• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hmmm tak v Binoxu mě poslali doprdele, že si prej mám dojít do železářství.,... nevíte jaký šroubky tam patřej?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: hmmm stavim se do karlína do binoxu snad budou mít šroubky extra...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MCFLY: ok... asi dává smysl...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Jak psal McMoucha, spodek(montáž) se dokupuje. Už si ale nevzpomenu k čemu šroubky přikládali, jestli k montáži nebo Kolimáru, každopádně tam byly.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    WOJTYLA: spodek to nemá, musí se dokupovat adapter, též jsem jej vlastnil :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: Sle jo sroubovacek tam je kolecko tam je vsechno tam je. Sroubky tam nejsou. Adapter vomlacenej. Ale ja to chci dat na pusku. Kdyz mi posle sroubky budu s timasi ok. Hele a ten tvuj kolimator mel spodek nebo jen ten adapter?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Jsem si rikal ze je mi povedomej, ten jsem nedavno prodal Pivcovi, mel jsem ho na pumpe a ani po tom nebyl tak vojebanej jako ten tvuj, navic prisel v krabicce se sroubky sroubovackem a koleckem na zastrel. Spolu s manualem. Vrat jim ho. Já jej kupoval z Binoxu.
    VICHRON
    VICHRON --- ---
    WOJTYLA: v obsahu baleni sroubky neuvadeji, takze ojebavaj asi vsechny a tobe navic poslali pouzitej omlacenej adapter. takze byt tebou tak jim zavolam a slusne se zeptam a pak bych jim to poslal na reklamaci. btw postovny jsou povini hradit oni pokud je to opravnena reklamace.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Bohužel správná odpověď je že tě ojebali. Co je to za kolimoš?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak mi dorazil vcera kolimator a ten base plate. Helejte nez se zacnu definitivne vztekat. Nemel by ten kolimator mit spodni desku nejakou a nemely by k nemu bejt sroubky aby se to prichytlo k adapteru a nemel by ten adapter bejt nevomlacenej???
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    dokonce předložil toto.

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: je to pacient Bohnic pokud vím a měl plynovku bruni. u policajtů známá postavička, hroznej fanda VB a sběratel.

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Top Secret WWII Machine Guns: The Norm and Welgun
    https://www.youtube.com/watch?v=xWfvixdbHgk
    381007
    381007 --- ---
    NJAL: Aha :) už je to nějaký pátek co tu plynovku nemám... to je jiná historie, možná i trochu vtipnější, nicméně nepublikovatelná :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    381007: Wadie delaj ty peprovy a CS nabojky do plynovek :-)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    XMEDA: asi sel na kobyliskou strelnici? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam