• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    P10 SC

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OMNISLASH: Pár přátel stačí mít...
    "Na svobodě místo ve vazbě prý skončil díky tomu, že se za něj zaručila „důvěryhodná osoba“. Konkrétně podle webu nasliberec.cz se za Vařila patrně zaručil známý český herec Ivan Vyskočil, jehož syn Jakub byl výkonným ředitelem firmy BusLine."
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    "Nicméně podle okresního státního zástupce Lukáše Pauldura střelce obvinili z výtržnictví a vydírání se zbraní v ruce."

    tak co myslite, ze by se pokusili prisit vam, kdybyste vypalil broknou na auto pred vasim domem? tezko uverit ze vytrznictvi nebo nejake nesmyslne vydirani se zbrani v ruce. to vybrali proto, aby mohl byt vysetrovan na svobode?

    Liberecký podnikatel vystřelil po mladé rodině, teď mu hrozí osm let - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...strelba-brokovnice-dopravni-podnik-policie.A190210_210911_liberec-zpravy_rko
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NJAL: zrovna tokarevy nejsou dneska už moc rozšířený, takže je bohužel většina střelnic v nabídce nemá.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Zlaty moje "zapomnel jsem si usi", ty mi tam pujci... Btw, strelnice nemela krmeni? :-)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    NAVARA: UZI :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISTA1: EVO? :o
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak copak, vy jste si jen zapoměli věci doma.
    Ale mě dneska zmizelo na střelnici neznámo kam 350 nábojů ;(
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KENJIRO: Jo. Já dnes na Chloumku vytáhl pušku, náboje... ale zásobníky ňák chyběly. Asi erupce na slunci.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dnešní příjemné odpoledne na střelnici:

    Přijdu na střelnici, objednám si kafe, otevřu noťas a počítám si nějaké statistiky. Dopočítám, dopiju kafe a zamířím na čáru. Pověsím terč, vytáhnu pumpičku, hledám v batohu náboje... ukládám pumpičku zpátky, platím za terč a kafe a mířím zpátky domů.

    BTW v představenstvu LEX mi říkají "Gun Sheldon".
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    To jste mi pripomneli nakupka, kurde... vyhozeny prachy.. mela bych si neco na ne poridit:)
    MCD
    MCD --- ---
    CERMI_FOX: Podle webu MV jsou tyhle verze formulářů od 1. 8. 2017. Spíš to neřešíš, protože v krámě ti to vytisknou - já vždycky kontroloval jen výrobní čísla, svoje údaje a datum, ostatního jsem si nějak nevšímal. Naposledy jsem šedivák nesl na Sdružení před vánoci a nemám tušení, co měl za kolonky :-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: nevím, tohle je pdfko.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: zmenili design? Tyhle udaje tam nebyvaly, asi si malo kupuju nove pusky :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ahojko dvojko...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: oznámení o nabytí vlastnictví zbraně. Ergo jo, šedivák.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: co to je za formular? Pri prevodu se vzdycky vypisoval jen sedivak, ted je neco dalsiho?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: kde neni nutne, nic nepisu... takze minimum info a v cajku, ale tak zas videj, ze jsi veselej a hravej no... jestli je to dobre nebo spatne, to tezko rict ;)
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Až se zase budou debatovat psychotesty... :))
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KENJIRO: nic sem tam nepsal a normálně to prošlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam