• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ZEPHEER: CERMI_FOX: tak CZ75 vubec, ma more naprosto nepristupnych dilu ve spoustaku... odtam vydrbat veskerej humus je prace na hodinu a nemluve o 75B verzi, kde jeste vyndat zapalnik a vycistit jeho douru je dalsi opruz s vyrazecim prubojnikem.. zrovna v sobotu jsem se s tim jebal a nez to vsechno vyplachnes a vykartackujes..

    SHADDIE: do jiste miry, ale ten striker mechanismus vycistis leda kompletni rozborkou nebo chemickym vyplachem..






    Nejlip neco, kde jde vyndat spoustovy ustroji jak z Tokareva a vymachat v misce s petrolejem.. a zbytek pistole vystrikat a vytrit.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XMEDA: CZ75 a SIGy, aspoň co jsem zatím viděl
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    XMEDA: CZ 75.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Znova zopakuju otazku co tu zapadla..

    Ktery pistole se nejsnadneji cisti? A myslim rozborku i to samotny pucovani. (Minimum casti, minimum zahybu a obtizne pristupnych mist - postrikat konkorem a utrit

    Kolega vybira neco maximalne blbuvzdornyho. Osobne jsem rekl PM Makarov. Ale urcite budou i dalsi..
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Viděl jsem na YT zkusím dohledat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemáte tip na nějaká videa či články, jak správně čistit a starat se o CZ-85? Takové to co vás na kurzu pro ZP nenaučí :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Stalo se:
    Policie podala návrh na obžalobu osmi lidí kvůli krádeži zbraní z muničního skladu ve Vrběticicích — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...rh-na-obzalobu-osmi-lidi-kvuli-kradezi-zbrani-z-municniho-skladu-ve
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: hlavně ta těžká neplášťovaná střela v cíli :D

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Protože to JE dospělá puška!!!

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: akorat to stoji jako dospela puska
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: měl jsem a dodnes lituju, že jsem ji pustil...s mosaznejma polopatronama prostě paráda.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    SHADDIE: dlouho kat D nebude, je třeba pospíchat. Musím se k tomu tyhle prázdniny konečně odhodlat.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: jojo ta je moc pekna
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Kup si perkusní Sharps Rifle cal .54. Zábavná zbraň kat D. :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: jo tak ta byla na seznamu taky, ja chtel britaka jako prvni protoze proste evoluce systemu :-) Na zaver by se me libila pak nejaka rolling block flinta na bizony, ale to bude asi nejakej projekt na duchod az budu mit cas na picoviny
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    SHADDIE: Kdyz uz neco... tak Blunderbuss!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Když už křesadlovku, tak aspoň Kentucky rifle, ta je drážkovana a má nějakej smysl, ne jako ta britská lešenářská trubka bez vývrtu :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: ja dycky chtel dlouhou predovku "brown bess" ale pak sem to videl na strelnici a prislo me to jako ze pomer prace na ystrel neni tak sexy :D
    SWIST
    SWIST --- ---
    SHADDIE: Jasně, mazání projektilu a proníkání vlhkosti jsem bral jako hlavní a potažmo jediné důvody. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam