• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    GOBERS: Jo, to jsem si take potezkal v ruce na jedne vystavce pro civilisty. A tam pritomny vojacek se mi snazil nakecat, ze zpetny vysleh ohrozuje az do padesati metru :-)) Uplny "20 kilovy mec" ve vypraveni hradnich kastelanu.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GOBERS: V téhle souvislosti doporučuju https://twitter.com/Profi_vojak
    (pokud to teda nejsi ty :D)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Pro pobavení něco odposlechnuto ze zelených luhů a hájů.

    Cestou na opušťák se baví dva vojíni ve vlaku:
    - Ty seš vobyčejnej střelec, žejo? To já prej dostanu něco lepšího.
    - Jo? A co?
    - Říkali něco jako operátor Carl Gustav.
    - Hele, a víš vůbec, jak to vypadá?
    - Neeee...
    (googluje na mobilu fotku)
    - Takhle.
    - Počkej, tohle jako budu tahat a s tímhle budu skákat?
    - Už to tak vypadá.
    - A kurva.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    HARDCABB: ja myslim ze dost zasadni fakt je ze tady sledovala celej ten konflikt od zacatku takze nebylo pochyby o tom kdo je agresor. Neni to situace ze zajdes za rok a najednou vidis jak se dva lidi strkaji/mlati atp. a nevis co se stalo.
    Jinak teda myslim ze neochota neco takovyho resit rucne neni az tak odvisla od konstituce ja nejsem zrovna nejakej drobek a stejne nevidim jedinej duvod proc se k utocnikovi priblizovat vic nez je nutne, to je proste recept na pruser at se na to divas z jakyho chces smeru
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KASUMI: zrejme uz jsem deformovanej tim, jak casto je legitimni a dle selskyho rozumu vhodny pouziti zbrane nasledne brany jako neprimereny a jsou z toho jenom problemy. i tak jak to pises ty bych nejspis zasahnul rukama, i kdybych mel u sebe pistoli. kdyz se ale vziju do tvoji situace/telesne stavby, uz to pouziti zbrane dava smysl :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARDCABB: nejakej chlapek v buse nebo kde mlati flaskou o hlavu jinymu chlapkovi a napada jinou zenu a ty mas kver a nezasahnes? nebo jako zasahnes rukama? nebo neco reknes? zajima me to, vazne...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    FINSON: sigh, neni to jedno? jenom poukazuju na to, ze mne osobne to neprislo jako vhodna situace na to tahat kver. i kdyz pro zenskou mozna jo.
    FINSON
    FINSON --- ---
    HARDCABB: Byla to situace na nutnou obranu, nikoliv krajní nouzi.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja vam nevim, kdyby se ten borec po ni ohnal nebo ho ta pistole neznervoznila a ona by do nej jednu vypalila - necetli bysme tedka naopak neco o neprimerene obrane a labilnich drzitelich strelnych zbrani? byla uz todle cista situace krajni nouze nebo ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Žena se zbraní ukončila řádění násilníka v tramvaji, dostala medaili - iDNES.cz
    https://ostrava.idnes.cz/...eni-ostrava-p1z-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180105_114443_ostrava-zpravy_woj
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GOBERS: Tak jak kde, ale rozumim ti no;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PIVECEK: Víš, jakou má ARko zásadní slabinu? Nefasuje se... ;-)
    BLAF
    BLAF --- ---
    PIVECEK: Hele nevim, mi se Bren drzi pohodlnejc, jak ARko. Ale pocitam teda strelnici, po pousti jsem s tim nebehal :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GOBERS: Nechci byt skodoliby, ale hlavne si ted neber do ruky nejake normalni ARko:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Tak dneska prvně v ruce ČZ 805 Bren A1 s kolimátorem ZD-Dot od Meopty. A myslím, že se budeme mít rádi... :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Vzhledem k tomu, ze mi to prinesl postak domu, tak nic. Nechal jsem to resit v zastoupeni posty a jen jim poslal fa ze zahalu. Ale zasobniky neni nelegalni posilat, takze pokud s tim nema problem odesilatel, nikdo dalsi se na tom vozit nemuze.
    2ND
    2ND --- ---
    PIVECEK: a co jsi rekl na celnici ? :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Ja tam nakupoval pazbeni i zasobniky bez problemu.
    2ND
    2ND --- ---
    tusite, je legalni nakoupit v izraeli doplnky? treba zasobniky? 23 dolaru je pekna cena, ale aby se z toho na celnici nekdo nepokak ? obvykle se ptaji co je v balicku...
    FAB Defense "ULTIMAG" Vz.58 30r Polymer Magazine
    http://www.zahal.org/products/fab-defense-vz-58-window-30-magazine-ultimag?path_parent=218295
    maj tam i raily a tak ve sleve, mne napadlo si oplastovat kosu..
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    PIVECEK:
    SHADDIE: Díky, myslel jsem si to.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    DOCKINEZ: Také jsem ho vlastnil, vynikající, neprofoukne to vítr.
    Ano, i já vypadal jako Gestapák :-) Ještě jsem k němu měl super klobouk - takový, jaké je možné vidět v České Sodě. :-)
    Bohužel jsem z toho vyrostl (přibral jsem).
    Jediná nevýhoda toho kabátu je značná váha.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Zda se, ze se zaciname dostavat do povedomi rozumnejsich zapadoevropanu, aneb mala, 30 sekundova storka kanadske novinarky v Praze. Link odkazuje na zacatek, zbytek celeho rozhovoru neni o zbranich :-)

    Millenniyule 2017 #24: Faith Goldy
    https://www.youtube.com/watch?v=QqSoNttPIfs&feature=youtu.be&t=3246
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam