• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    ELECTRICKOTA: Jaký má mouchy?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DESTROYER: Nechce se v tom vrtat, Galil precejenom ma sve mouchy ktere je treba odpilovat ;)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    HARDCABB: Galil.
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: mno, asi budu za heretika, ale pár lidí kolem mne si vcelku pochvaluje jako funkční low-end řešení AR15 od Norinca. Občas to tu a tam nelícuje, na nějaký ultra přesný střílení to není, ale funguje to a díry do terče to dělá.
    A zřejmě je to evidentně spolehlivější, než PAR Spartan za téměř dvojnásobek...

    Puška Norinco CQ-A1 Normal (M4A1), ráže .223 Rem | alfatactical.cz
    https://www.alfatactical.cz/norinco-puska-norinco-cq-a1-normal-m4a1-raze-223-rem.html
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NELLI: nechci davat nutne pevnej limit, pokud existuje zbran co by stala o 5/10k vic nez bych si pral a byla by to rozumnejsi volba z hlediska kvality a investice do budoucna, jsem ochotnej do toho jit. dejme tomu treba 25k, cim min tim samozrejme lip, beru kvery jako spotrebni zbozi, ne neco co se opatruje jako oko v hlave a kazdej den cisti od prachu ve vitrine :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: rozpočet?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vim ze je to trochu osemetna otazka a kazdej z vas na ni bude mit jinou odpoved (coz neni na skodu), nicmene: jakou byste mi doporucili pusku, kdyz mam omezenej rozpocet a nemam moc chut se v ni vrtat a resit nejak sahodlouze udrzbu?

    strilim malo, ve zbranich se nijak zvlast nevyznam, ale chtel bych si domu poridit i neco dlouhyho. kosa bez tuny plastu extra mi prijde moc partyzanska a naopak nevim za kolik se da poridit nejaka solidni varianta AR-15. necham si poradit i razi, cim levnejsi strileni, tim samozrejme lip - ovsem ne na ukor spolehlivosti.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    NAVARA: Za pár tisíc let se Císař zjeví.
    NJAL: Heresy?


    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUADDIB: Deus vult!!
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZEPHEER: Vypada to spis jako nejaky johanitosauron :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZEPHEER: Gobersův klan ještě tak daleko nedošel, furt na něj čekaj :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MUADDIB: For the Emperor! :-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Lidi maj na pudach ty nejdivnejsi veci :)

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NJAL: "Já jsem pro to dát vás všechny POSTŘÍLET...!!"
    NJAL
    NJAL --- ---
    GOBERS: Trumfnout Kopeckeho nebude lehke :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUADDIB: Jj. Jestli to klapne, bude ze mě takový feldkurát, že Katz zbledne závistí... ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MUADDIB: zrejme zdravotni prohlidka zpusobilost nastoupit prijimac na profi nebo aktivni zalohy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam