• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: rozpočet?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vim ze je to trochu osemetna otazka a kazdej z vas na ni bude mit jinou odpoved (coz neni na skodu), nicmene: jakou byste mi doporucili pusku, kdyz mam omezenej rozpocet a nemam moc chut se v ni vrtat a resit nejak sahodlouze udrzbu?

    strilim malo, ve zbranich se nijak zvlast nevyznam, ale chtel bych si domu poridit i neco dlouhyho. kosa bez tuny plastu extra mi prijde moc partyzanska a naopak nevim za kolik se da poridit nejaka solidni varianta AR-15. necham si poradit i razi, cim levnejsi strileni, tim samozrejme lip - ovsem ne na ukor spolehlivosti.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    NAVARA: Za pár tisíc let se Císař zjeví.
    NJAL: Heresy?


    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUADDIB: Deus vult!!
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZEPHEER: Vypada to spis jako nejaky johanitosauron :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZEPHEER: Gobersův klan ještě tak daleko nedošel, furt na něj čekaj :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MUADDIB: For the Emperor! :-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Lidi maj na pudach ty nejdivnejsi veci :)

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NJAL: "Já jsem pro to dát vás všechny POSTŘÍLET...!!"
    NJAL
    NJAL --- ---
    GOBERS: Trumfnout Kopeckeho nebude lehke :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUADDIB: Jj. Jestli to klapne, bude ze mě takový feldkurát, že Katz zbledne závistí... ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MUADDIB: zrejme zdravotni prohlidka zpusobilost nastoupit prijimac na profi nebo aktivni zalohy
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    GOBERS: papíry pro armádu?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JOINTER: Já to na ZP měl, ale pak mi vydali novej a tam už mi to nenapsali, jen je tam datum zdravotní prohlídky kvůli kat D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Hlavně si je můžeš zapomenout. :-)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    Na ZP mam "Bryle na dalku", takze na blizko asi strilet muzu i bez nich. :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Moje obvodacka je MUDr. Sternova v poliklinice Lipa na Novych Butovicich. A prohlidku na zbrojak dela absolutne bez problemu, behem 10 minut - ted jsem tam byl pri tom svem (ne)slavnem prodluzovani. A jeste mi k tomu rovnou dala za jedny penize papiry pro armadu.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hele, dotaz na pouzdra.
    Trochu jsem přibral, výhledově plánuju zhubnout a tak jsem nakoupil pár kalhot, co jsou mi těsnější v pase. Takže vnitřní pouzdro, které běžně nosím je trochu těsné.
    Vytáhl jsem vnější Dastu a zjišťuju, že na můj vkus často ten spodní konec trčí 3-5cm pod koncem mikiny. Když je na tom bunda, tak ok, ale bez bundy mi to vadí.

    Jiné pouzdro? Rychle zhubnout? Vytáhnout si kalhoty co nejvíce nahoru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam