• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OMNISLASH: a pak z kanalu vyskocil a rozmontoval tri tanky holyma rukama
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to tedy neni zrovna nej reklama pro jednu nejmenovanou rakouskou zbrojovku:

    Britský voják speciálních sil ubil kladivem několik Talibanců, poté co mu selhala zbraň | Svět | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...o-mu-selhala-zbran-glf-/zpravy-svet.aspx?c=A180703_164519_ln_zahranici_mha
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    PIVECEK: Ono to nespěchá, nejdřív musím zjistit, jestli to té zbrani bude chutnat. A protože se trochu opozdili se zkušebnou, já to to dřív, než přespříští týden nepotřebuju.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: je to tam docela novy
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: zajiamvy to nevim ze tam je vubec
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: zahlidl jsem na Ripske u toho safari auta https://www.wildgame.cz/cz-kategorie_531856-1-pistolove.html
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: kam chodis do slatiny?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CHROSTISTKO: Umim :) Ale az pristi tyden.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kam chodite v Brne na Lugery? Vidim nejlevnejsi ve Slatine za 5kc/ks.. Alfa mivala limity za 4kc, ale tam se v otvoracce moc nedostanu
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CHROSTISTKO: něco tu je, sleva lex taky, ale 10tis skladem není.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Dají se někde ještě koupit 22lr Standard za 1,50? Řeším množství větší, než malé. Řekněme 10 000.
    Co třeba Beareka když na ně vytáhnu průkaz Lexu?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHADDIE: jaja.. ABE, rozborka brokna, dlouha .22, cz83, strelba cz75 a dlouha .22.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jojo, s tim jsem v klidu, snad si jeste vzpomenu a kdyztak nauci v pripravce :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ok ok, jádro myšlenky bylo, že se nevyhne pistoli :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    OTAKAR: na to nesazet, jsou tu tací co dělali jak manipulaci tak střelby ze všech druhů zbraní, a to i v Praze - štěstí přeje připraveným!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OTAKAR: Malorážku ti proaktivní komisař smí narvat na rozborku když třeba děláš Béčko.
    DATEL
    DATEL --- ---
    OTAKAR: střelby ano, ale manipulaci a rozborku může dělat všechny tři, tj. kratkou, dlouhou a brokovnici. Já to tak měl pro A+B+E
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ZOLTAN: Jenom technická, zbroják se nedělá zvlášť na pistoli a na dlouhou. Zbroják budeš dělat primárně s pistolí. Pokud nebudeš chtít skupinu C za účelem lovu a budeš dělat v Praze, tak budeš dělat jen s pistolí.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MOKOPA: já tyhle SUT a close combat a další taktický kurzy beru spíš jako zážitkovou akci, kdy si člověk zahraje na vojáka a vyblbne se bez toho, aby získal nějaké praktické znalosti. Ty asi za den dva nikdo nenasaje, když vojáci se trénují roky.
    Princip stejný jako když jdou manažeři sázet na farmu mrkev :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam