• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NECROMAN: lol, to ani nevypadá na kousky co by tam lezely buh ví kolik dekád...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Co se dá najít za den magnetem ve Vltavě.
    janekrubes on Twitter: "Prave jsem na nabrezi potkal kluka co lovi magnetem veci z Vltavy. Tohle je jeho dnesni ulovek. Fascinujici.… "
    https://twitter.com/janekrubes/status/962312997673865216
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    DATEL: nj ja nenapsal model a ten s nejvyssim utlumem co jsem myslel se uz asi neprodava :/ NRR ci SNR je stejna norma utlumu
    ad amazon bych se tolik nebal, kdyz jsem jednou neco potreboval na reklamaci, zeptal jsem se rovnou jestli mluvi anglicky a slecna/pani umela ta dobre, ze by nektere service centra mohly zavidet :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DATEL: Pokud je to s německou DPH, tak už nic nedoplácet nebudeš.
    DATEL
    DATEL --- ---
    CHINCHILA: aha... a jaký je rozdíl mezi NRR a SNR? Co jsem tak zběžně u nás našel jedny elektronický Honeywell, tak ty mají SNR 25 dB.

    Koukal jsem na ten Peltor Protac III, u nás teda cca 2600,- a na tom Amazonu skutečně ještě stále za těch 65 EUR, což bude cca 1600-1700,- což by byla super cena - ikdyž tam teda píšou, že to je s německou DPH, tak kdo ví, jak to pak bude. U nic tedy uvání SNR 32 dB. Akorát teda nevím zas kvůli případné reklamaci - německy neumím ani nadávat :)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Ty peltory se daji najit na amazon.de za 65-70eur. Postovne v cene. Cca pred mesicem jsem to hledal. Tak snad tam jeste budou.
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    DATEL: nevim, jestli strilis na krytych dost tak mi NRR 22 prijde malo .. pokud chces usetrit tak doporucuju honeywell maji sluchatka 34 utlum a stoji okolo 1800 (akorat se asi nedaji moc u nas sehnat), jinak nedam ergonomicky dopustit na peltory a protac III se tu da sehnat okolo 2,5k .. baterie nemaji s utlumem nic spolecneho, jen prestane fungovat predavaci elektronika zvuk v neutlumene podobe
    DATEL
    DATEL --- ---
    Zdravím zdejší osazenstvo. Čirou náhodou máte někdo zkušenost se sluchátky Opsmen M32 MOD1 Electronic Communication Hearing Protector? Jak dobře tlumí? A případně když dojdou baterie? Zatím střílím rok, jen na střelnicích, většinou krytých, občas venkovních, chystám se pomalu na LOS. Zkušenost mám jen s pasivními sluchátky půjčených na střelnici (primárně 3M PELTOR X3A). Elektronická jsem původně zatím nechtěl, protože částky 4-5 tisíc jsou na mě momentálně moc, tyhle Opsmeny by měly být za cca 1800,-
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    SHADDIE: Dokonce takto, no prosím. :-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    SHADDIE: Aneb. "Všechny postavy a události v této knize jsou smyšlené. Jakákoli podobnost se skutečnými, žijícími či mrtvými osobami je čistě náhodná." :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MOKOPA: No však naopak je to úplně jasné, výrobce je Multiagro, model UZI-S, nová zbraň, neasi :D
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    SHADDIE: To je to, co mi není jasné od záčátku. Já mám doma pušku samonabíjecí UZI-S od výrobce Multiagro. Že to má ozdobné rytí v podobě seriového čísla Cahalu a vypadá to jako samopal UZI, za to já nemůžu :-D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    "gif s chlápkem požírající popcorn s nasazenými dvoubarevnými papírovámi 3d brýlemi"
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HARIUS: V ČR v zásadě "žádné" předělávky neexistují. Všechno co kdy puškař nebo výrobce vyrobí (a je jedno zda použil díly ze staré pušky a poskládat "novou") vznikne v centrálním registru jako nová zbraň s novým názvem (858 Tactical, Gazela, Pa580, Works ZS, Uzi-S...). Ta, ze které použili díly naopak v CRZ zanikne. Takže kdyby došlo na slovíčkaření, tak v podstatě u nás neexistuje žádná předělávka. Zajímalo by mě, na základě čeho a hlavně kdo bude posuzovat, co je to teda konverze a co není? Podle jakého předpisu a specifikací? Úředníci z Bruselu se vlastně nemusí obávat, my jsme tady v Čr problém předělávek vyřešili dlouho před směrnicí,jsme vzornymi členy EU.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NJAL: Chapu
    JONYY
    JONYY --- ---
    Haha, no bude to sranda...
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    No a to už se nebavíme o tom, jak to bude u klonů SA-58, které technicky nejsou předělávky hotových full-auto SA58, ale skládaniny z náhradních dílů. Viz třeba CZH2003. Alespoň v případě mého CZH2003 je jasně patrno, že k sobě hlaveň ani rám nikdy nepatřily a byly složeny až za účelem vzniku mého konkrétního CZH2003.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KASUMI: Sorry, ze do toho furt reju, ale ta pausalni vyjimka porad hovori o zbrani kategorie A-I. Tedy treba o predelavce full auto na semi. Jenze pokud vim, tak zbran B se porad povazuje za B, i kdyz do ni lze zasunout A-I zasobnik, ale zasunut neni. Proste mi nejak porad chybi neco jasne receneho v pripade "docasne zbrane A-I" . Ano, muj selsky rozum mi rika, ze kdyz jsem mel pred cervnem 17 zbran B se zasobniky A-I, tak mam vyjimku, ale od jiste doby radsi vidim neco napsaneho tak, ze to nelze interpretovat vicero zpusoby...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    DRIZDIK: to se týká A, ne AI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam