• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SIRIUS: Hele ja bydlim u vzletovy trasy v kbelich (voj letiste) a ackoliv tady to letiste stoji a provozuje se leta, tak moji sousede, barak tu stoji tak 7 let max, posilaji stiznosti na hluk z letadel a vrtulniku z vycivku... pac kazde pondeli a utery se tu cvici mj o zachranari... to by se jeden fakt posral ...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    GEKONZPRAHY: me par let zpatky vykladal pravnik ze pry cesky drahy z techto duvodu neodprodavaji spoustu nepotrebnychh nemovitosti vedle koleji, protoze se boji toho ze si to nekdo koupi, nastehuje se tam a zisti ze tam vopravdu jezdi vlaky a takto bude prudit. Hrozne by me zajimalo esli to je pravda, nebo to byl tehdy jenom nejakej drb :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Nějakej kripl si nahoře ve vesnici koupil barák a pak s hrůzou zjistil, že tam je střelnice :D Jenže bohužel má nějaký politický konexe a začíná tahat za nitky a snaží se o uzavření anebo alespoň omezení. Proto je dočasně střelnice zavřená, veškerý stavy se odhlučňujou, ze všech puškovejch ráží se momentálně může střílet jen nahoře v části pro zážitkáře, kde jsou stavy nově udělaný tak, že se střílí z cargo kontejneru, co je částěčně zapuštěnej do země, plus samozřejmě vytlumenej. Dole na 35 a 100 je zatim jen to vytlumení, jestli to ale bude stačit sám nevim.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    co je s chloumkem?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    HABRENKA: Ano, můj názor se zcela jistě ztotožňuje s názorem majitelů a provozovatelů Chloumku, který teď budou vrážet nesmyslný peníze do novejch vrhaček holubů, zbourání klubovny a stavby nový... omg :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GEKONZPRAHY: chloumek is the new hospoda na mytince.. well done...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    HABRENKA: Jojo, už je odhlučněno, všechny stavy hotový, už se snad čeká jen na razítka. Osobně mi to takhle vyhovuje, bez civilistů tam je krásnej klid...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GEKONZPRAHY: btw a ten jeste nekdy otevre?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Já obstarám Chloumek :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: já zkusím vzít beareku, armed, prague armory.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    tak se zase blíží nějaké volby, takže jsme v Lexu zase sepsali, co kdo udělal. A potřebujeme to roznést všude možně (střelnice, armyshopy, obchody se zbraněmi...)

    Už jsem to donesl na Magnum a zítra s tím půjdu k Brymové. Vezme si někdo z vás na starosti něco dalšího?

    Výzva k evropským volbám 2019 - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    https://gunlex.cz/clanky/volby/3460-vyzva-k-evropskym-volbam-2019
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BOLDRIK: Ahoj, google rika, ze mozna Martinek, ale nikde jsem to nazivo nevidel.

    GUNSHOP - Zbraně
    https://www.martinekv.cz/?pg=zbrane
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, dováží/dovezl někdo do Čech "Double Tap pistol"?

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Zajimava obourucka

    New Rex Delta polymer framed pistol!
    https://www.youtube.com/watch?v=qxkV9ddQsTo
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Vlastizradetzky? :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kalashnikov: Reliability testing (AK 203 potential new assault rifle of Indian Army)
    https://www.youtube.com/watch?v=0Xa8DHtSJjM
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUTLOSH: prece nebudes vlastizradecky prodavat 58!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Jo, ten puvodni jsem si ladil, nesmis to ale prehnat, ten povrch je o neco tvrdsi nez zbytek a pak se to muze zacit postupne drolit. Zacni jen lestici pastou s dremelem a vatovym kotouckem + vymen pruziny za lehci (JP nebo ADC). Ty pruziny udelaji hodne. Jinak taky zalezi, kolik z toho nastrilis, nekvalitnim spoustakum trva par set ran, nez si sednou.

    KOUTLOSH: Bohuzel jak to bude s tou smernici nikdo nevi:) Jinak i normalni kosy od zbrojovky jsou novovyroba.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    PIVECEK: Jsem v pokušení zbavit se kosy a nahradit to tímhle, asi by to pro mně mělo větší smysl, stejně z toho většinu času nestřílím, takže ta cena střeliva zas tak převratný argument není a když už bych se hecl, aspoň by to šlo, na kose z dlouhé chvíle pořád něco měním a ladím a ani není pořádně provozuschopná... jediné co mně od toho trochu odrazuje je, že je to FSN "novovýroba" samonabíjecí zakoupená dááávno před projednáváním té zatrolené směrnice - má toto nějakou váhu, nebo je to jedno?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KOUTLOSH: naprosto spolehlivý, přesný asi tak, jak střelec umožní a měnit na tom nic moc třeba není. kámoš mi ohladil plochy spoušťáku a jinak nic. na losu mi ziskal 20ý misto, což připisuju malýmu zpětnýmu rázu a kolimátoru. žere všechno co tam narveš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam