• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: Pokud chces ten kombo kompik, tak si vahove nepomuzes, ten surefire treba vazi jeste o par gramu vic. Pokud chces neco lehciho, koukni treba ha hybridni kompiky/flash hidery treba od BCM.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    LUCKYBSD:
    PIVECEK: jako funkčně to vypadá dobře, nicméně čtvrt kila je fakt hodně. Musím si to promyslet, nekupoval jsem si drahý superlight DD, abych na něj věšel tohle. Leda sundat optiku a dát tam nějaký lightweight reddot.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Ale zase to dela za lidovou cenu 1030,- komp + kryt vc. postovneho, takze stiznosti nemam :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: Vzhledem k tomu, ze ma to prase (kryt co se sroubuje na ustovku) dost velky, tak ani netrpi kompenzacni ucinek, jen to trpi esteticky trochu oproti treba prasatku od noveske neho warcompu od surefire.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LUCKYBSD: zdvych od slova zdvychat :D

    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KOUTLOSH: nejsem ted doma, ale je to normalne 3 portovej kompik s dirama i na vrchu na zdvych a pres to je krytka stroubovatelna na vnejsi zavit. Na varku ktera ma zavit 14x1mm sem v obi sehnal 14mm lisovatelnou podlozku, takze to sedi luxusne, ten od standardni od vosatky se mi neustale vysroubovaval. Nekde mozna v mobilu najdu foto po nasazeni.
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: v sobotu byl na závodech a testoval tam kompík na pistoli, tak ses s ním mohl dohodnout, kdybys neflákal docházku na závody;-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CERMI_FOX: ja ti to u nej objednam klidne. Mam na nej i telefon. Privezl mi to do prahy kdyz mel cestu kolem
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    Nemůžete to "prase s brzdou" plz nějak nafotit? fakt by mě zajímalo jak to je řešené... nebo je to fakt jen plechovka, okolo brzdy, která tlumí jak brzdný efekt, tak i hluk vůči střelci?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CERMI_FOX: jde asi za 10s. Nevyhoda je vyssi vaha (230g myslim) pac to tomas dela z nastrojovy oceli, ale z varky se diky tomu prijemne strili, za me a kvuli pomeru cena/vykon super
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX: netuším, imho ne
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: nemám na FB. má nějakej web?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    BTW, byl jsem teď čtyři dny na Slavnostech svobody v Plzni, kde jsme sbírali podpisy a vysvětlovali návštěvníkům, jak se směrnice dotýká i Slavností svobody. Když jsem jim vysvětloval, že všechny zavařené rekvizity by se musely registrovat na policii a zbraně na slepé by asi byly rovnou zakázané, tolik zatuhlých úsměvů jsem už dlouho neviděl.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE:

    “essential component” means the barrel, the frame, the receiver, including both upper and lower receivers, where applicable, the slide, the cylinder, the bolt or the breech block, which, being separate objects, are included in the category of the firearms on which they are or are intended to be mounted;

    český přepis:

    „hlavní částí“ hlaveň, rám, pouzdro závěru, případně včetně horního i dolního pouzdra závěru, závěr, nábojový válec revolveru, závorník nebo závěrový blok, které se, jako oddělené předměty, zahrnují do kategorie těch palných zbraní, kterých jsou nebo mají být součástí;
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX:
    CERMI_FOX: jo, zrovna teď jsem na to u Pivce koukal (má ho Pivecek i Lucky)

    Na fcb Tomáš Hotra.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: resp jde to nějak přehazovat z prase modu do sportovní kompenzator modu?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: máš odkaz?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX: dodatečně k aftermarket úsťovce imho ne, ale všichni ostatní si pro stejný use case kupují prase od Hotry :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    a co moje boty? nechtěj registrovat i moje boty?

    Rozpuštěný a Vypuštěný - Nechce si vzít moje boty?
    https://www.youtube.com/watch?v=udRcgEMLuhA
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MUADDIB: taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam