• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SAMMAEL: Nezalezi moc na tom, z jake vysky predmet pada, stejne po case dosahne konecne rychlosti. U strel jde hlavne o to, pod jakym uhlem jsou vystreleny, coz urcuje, jestli se na zem budou vracet s vyssi nez konecnou rychlosti, coz samozrejme zvysuje moznost zraneni.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    SHADDIE: Chápu, že to musí spadnout, ale bouřkové mraky, resp. ty kde se dělá krupobití, jsou trošku výš, ne?
    Matně si pamatuju, že to na tom webu tenkrát někdo počítal. Ale možná že blbě.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SAMMAEL: myslím, že pravda je to,co říká fyzika a balistika a jednoduše, co de nahoru musí někde spadnout. střelba do vzduchu je prostě kravina,oslavná už tuplem. stačí se podívat, co udělá silnější krupobití s kapotou auta, co teprve, když to není z ledu ale z olova.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SAMMAEL: Já zas viděl statistiky podle kterých je takových zranění na určitých místech zaznamenáno dost, v případě dětí často i smrtelných...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    SHADDIE: Na tohle téma jsem kdysi před lety našel diskuzi na nějakém webu, kde naopak tvrdili, že je to neškodné. Konkrétně to tedy bylo o tom, když v některých zemích se v rámci oslav střílí do vzduchu z AK47. Že stačí nekoukat se nahoru, a pak případný zásah spolehlivě utlumí silnější oblečení, důsledkem jsou max. modřiny. Tak co je pravda? Nechci se hádat, zajímá mě to.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: hlavne za ty prachy (stoji vic jak shadow 2) ta Q5 Match neni nic, z ceho bych byl odvarenej, jen narozdil od zbrojovky to ma aspon backup miridla na konci zaveru, jinak ten shield tam meli fakt na vsem
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    GEKONZPRAHY: Tak zajdi do tiskárny A3 je levná.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PIVECEK: Jo, papírovej. Tohle mě vůbec nenapadlo, protože já si kupuju nějaký asi A3, a to fakt nevytisknu no :) Díky moc, už googlim další
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: Jako papirovej? Ja si tisknu ruzny na normalni A4ky. Nejaky uploaduju nize, ale na netu je toho mraky :)



    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Pánové, poradíte mi kde koupit (a jakej) terč na střelbu z .223 na 35 a 50 metrů? Už mě nebaví si tyhle věci kupovat na střelnici s docela x-násobnou marží. Děkuju :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Je to pistole do productionu, takze trychtyr by nedaval smysl. Navic tam vlastne je, je to hezky vespod vybrany prave, takovej interni trychtyr :))
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NECROMAN: Je to des jako vsechny modely pred, Walther měl zůstat u PP a vzduchovek
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Walther na IWA představil PPQ Q4, PPQ M2 SC a Q5 Match Combo - šedočerná varianta Q5 Match s Shield RMSc red dot sight.
    Q5 Match Combo(Carl Walther GmbH) | IWA OutdoorClassics 2018
    https://www.iwa.info/en/ausstellerprodukte/iwa18/product-9943375/q5-match-combo
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: A kolik mi takový světélko s laserem ubere vteřin na stage? :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: no ja idealne taky, stock iii vs stock ii ma uchop lehce jiny. U stocku ii sem se prstem levy ruky opiral o konec zachytu a u stock iii ne a sedela pocitove lip v ruce. Extreme verze ma jeste lepsi checkering zepredu a zezadu ramu a na rail das svetylko s laserem :-)))

    Stock II byla z meho pohledu bliz shadow 2 a stock III spis TS, ale chtelo by to mit vsechny 3 vedle sebe a hlavne je porovnat na strelnici
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: preferuju bull hlaven, nez divne natekly telo kvuli railu, ktery je ti k pr..
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: praveze ten rail tomu hezky pridava vahu na predek a je to do productionu imo, takze konkurence shadow 2 (ale nezkoumal sem). Oproti stock II to nema bull hlaven
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: hmm, ten rail je tam zbytečnej, není tam trychtýř kterej se dá dokoupit, jinak nevidím rozdím proti Stock II. Me se vic libi ten mazlík co tam mas v pozadí, LIMITED CUSTOM skoda ze je to port takze open :(
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: fotil sem ja :)
    (Posilam z mobilu, tak omluvte velikost)

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: Vzhledem k tomu ze Tanfo pouzivaji sportoni strelci napric EU tak se daji dily celkem splasit vsude prave, prinejhorsim z talijanska.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: photo Tanfa!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam