• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: já jsem za sebe vytisknul Prahu a Středočeský kraj a a vyvěsil.
    MISERY
    MISERY --- ---
    KENJIRO: Tak jsem ti to lajkla taky :-) Ne vážně, kdybych mohla, pomůžu, ale nejsem mobilní a s malym dítětem někam jezdit je vopruz hlavně pro to dítě. Ale za tu práci s tím díky, i když ten výstup (rozuměj doporučení koho volit) mě moc neblaží. Teda ne v našem kraji.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Celej den jsem dneska lítal po pražských střelnicích a obchodech a roznášel ty letáky.

    Moje žádost o pomoc tady se dočkala dvou lajků a jedné pomoci dobrou radou, co jsem vymyslel blbě.

    Fakt se mi chce věřit, že je to důkaz vaší skromnosti a že jste se na to všichni nevykašlali, ale jenom se nechcete chlubit.
    SPM
    SPM --- ---
    Podle mě to má naprosto jednoduchý řešení: policajty vyhodit a už je nikdy zpátky do bezpečnostních složek nepřijmout. Volovi s kamerou sebrat řidičák a invalidovi s dodávkou dát pokutu za přejíždění pruhů. Simple. Nevím, co furt kdo vyšetřuje a kde se hledají jaké složitosti :-)
    LELI
    LELI --- ---
    OCTOPUSS: V tomhle jsem jednoznacne na strane toho ridice proti tem dvema dementum, co nemaji co s takovym chovanim delat u policie. Ta omacka okolo, kde se tvrdi jak jedou k zasahu a meli tudiz opravneni k chovani je akorat k zbliti, napr. podle toho jak se chovaji potom (zadnej spech a stress), nebo ze maji cas si s nekym povidat.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    OCTOPUSS: Jak již bylo řečeno, holt zmrd potkal dementy.. Takže klasickej začátek jakéhokoliv zbytečného problému/průseru.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TOMBRIDER: Objevilo se kompletní video.
    https://www.facebook.com/ctjihozapad/videos/775911112612128/?fref=mentions
    Ti policajti jsou u mě nadále páreček hovad, co si potřeboval dokazovat moc a na někom se vybít, ale ten řidič, to je ukázkovej zmrdík, kterýho bych fackoval tak dlouho, dokud by z hlavy neměl balón.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Pekne shrnuti vseho mozneho dostupneho o Lasvegaskem masakru bumpfirovou puskou...

    #LasVegas #1: The Mandalay Bay Massacre
    https://www.youtube.com/watch?v=f3y8924sKZI
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Skoro bych řekl, že na střelnicích mají o víkendu otevřeno... a chodí tam víc lidí než ve všední den.

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KENJIRO: Nechci rypat, ale neni lepsi tohle udelat ve vsedni den, kdyz maji otevreno?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    (jo, a šíření této výzvy taky neuškodí :-) )
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dotaz (a výzva): zítra si udělám s letáky turné po pražských střelnicích, obchodech se zbraněmi, armyshopech atd. Helfnete mi, abych to nemusel obíhat všechno sám? Jde prostě jen o to stáhnout si leták pro Prahu, vytisknout, zajít do příslušné provozovny a požádat, jestli by ho tam někde nevyvěsili.

    (a napsat mi sem, že to zařídíte, abych tam nechodil zbytečně)

    (přičemž samozřejmě kdo jste mimopražští, můžete si na stránkách Lexu stáhnout leták pro svůj kraj a obejít s tím provozovny u vás)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KENJIRO: No, nijak se netajím tím, že to je právě práce paní Černochové, co mě vrací k volební urně s volebním lístkem ODS.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    K článku "Volby a my" jsme přidali odkazy na letáky uspořádané podle jednotlivých krajů, připravené k vytištění (nebo poslání emailem).

    Pokud jste někdy chtěli udělat něco pro své právo na držení zbraní, ale nevěděli co, teď máte příležitost - stáhněte si leták vašeho kraje, vytiskněte ho a vyvěste na vaší střelnici, obchodu se zbraněmi, atd...


    Volby a my - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    http://gunlex.cz/clanky/volby/2919-volby-a-my
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    KOUTLOSH:
    Já bych nemoh dělat nic,medvěd je totem
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    STENNY: Ja bych spis citoval skpt. Moravka... verim v Boha a ve sve pistole...
    STENNY
    STENNY --- ---
    JOINTER: Myslíš, abych volně citoval Charlieho Strosse, "Pravda je taková, že můj Bůh se vrací. Čekám na něj s brokovnicí v ruce a poslední náboj si schovávám pro sebe"?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    GOBERS: Asi vi neco, co ty jeste ne. ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOINTER: Dá Pán Bůh že jednou taky, ale já chodím na Pankrác, takže to byl nějaký pokročilejší kolega... ;)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    GOBERS: Vypravel jeden kamarad, co ted byl na Modranech, ze ho malem predbehl knez, co mel tasku plnou pistoli a dalsich 30 dlouhych v aute.
    Ze prej se ho ptali, jestli to je priprava na svatou valku, ci co.
    Pry ale sberatelsky kousky.
    Takze bud jsi to byl ty, nebo nejaky profesni kolega. :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Stručný souhrn:
    Jsem debil a na PČR Praha 3 jsou zlatý

    Obšírnější verze:
    Zaspal jsem a vyzevlil prodloužení zbrojáku. Pak jsem byl nemocný, pak měla doktorka dovolenou... pak...pak...pak... V souhrnu jsem novou zdravotní způsobilost dostal až dnes, v poslední den platnosti starého ZP. I vyrazil jsem na policajty i s pistolema, mentalne připraven na to, že mi umejou hlavu a zbraně mi zadrží.
    Ovšem ani náznakem. Pan praporčík se mnou žertoval na téma, že to už nehoří, že to shořelo a doutná. Poklábosil o tom, jestli nosím pistoli do kostela a pak žádost o prodloužení vzal, pistole mi nechal a povídá, že mám přijít za 14 dní, že tam dá poznámku o urgenci a že to skoro jistě stihnou... a kdyby ne, tak si pistole vezmou na týden do úschovy a cajk.
    Uffff... ale příště už si to ušetřím.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    MUXX: Doporucuju zacit klasickou full size 9mm. Cokoliv jjneho ma drahe strelivo, dily, zasobniky atd.

    Zvolil bych CZ 75, GP, Glocka. Vyhnul bych se kompaktum, specialne Cz 75 compact - je to takovy kockopes. Na noseni zbytecne velke, na soutezeni moc male.. Vyhnul bych se nestandartnim pistolim v 9mm (Remington, Viking, sub kompaktum).
    Pred koupi doporucuji pistol zkusit na strelnici a i ostatni typy.
    Pokud mas zajem o CZ 75, ja budu prodavat svou, nebo levnejsi a v horsim stavu je ted zrovna za necelych 6 v BVS.

    Zalezi samozrejme na tve ochote utracet za zbrane..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam