranici (byt ano, ja jsem stranik trosku pasivni, musim objektivne priznat) o nem take nevime. :-)
    JANOS
    JANOS --- ---
    CERMI_FOX: "Na dně zamčené registračky, a tu vecpali na zrušený záchod a na dveře dali ceduli Pozor, leopard!" abych citoval Stoparova pruvodce po galaxii..
    SPM
    SPM --- ---
    CERMI_FOX: otevřený neni asi ani jedno... takže my nestraníci máme utrum :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SIRIUS: Je to ve fóru, pod činnost sdružení, Návštěva.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam