• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KASUMI: takže mu tu rekneme vybodni se na zbytek a nauc se jen pistoli a dostane revolver, brokovnici i malorazku a co pak? To kterýho dostane komisaře, bohužel neovlivní, takže štěstí přeje připraveným.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: "nejspise"? :) ja mela na oboji jen pistoli :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NECROMAN: Připrav se na vše, i když budeš střílet z pistole tak ti nejspíše dá na rozborku pistoli, malorajdu a dvojku
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    NECROMAN: no tak šance vždycky je :) já měl na manipulaci i střelbu jen pistoli
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    NECROMAN: Ja dostal na ABE na manipulaci pistoli, revolver, brokovnici a malorazku. Strelbu pistoli, brokovnici a malorazku. (ale v drtive vetsine pripadu se strili jen pistole pro tyhle skupiny..)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, jaké je šance, že bych při zkoušce na A+B+E dostal na manipulaci či střelbu i malorážku? Zákon to umožňuje, ale co jsem četl na zbranekvalitne, tak vetsinou se používá jen pistole. Někteří komisaři se k tomu prý ale uchylují...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    OCTOPUSS: Lol, neznal jsem... :D Ale nektere aktery znam. :D Treba toho kaplana.
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    NJAL: No, stát za tím blíže než 25 metrů bych nechtěl. Ono když ten zášleh vezme nějaký bordel ze země, tak to fakt žádný terno není.
    NJAL
    NJAL --- ---
    GOBERS: Jo, to jsem si take potezkal v ruce na jedne vystavce pro civilisty. A tam pritomny vojacek se mi snazil nakecat, ze zpetny vysleh ohrozuje az do padesati metru :-)) Uplny "20 kilovy mec" ve vypraveni hradnich kastelanu.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GOBERS: V téhle souvislosti doporučuju https://twitter.com/Profi_vojak
    (pokud to teda nejsi ty :D)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Pro pobavení něco odposlechnuto ze zelených luhů a hájů.

    Cestou na opušťák se baví dva vojíni ve vlaku:
    - Ty seš vobyčejnej střelec, žejo? To já prej dostanu něco lepšího.
    - Jo? A co?
    - Říkali něco jako operátor Carl Gustav.
    - Hele, a víš vůbec, jak to vypadá?
    - Neeee...
    (googluje na mobilu fotku)
    - Takhle.
    - Počkej, tohle jako budu tahat a s tímhle budu skákat?
    - Už to tak vypadá.
    - A kurva.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    HARDCABB: ja myslim ze dost zasadni fakt je ze tady sledovala celej ten konflikt od zacatku takze nebylo pochyby o tom kdo je agresor. Neni to situace ze zajdes za rok a najednou vidis jak se dva lidi strkaji/mlati atp. a nevis co se stalo.
    Jinak teda myslim ze neochota neco takovyho resit rucne neni az tak odvisla od konstituce ja nejsem zrovna nejakej drobek a stejne nevidim jedinej duvod proc se k utocnikovi priblizovat vic nez je nutne, to je proste recept na pruser at se na to divas z jakyho chces smeru
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KASUMI: zrejme uz jsem deformovanej tim, jak casto je legitimni a dle selskyho rozumu vhodny pouziti zbrane nasledne brany jako neprimereny a jsou z toho jenom problemy. i tak jak to pises ty bych nejspis zasahnul rukama, i kdybych mel u sebe pistoli. kdyz se ale vziju do tvoji situace/telesne stavby, uz to pouziti zbrane dava smysl :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARDCABB: nejakej chlapek v buse nebo kde mlati flaskou o hlavu jinymu chlapkovi a napada jinou zenu a ty mas kver a nezasahnes? nebo jako zasahnes rukama? nebo neco reknes? zajima me to, vazne...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    FINSON: sigh, neni to jedno? jenom poukazuju na to, ze mne osobne to neprislo jako vhodna situace na to tahat kver. i kdyz pro zenskou mozna jo.
    FINSON
    FINSON --- ---
    HARDCABB: Byla to situace na nutnou obranu, nikoliv krajní nouzi.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja vam nevim, kdyby se ten borec po ni ohnal nebo ho ta pistole neznervoznila a ona by do nej jednu vypalila - necetli bysme tedka naopak neco o neprimerene obrane a labilnich drzitelich strelnych zbrani? byla uz todle cista situace krajni nouze nebo ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Žena se zbraní ukončila řádění násilníka v tramvaji, dostala medaili - iDNES.cz
    https://ostrava.idnes.cz/...eni-ostrava-p1z-/ostrava-zpravy.aspx?c=A180105_114443_ostrava-zpravy_woj
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GOBERS: Tak jak kde, ale rozumim ti no;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PIVECEK: Víš, jakou má ARko zásadní slabinu? Nefasuje se... ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam