• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    OCTOPUSS: ja myslel, ze to je ve svete zbrani a streliva tak nejak standard :-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OCTOPUSS: potvrzuju, dokonce jsem mu poslal peníze a od té doby nekomunikuje.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nevyžádaná antireklama:
    Pokud by někdo náhodou uvažoval nad čímkoli od Pávka, radši se na to vyserte, a ušetřenej čas a nervy investujte jinam. Třeba do návštěvy nejbližšího armyshopu.
    Zásadně neodpovídá na jakýkoli pokusy o komunikaci, případně odpoví jednou a pak už ne.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    CERMI_FOX: tak to je mi zákon platnej...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: tak hlavně to celé bylo na kameře
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MUADDIB: před zákonem ano, před soudy ne.
    Ačkoliv morálně mi přijde super, co udělala a dost můžná typovi zachránila život nebo aspoň zdraví, tak optikou existujících rozsudků může být ráda, že to dopadlo jak dopadlo (protože je drobná dívka? těžko říct) - jestli si teda nepletu útoky v tramvaji, tak podobný případy, kdy se někdo (muž, nepolicajt) přimotal do "cizího" sporu (a ještě k tomu rovnou tahal pistoli) končily spíše špatně pro pomáhajícího obránce.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    NJAL: což je naposrání, když si člověk uvědomí, že před zákonem "jsme si všichni rovni"

    Tak doufám, že jestli k tomu někdy dojde, tak budu mít sukni a podpatky...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: God created man, Samuel Colt (Gaston Glock) made them equal... :-)))
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: No jo, ma to o dost problematickejsi v dane situaci, ale o dost lehci pak pred pripadnym soudem. Dvoumetrovy chlap naopak...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Mluvil jsem dneska s tou holkou, co v Ostravě umírnovala glockem toho gaunera v tramvaji.

    Řeknu vám, to je fakt 'poster girl' na sebeobranu se zbraní - sahá mi asi po bradu a jestli váží padesát kilo, tak i s botama.

    Holt, pistole je "The Great Equalizer" :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    P10 SC

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OMNISLASH: Pár přátel stačí mít...
    "Na svobodě místo ve vazbě prý skončil díky tomu, že se za něj zaručila „důvěryhodná osoba“. Konkrétně podle webu nasliberec.cz se za Vařila patrně zaručil známý český herec Ivan Vyskočil, jehož syn Jakub byl výkonným ředitelem firmy BusLine."
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    "Nicméně podle okresního státního zástupce Lukáše Pauldura střelce obvinili z výtržnictví a vydírání se zbraní v ruce."

    tak co myslite, ze by se pokusili prisit vam, kdybyste vypalil broknou na auto pred vasim domem? tezko uverit ze vytrznictvi nebo nejake nesmyslne vydirani se zbrani v ruce. to vybrali proto, aby mohl byt vysetrovan na svobode?

    Liberecký podnikatel vystřelil po mladé rodině, teď mu hrozí osm let - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...strelba-brokovnice-dopravni-podnik-policie.A190210_210911_liberec-zpravy_rko
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NJAL: zrovna tokarevy nejsou dneska už moc rozšířený, takže je bohužel většina střelnic v nabídce nemá.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Zlaty moje "zapomnel jsem si usi", ty mi tam pujci... Btw, strelnice nemela krmeni? :-)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    NAVARA: UZI :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISTA1: EVO? :o
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Tak copak, vy jste si jen zapoměli věci doma.
    Ale mě dneska zmizelo na střelnici neznámo kam 350 nábojů ;(
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KENJIRO: Jo. Já dnes na Chloumku vytáhl pušku, náboje... ale zásobníky ňák chyběly. Asi erupce na slunci.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dnešní příjemné odpoledne na střelnici:

    Přijdu na střelnici, objednám si kafe, otevřu noťas a počítám si nějaké statistiky. Dopočítám, dopiju kafe a zamířím na čáru. Pověsím terč, vytáhnu pumpičku, hledám v batohu náboje... ukládám pumpičku zpátky, platím za terč a kafe a mířím zpátky domů.

    BTW v představenstvu LEX mi říkají "Gun Sheldon".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam