• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    VACA
    VACA --- ---
    SHADDIE: je to ftipný. Ale hlavně von ten projektil rotuje za letu tak, že jeho špička opisuje jakoby kruh, ne? Takže to by musela bejt hodně krutá stabilizace, aby ten záběr pak vypadal takhle.. :D
    Ale nejsem zbraňovej engineer, tak mě kdyžtak vyveďte z omylu pls. :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NINE_OF_NINE: Aprílovej žertík od Vortexu:


    Pinned by Vortex Optics
    Vortex Optics
    1 year ago (edited)
    Hey #VortexNation - after much deliberation over the weekend, we've decided that the Bullet-Cam is a source of incredible power, that can be wielded safely by no one man or woman. Please check out this video for more info. We've got "Top Men" working on it now....

    April FOOLS!
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: hmmm... že bych prodal svou čtyřku a upgradnul?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Mam tu jednoho prebytecneho Glocka 17 Gen 5. Vystreleno presne 317 ran a dokonce pak vycisteno moji malickosti :) Cena pro Nyxaky prizniva, standartni zaruka 2 roky od data prodeje.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    SHADDIE: Presli, zpusobem typickym pro statni spravu - proste toho holuba nacpou do postovni trubky.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: já myslel, že už přešli na potrubní poštu :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: dobry vedet ze na ministerstvu te muze posrat dalsi cast osazenstva mimo uredniku :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SIRIUS: ne, máme na to speciální poštovní holuby pod přísahou :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: posilas to aspon faxem aby si tam s tim poradili? :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jen bych vás rád ujistil, že veškeré vaše nápady si píšu a reportuji na vnitro panu majorovi... ehm, totiž magistrovi :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NAVARA: Souhlasím s dvěma výhradami.
    1) Povolení legální zbraně je v poměru k povolením pro potenciálně stejně nebezpečné činnosti a předměty nepřiměřeně přísné.
    2) Když si někdo pořídí zbraň "na ochranu zdraví a majetku", má k tomu asi důvod. Ten kdo mu ji odebere by měl být zodpovědný za škody tím vzniklé jako spolupachatel.
    MCD
    MCD --- ---
    NAVARA: Dočkej času, v sedmé pětiletce všechno bude! Buď ZP a PZ na čipu ovčanky, nebo nám to seberou i s kvérama...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IAMTHELAW: Byť chápu myšlenky za tím, že státu do toho nic není, tak jsem celkem rád, že u nás mentálně nemocní, recidivisté,... nemohou (legálně) mít zbraně a alespoň k nim nemají snadný přístup.
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    NAVARA: Kdyby sme coby stát za něco stáli, tak si zajdem pro BC a nikde se nic párovat nebude.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XMEDA: tak kdybysme coby stát za něco stáli, tak máš jak ZP, tak všechny PZ na občance; resp. na ní budeš mít ID, pomocí kterýho obchodník přes net ověří, že ti smí tu pušku dát - a až ti jí dá, tak protože projel čtečkou tvůj OP, tak se to rovnou spáruje a nikam nemusíš
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NECROMAN: Proc vubec datovkou.. proc proste nemuzu jen poslat na ucet prachy za vystaveni a pak si dojit s kverama na kontrolu a vyzvednout novej. Stejnetak maji jit nakupni povoleni. Vyplnit a objednat online, pak jen pipnout kartou u vyzvednuti.

    Tisknou to nenechaji.
    SWIST
    SWIST --- ---
    NECROMAN: tak už to ale funguje. Loni jsem si tak o nákupko žádal a i odpověď byla relativně rychlá.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NECROMAN: U běžných formalit to i u nás už funguje, tedy až na ten poslední krok, předání papíru - to mi radši nabídli, ať přijdu kdykoli, než aby mi to posílali datovkou (příjem k nim chodí z centrály, odesílání by museli řešit oni).

    Ale u žádosti o ZP by se přes datovku celkem špatně ukazovaly zbraně.
    Ne žeby to nešlo zoptimalizovat, aby se nosily až k vydání ZP...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NAVARA: už se těším na dobu, kdy bude možné nákupko zažádat datovkou, zaplatit online a datovkou i dostat odpověď, co si mohu vytisknout.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PIVECEK: Na mne telefon taky mají (GDPR prý neměli), prý to po podepsání pak posílá automat. Mne přišla papírová obyč obálka s upozorněním - moc nevidím, kde je rozdíl zda ji pošlou v rámci až té 2M lhůty nebo už 6M lhůty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam