• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SHADDIE: Neodpalenej naboj, tukla zapalka, na druhej pokus sel. Vlastne uplne prvni problem co mi glock proved.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TRILOBYTE: selhač v jaký formě? FTF, FTE, nebo neodpálilo? kolega čistí po cca 2000 ranách čistě pro ten pocit.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SHADDIE: Ja mel zrovna vcera v glocku selhac po +- 1 000 nabojich od posledniho cisteni. Tak vaham jestli vycistit, nebo tomu dat dalsi tisicovku...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: Jednoznačně Glock. Když pominu fakt, že se prakticky čistit nemusí, pak když už je fakt zahnojenej a člověk si řekne, že už by ho mohl dát do pucu, tak je to otázka pár minut. Lenoši to dávaj
    rozebraný do myčky.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    XMEDA: Glock :).
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XMEDA: CZ75 a SIGy, aspoň co jsem zatím viděl
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    XMEDA: CZ 75.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Znova zopakuju otazku co tu zapadla..

    Ktery pistole se nejsnadneji cisti? A myslim rozborku i to samotny pucovani. (Minimum casti, minimum zahybu a obtizne pristupnych mist - postrikat konkorem a utrit

    Kolega vybira neco maximalne blbuvzdornyho. Osobne jsem rekl PM Makarov. Ale urcite budou i dalsi..
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Viděl jsem na YT zkusím dohledat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemáte tip na nějaká videa či články, jak správně čistit a starat se o CZ-85? Takové to co vás na kurzu pro ZP nenaučí :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Stalo se:
    Policie podala návrh na obžalobu osmi lidí kvůli krádeži zbraní z muničního skladu ve Vrběticicích — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...rh-na-obzalobu-osmi-lidi-kvuli-kradezi-zbrani-z-municniho-skladu-ve
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: hlavně ta těžká neplášťovaná střela v cíli :D

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Protože to JE dospělá puška!!!

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: akorat to stoji jako dospela puska
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: měl jsem a dodnes lituju, že jsem ji pustil...s mosaznejma polopatronama prostě paráda.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    SHADDIE: dlouho kat D nebude, je třeba pospíchat. Musím se k tomu tyhle prázdniny konečně odhodlat.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: jojo ta je moc pekna
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Kup si perkusní Sharps Rifle cal .54. Zábavná zbraň kat D. :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: jo tak ta byla na seznamu taky, ja chtel britaka jako prvni protoze proste evoluce systemu :-) Na zaver by se me libila pak nejaka rolling block flinta na bizony, ale to bude asi nejakej projekt na duchod az budu mit cas na picoviny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam