• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Petrolej je dobra vec, rychlovycisti spoustak a cely ram bez rozebrani... :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Zelenysport si dava na FB ze budou mit AK Alfu :D

    Israeli Kalashnikov AK ALFA
    https://www.youtube.com/watch?v=vI_MqW86lc8
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE:

    Glock striker disassembly and assembly tip.
    https://www.youtube.com/watch?v=QdJZM2KfEjk
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: prosimtě a z jakýho důvodu by někdo potřeboval rozebírat a chemickým výplachem čistit striker u glocka. Běžným používáním se nijak neznečistí, maximálně zapráší. Kromě toho, rozborka striker mechanismu u glocka je na dvě minuty.
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    XMEDA: 1911A1
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ZEPHEER: CERMI_FOX: tak CZ75 vubec, ma more naprosto nepristupnych dilu ve spoustaku... odtam vydrbat veskerej humus je prace na hodinu a nemluve o 75B verzi, kde jeste vyndat zapalnik a vycistit jeho douru je dalsi opruz s vyrazecim prubojnikem.. zrovna v sobotu jsem se s tim jebal a nez to vsechno vyplachnes a vykartackujes..

    SHADDIE: do jiste miry, ale ten striker mechanismus vycistis leda kompletni rozborkou nebo chemickym vyplachem..






    Nejlip neco, kde jde vyndat spoustovy ustroji jak z Tokareva a vymachat v misce s petrolejem.. a zbytek pistole vystrikat a vytrit.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SHADDIE:
    DESTROYER:
    Tak to mam bez prace :)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    TRILOBYTE: S nejvetsi pravdepodobnosti problem na strane streliva.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TRILOBYTE: tak to nemusí bejt glockem. taky se mi to stalo i s čistým glockem, pravděpodobně střelivem.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SHADDIE: Neodpalenej naboj, tukla zapalka, na druhej pokus sel. Vlastne uplne prvni problem co mi glock proved.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TRILOBYTE: selhač v jaký formě? FTF, FTE, nebo neodpálilo? kolega čistí po cca 2000 ranách čistě pro ten pocit.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SHADDIE: Ja mel zrovna vcera v glocku selhac po +- 1 000 nabojich od posledniho cisteni. Tak vaham jestli vycistit, nebo tomu dat dalsi tisicovku...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: Jednoznačně Glock. Když pominu fakt, že se prakticky čistit nemusí, pak když už je fakt zahnojenej a člověk si řekne, že už by ho mohl dát do pucu, tak je to otázka pár minut. Lenoši to dávaj
    rozebraný do myčky.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    XMEDA: Glock :).
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XMEDA: CZ75 a SIGy, aspoň co jsem zatím viděl
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    XMEDA: CZ 75.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Znova zopakuju otazku co tu zapadla..

    Ktery pistole se nejsnadneji cisti? A myslim rozborku i to samotny pucovani. (Minimum casti, minimum zahybu a obtizne pristupnych mist - postrikat konkorem a utrit

    Kolega vybira neco maximalne blbuvzdornyho. Osobne jsem rekl PM Makarov. Ale urcite budou i dalsi..
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Viděl jsem na YT zkusím dohledat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemáte tip na nějaká videa či články, jak správně čistit a starat se o CZ-85? Takové to co vás na kurzu pro ZP nenaučí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam