• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: Cena je právě přesně ve Tvém rozsahuj, jak už tu stihla propálit ELWERINE, za což jí díky :)
    Za ty prachy tam navíc ještě bude moderní plastové pažbení od tureckého DLG, se kterým jsme velmi spokojení a které tu pušku posune ještě o kus dál. Co v základu nebude, tak jsou mířidla.

    Pušky by z nás měly vypadnout tento měsíc. Zítra snad budou lowery z eloxu, hlavně jsou v běhu, takže už snad žádný jiný problém nebude.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Je znama orientacni cena - rozsah, kde se to bude pohybovat (ten Perun)? Klidne posta, jestli to je tajny :-) Jde mi jen o to, jestli to bude pro me vubec dostupne.
    Jinak jsem tam koukal i ns ten Stag Arms, cca 23-24 tisic, to bych casrm jeste mozna mohl pritlacit k tomu, co mam k dispozici. Pocitam, ze ten Stag bude asi o neco lepsi nez mnou dotazovany DPMS Oracle?
    DATEL
    DATEL --- ---
    ELWERINE: :-D tak to pak jo, a ja si rikal, ze nemuzu porafne nic vygooglit :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    DATEL: :D ta mazda je ID MAZDA a koukej se radši po jeho Perun Arms ;)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    DATEL: imo v dane cenove relaci tezko najdes neco lepsiho
    DATEL
    DATEL --- ---
    diky vsem za zpravy :-) Kouknu jeste, co je zac ta Mazda, o te jsem zatim neslysel. I na ty ostatni znacky, co jste psali. Ja jsem jen holt znacne limitovaný cenou pro nakup samitne zbrane. Co se tyce nasledneho utraceni za strelivo, s tim se uz tak nejak v rozpoctu pocita :-) Jen mi jde ted o ten nakup zbrane, v te cenove relaci, jestli teda ten Oracle na takove to "domaci zvykani" je ok (pokud teda nenajdu neco lepsiho vdane cenove relaci +/-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DATEL: CZ858 nebo SKS? ;)
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    DATEL: Ja vychytal jeden z poslednich zlevnenych rugru u mistniho stydliveho pana s licenci. 19 za pusku, levnej holosun micro, pohoda. Jenom jsem za ty tri mesice co ji mam dal vic za naboje, nez za porizeni... Fakt ze se teda nejaky jeste krcej v trezoru, ale jak zmineny pan pise - levna puska ti za relativne malej peniz da moznost utratit hodne penez :).
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DATEL: Ja mam Norinco CQA1, jsem s nim asi spokojenej, ale kdybych mel kupovat ted neco v tyhle financi relaci, asi bych tady pockal na Mazdovo arko :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DATEL: Jestli z te pusky chces i strilet, tak porizovaci cena pusky je ta mensi polozka:) Jinak muzes kouknout jeste ns to AR od Rugeru, STAG arms, nebo pockat na Mazdu az rozjede produkci:)
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, jdu na radu ohledně pušky - jsem jimi zatím nepolíbený, obzvlášť kvůli cenové relaci, která je pro mě aktuálně mimo. Nicméně se podařilo nastřádat určitý obnos, a narazil jsem nedávno na DPMS AR-15 Oracle za cca 18-19 tisíc (základ, bez mířidel). Vzhledem k tomu, že na něco za 30-40 tisíc mít hóoodně dlouho nebudu, tak se ptám, pro začátečníka, který se chce s puškami seznámit, je to dobrá koupě? Četl jsem víceméně pozitivní ohlasy, ale moc toho nebylo, tak soduju i zde. Díky za pomoc.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: dekuji velice! :-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NJAL: takhle to chce interpretovat mimojiné náš premiér :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    OTAKAR: He? Ze by to nekdo mohl interpretovat takhle, to by me v zivote nenapadlo...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NJAL: Jakože bys radši, aby zákony neschvaloval parlament? Aby vláda měla neomezenou zákonodárnou moc? To radši ne, ne? :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: V Cesku mam pri takovychto hlaskach spis stazeno ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    BTW, ještě na jednu perličku ze včerejška jsem si vzpomněl:

    já: "U těch veřejnoprávních držitelů - tam by se mohlo dát, že tu dodatečné může určit nejenom nařízení vlády, ale i jiný právní předpis. Teď se dělá nový zákon o muzeích, kde se chystá akreditace, takže by se to mohlo dát rovnou do zákona o muzeích."
    vnitráci: "Jenže to by si ten status veřejnoprávního držitele mohli do nějakého zákona prolobbovat třeba exekutoři."
    já: "Už mlčím, nic jsem neřek!"
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Už tlačím propagandu ;-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    KENJIRO: A to mně je jasné, kde v legislativním procesu se nacházíme :)
    Mě těší způsob, jakým se k tomu MV staví :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MAZDA: Mimochodem - tohle v těch svých "oficiálních" připomínkách, kterými se chlubí na stránkách, nemají. To se zjistilo, až když si TG vyžádal všechny připomínky podle 106ky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam