• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KENJIRO: No, nijak se netajím tím, že to je právě práce paní Černochové, co mě vrací k volební urně s volebním lístkem ODS.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    K článku "Volby a my" jsme přidali odkazy na letáky uspořádané podle jednotlivých krajů, připravené k vytištění (nebo poslání emailem).

    Pokud jste někdy chtěli udělat něco pro své právo na držení zbraní, ale nevěděli co, teď máte příležitost - stáhněte si leták vašeho kraje, vytiskněte ho a vyvěste na vaší střelnici, obchodu se zbraněmi, atd...


    Volby a my - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    http://gunlex.cz/clanky/volby/2919-volby-a-my
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOUTLOSH:
    Já bych nemoh dělat nic,medvěd je totem
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    STENNY: Ja bych spis citoval skpt. Moravka... verim v Boha a ve sve pistole...
    STENNY
    STENNY --- ---
    JOINTER: Myslíš, abych volně citoval Charlieho Strosse, "Pravda je taková, že můj Bůh se vrací. Čekám na něj s brokovnicí v ruce a poslední náboj si schovávám pro sebe"?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    GOBERS: Asi vi neco, co ty jeste ne. ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOINTER: Dá Pán Bůh že jednou taky, ale já chodím na Pankrác, takže to byl nějaký pokročilejší kolega... ;)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    GOBERS: Vypravel jeden kamarad, co ted byl na Modranech, ze ho malem predbehl knez, co mel tasku plnou pistoli a dalsich 30 dlouhych v aute.
    Ze prej se ho ptali, jestli to je priprava na svatou valku, ci co.
    Pry ale sberatelsky kousky.
    Takze bud jsi to byl ty, nebo nejaky profesni kolega. :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Stručný souhrn:
    Jsem debil a na PČR Praha 3 jsou zlatý

    Obšírnější verze:
    Zaspal jsem a vyzevlil prodloužení zbrojáku. Pak jsem byl nemocný, pak měla doktorka dovolenou... pak...pak...pak... V souhrnu jsem novou zdravotní způsobilost dostal až dnes, v poslední den platnosti starého ZP. I vyrazil jsem na policajty i s pistolema, mentalne připraven na to, že mi umejou hlavu a zbraně mi zadrží.
    Ovšem ani náznakem. Pan praporčík se mnou žertoval na téma, že to už nehoří, že to shořelo a doutná. Poklábosil o tom, jestli nosím pistoli do kostela a pak žádost o prodloužení vzal, pistole mi nechal a povídá, že mám přijít za 14 dní, že tam dá poznámku o urgenci a že to skoro jistě stihnou... a kdyby ne, tak si pistole vezmou na týden do úschovy a cajk.
    Uffff... ale příště už si to ušetřím.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    MUXX: Doporucuju zacit klasickou full size 9mm. Cokoliv jjneho ma drahe strelivo, dily, zasobniky atd.

    Zvolil bych CZ 75, GP, Glocka. Vyhnul bych se kompaktum, specialne Cz 75 compact - je to takovy kockopes. Na noseni zbytecne velke, na soutezeni moc male.. Vyhnul bych se nestandartnim pistolim v 9mm (Remington, Viking, sub kompaktum).
    Pred koupi doporucuji pistol zkusit na strelnici a i ostatni typy.
    Pokud mas zajem o CZ 75, ja budu prodavat svou, nebo levnejsi a v horsim stavu je ted zrovna za necelych 6 v BVS.

    Zalezi samozrejme na tve ochote utracet za zbrane..
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    angličtina

    ale je toho devět stran
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Byl by někdo ochoten pomoci Lexu? Potřebuji přeložit věcný souhrn žaloby proti Směrnici

    http://www.mvcr.cz/soubor/vecne-shrnuti-zaloby.aspx
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MUXX: da se do toho klubu vstoupit nebo je to sktuecne zalezitost jenom pro mistni?
    SYNCRO
    SYNCRO --- ---
    DESTROYER: To vůbec nemusí nařizovat balistik. Typický případ střelnice z mého okolí - smělo se tam střílet všechno, bylo to v pohodě. Starší paní pod střelnicí začala prudit a na svou stranu získala dostatečný počet místních. Místní začali tlačit na starostu, aby se střelnice zakázala. Starosta není kokot, hledal kompromis. Klub sám vymyslel protihlukovou střelu a zakázal všechny pušky nad .22 Střelnice funguje dál a spoustě členů klubu to takhle stačí, protože tam chodí stejně jenom s pistolí.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    IAMTHELAW: Pravdepodobne ten balistik, ktery to naridil, vubec nevi ktera bije.. :)
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    Jak vnímáte omezení ráží na střelnicích? Třeba u nás s novym provoznim řádem zavedli, že pušky max 9,3mm. Nerozumim tomu, protože pak tam můžu střílet třeba 338lm, 300wm, 300RUM, ale 45-70GOV, 444marlin, 45LC už nikoliv a přitom dělaj menší hluk a maj nižší energii.
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    OTAKAR: No pokud je max 9mm bez upřesnění, že to platí pro dlouhý, tak tam s 45acp nemůžu (jinou pistoli nestřílim).
    BAAL
    BAAL --- ---
    MUXX:
    BAZAR Hunting-shop - Bazar, inzerce - zbraně, optika, nože
    http://bazar.hunting-shop.cz/
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    IAMTHELAW: Proč vyhnul? Tady naše vesnická střelnice je super, ale prostě jen na pistolové ráže, na víc nemá povolení, je blízko k vesnici. Nijak mě to ale při střelbě z pistole teda neomezuje :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    HARIUS: Dost podobne jsou na tom i 6.35, v Americe jak si vyrobili spousty ATC-like straslivych zinkoslitinovych pistoli, tak se tamejsi naboje oznacuji kvuli vykonu jako "anemic rounds", zatimco 6.35 z Vlasimi jsem videl oznacene jako "hot loaded". :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Maly strelecky klub kousek za Brnem, pouze pro mistni. Venkovni strelnice kam mam moznost si jit zastrilet temer kdykoli a temer zadarmo. Jenom nemam cim. Max 9mm naridila obec kvuli hluku. Chci si udelat prehled co se tak prodava a za kolik. Kdyby se neco zajimaveho objevilo, tak abych pak nemusel moc premyslet. Nespecham na to, chtel bych se vlezt do deseti tisic a koupit neco do konce roku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam