• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OTAKAR: tak zájem zjevně o nějakou tu penetraci je.
    Kde?
    Za mě buď Placy, tam by se dala vzít celá ta "nová" 100m, což by mohlo být ideální.
    Nebo Nový Jáchymov, zaujalo mě to, někdo to tu chválil, ale nebyl jsem tam.
    canis666.cz – Střelnice s historií
    https://canis666.cz/

    Nějaký další tip?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---

    Penetrační sraz

    26 hlasy od 26 respondentů

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tím se ale v podstatě naťuklo téma odloženého penetračního srazu.
    DATEL
    DATEL --- ---
    REDSNAKE: tak aktualne tak maximalne na klasickou strelnici, casem snad nejake mensi cq, ale to neni (aktualne) priorita. Aktualne se chci proste dostat do kontaktu s puskou a naucit se s ni. Proto se klonim k nejakemu kompromisnimu reseni. Nejspis tedy 12.5", nebo možná ta 14.5"
    DATEL
    DATEL --- ---
    SWIST: penize... hypoteka, dve deti ve skolnim veku... dobre, tak mozna za 15 let si budi moct dovolit nejakou dalsi zbran :-D Na provoz, tj. strelivo, strelnici apod. mam rozpocet v pohode, ale dalsich nekolik desitek tisic jen tak navic mit dlouho nebudu ;-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    DATEL: "...tohle bude moje první a nejspíš i jediná..." Jo, to si říkal každý. Good luck, pane. :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DATEL: To asi dost zalezi na co tu pusku chces mit, jestli cq nebo “long range”
    DATEL
    DATEL --- ---
    LUCKYBSD: jo, tohle bude moje prvni a nejspíš i jediná puška, tak to chce co nejuniverzalnejsi. Diky za tip, cely den jsem vcera resil, jestli teda tu 16" nebo 12.5"... No, jestli u Mazdy budou i ty 14.5" casem, tak bych sel asi do ni, pokud ne, tak asi tu 12.5"... ale porad nevim no, asi by to chtelo si osahat najednou vsechny delky, abych vedel, jak se mi to bude drzet :-) Ale jak jsem psal, v puskach jsem totalni laik, takže sbiram rozumy a budu muset dat na vaše rady - blbý je, že jedni říkají lepší kratší, jiní že delší, ikdyž do těch 100-300 m je to asi fuk... Tak zase nevím, to je vbitrni boj teda, asi si nakonec budu muset hodit korunou :-D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LUCKYBSD: Kdyz mam na norkovi 14,5 lauf a puvodni gas block, tak tam je jakej? Carbine nebo mid? Prijde mi ze je tak v pulce laufu, takze to by byl ten carbine, cili by mel jit vymenit za mid a mel bych tim dosahnout nepatrne lepsiho chovani?
    NJAL
    NJAL --- ---
    LUCKYBSD: Ne tak uplne, tyhle by se hodily k setu fotek Havla, Klause a Zemana (rv. 1991 a 92)... :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    NJAL: mu posli fotku, si ji da na stenu vedle soudruhu Lenina, Stalina, Zemana :D :D :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DATEL: jako 12,5" je fajn jako 2.,3. puska, pokud chces prvni/jedinny Arko tak je obecne vsemi doporucovano, ze chces 14,5" ci idealne 16", coz je idealni kompromis na nejaky delsi strileni, sport, muzes tam mit mid-length gas system, je to spolehlivy a vyzkouseny pomer delky hlavne, delky gas systemu a vahy BCG a bufferu s prijemnym zpetnym razem a jde naladit tak, ze se ani nehne
    NJAL
    NJAL --- ---
    LUCKYBSD: Takovy mam dve, jeste s kulatym lucikem, prave jsem u Medi povyrostl :-D :-D :-D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    XMEDA: jeste idealne ta cz75 pre-B bez blokace uderniku, ale kvituju, ze nikdy nezklames :-))
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MAZDA: 1:9 me gusta
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    XMEDA: Tak určitě :D
    Downgrade pistole jenom kvůli tomu, že zásobníky od magpulu občas nefungujou na 100 %? Myslím, že ne, Time...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VOMAJDA: cz75 by ti sedela lip a zaver jezdici v ramu min leze dolu k ruce. .. ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: ech, ja nemam poradny chlapsky ruce a zastavila jsem takhle tri ruzny Glocky, po vystrelu proste na pul cesty... Takze VOMAJDA res uchop, Gecka neodpousti prsty nahoru...
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    GEKONZPRAHY: soudruh poručík Troník. Ale to není ten klasik, kterého jsem myslel já :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    VOMAJDA: to nejde než pochválit. Tak ať ti to vydrží:)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    VOMAJDA: To řekl soudruh vojín Jasánek! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam