• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MCFLY: Z asi 3000 přebitých a vystřelených mi selhaly dvě, a obě odpálil druhý výstřel. Moje chyba - byly málo zatlačené. Od té doby je pevněji zatlačuji.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    BAAL: Federaly jsou ještě jiná liga a jsou tím pověstní ( hlavně Ti kdož používají trubičkové zásobníky na zápalky na lisech se jich bojej) .. Fio jsou někde mezi... SaB nemám problém používat do čehokoliv jen ne do svy SA pistole kde mi pravidelně dřív neodešla tak 1-2 ze sta a kupodivu vždy na zavodech :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    MCFLY: Jsem ted slyšel na IPSC, jak chlap popisoval, že jede zápalky od federalu do revolveru a že skoro po každé mu jedna práskne a posledně mu bouchla celá týčka a odletěla do háje:-)

    V duchu jsem děkoval selbelu, za to že to dělá jak to dělá:-)))
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    ZEPHEER: http://shop.limit.cz/kategorie/zapalky-primers/
    cena je trošku vyšší než u SaB ale při dopravě zadara + faktu že jsou měkčí se mi vyplatěj.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MCFLY: Za kolik má Koutný zápalky?
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CERMI_FOX: prach a zápalky rovnou od Koutnýho, střely přímo od Marcínka. Oba pravidelně vozej do Prahy. Psal jsem - nekrmit maloobchodníky ne?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MCFLY: To je hodně slušná cena, btw kterej zbraňovej obchodník dá na něco množstevní slevu a něco přiveze? Tedy pokud to nebereš po paletách. Já jen, že moje zkušenosti s obchody jsou zatím takový, že se jim nechce objednat zboží třeba za 20-30k, protože je s tím moc práce (a normálně ho objednávaj, jen v menším).
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MCFLY: Dík. To zní poměrně dobře. Už se asi teda začnu pomalu připravovat, respektive budu s tím dopředu počítat při stavbě zahradního domku :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    OTAKAR: Hele za hodinu se dá udělat cca 300ks, luger mne vychází na cca 2,3Kč a vstupní investice pro tuhle ráži s tímto lisem je cca 9 000Kč - takže návratnost asi po 3500 kusech devitek. Samo nesmíš nakupovat komponety po pár stovkách, aby si nekrmil maloobchodníky a projížděl palivo. Nakupuju ve velkým kdy mi to dovezou obvykle až domů a za lepší ceny. A asi bych dodal že vystupni cena je jedna věc ale mit střelivo dle potřeby a v požadované kvalitě ta hlavní.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    OTAKAR: Ale stejně neušetříš :)
    Já sem počítal, že se přebíjení zaplatí z necelý 3 roky, ale ono to bylo už po 7 měsících :(
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MCFLY: Byl bys prosím ochotný v rámci motivace nepřebíječů podělit se o počty?
    Kolik tak tímhle tempem přebiješ za hodinu, na kolik tě vyjde jeden náboj (9 luger?), kolik byla cca počáteční investice do lisu a příslušenství?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MCFLY: Prebijis celkem rychle, na progresivnim bys to krmil uz docela zajimavejma poctama ;)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MCFLY: Obecná lenost.

    NELLI: Proto mám na steamu 230 her :D
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    MCFLY: Ty kraso to je fofr!! Cenim.
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Teď jsem si hodil do kalkulačky návratnost .45 a asi není moc co řešit :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: od tvého trápení tě velmi levně připravím :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    REDSNAKE: to je něco jako kupovat hry na Steamu. Na Steamu se hry kupují, ale zásadně nehrají!
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    REDSNAKE: tvl :D proc? Lepší střílet tovární, bo jen obecná lenost? :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MCFLY: mazec. Pořád se nemůžu dokopat k tomu, abych svůj turret zprovoznil. Už mi leží ve skříni asi rok :D
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    Dovolím si z vlastní zahrádky svoje přebíjení na Lee Turretu

    Lee Classic Turret Press 9x19 reloading (350pcs/h)
    http://www.youtube.com/watch?v=KW4Ev8noipA
    381007
    381007 --- ---
    XMEDA: TY proložky na vajíčka s F1kama :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam