• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCFLY: jasně, v tomhle máš pravdu, nicméně:
    1) nebyla to moje fotka
    2) pořád si stojím za tím, že czub vypustila šmejd. Akorát teda zrovna tohle rozbitý nebylo
    3) když tu fotku viděli v czub, tak podle ní usoudili, že je to zralý na reklamaci. Já měl k dispozici taky jenom tu fotku, plus vyjádření ze zbrojovky.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    VOMAJDA: a takhle vznikaj fámy..tvoje fotka už dost možná koluje netem s textem jakej vypustila czub šmejd :) a zatim je to chtenej zapich zasranej zplodinama :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    VOMAJDA: Jak u software :-) It's not a bug, it's a feature!
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    VOMAJDA: Update k vylámané ČZ:
    kámoš ji byl reklamovat u prodejce, kde mu na to někdo kouknul a zjistili, že to co vypadalo jako vylomené je ve skutečnosti feature - je to tam opravdu vyfrézovaný schválně a je to na všech P10, který jsem od tý doby viděl (což teda byly jenom dvě). Kámoš na tom měl jenom nános karbonu, díky kterýmu to vypadalo, že se kus ulomil, což evidentně zmátlo i lidi ve zbrojovce, který to z fotky v mailu nepoznali.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ARCHON TYPE B | FIRST MAG REVIEW
    https://www.youtube.com/watch?v=cDU-iZM7smI
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Israel's New Battle Rifle From IWI: The Carmel
    https://www.youtube.com/watch?v=LOsLkWPhj5E
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ERGOSUM: nejak uplne nechapu, co resis. on asi nikdo nerika, ze to nutne byla rodina snu. a co? at uz byla, nebo ne, nic to nemeni na tom, ze jej ta (ted uz mrtva) dama v te restauraci s nejvetsi pravdepodobnosti bezprostredne neohrozovala. on ji proste uplne normalne zavrazdil. muzes resit motivaci, ale pozor na ten nenapadny casto podvedomy leak motivace = jiste ospravedlneni. ono to pak snadno zacne zavanet takovym tim "ja to rozhodne neschvaluji, to fakt ne! ale.."
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ELECTRICKOTA: Pokud vyjdu jen z toho článku, tak tam byly vůbec zajímavé vztahy.
    Považujme za pravdivé informace, které jsou ověřené a ty, které vypoví strana ve svůj neprospěch.
    "Mnoho komentářů odkazovalo na to, že ta hyena, která nám vše způsobila, vlastně nebyl zlý člověk,"
    "údajně sypal neznámé prášky do vína" (takže do vína)
    "Osobně jsem začátkem června v noci zašla pro policejní hlídku"
    "ale vzhledem k tomu, že nedošlo k fyzickému násilí,"
    "Nakonec jsme se rozhodli jít podat trestní oznámení za stalking a obtěžování, které bylo stále v procesu řešení" (Je to jen můj dojem?)
    "a při této příležitosti jsme se i dozvěděli, že má legálně drženou zbraň," (Takže do té doby o ní ani nevěděly.)
    "vyhrocená, o to víc, když jsme mu předali informaci, že byla podána žádost o rozvod,"
    " hledala dovolenou maminka, vymalovala celý byt, když on si jel do kina, podnikala s námi veškeré výlety, obstarávala vše, co jsme potřebovali i víc než to i přes to, že si pak sama nemohla pořídit ani nové boty. Když jsme neměli peníze na svačinu," (hmm. Takže on si dovolil jet do kina. A dovolená a vymalovaný byt je důležitější než svačiny.)
    "Manželku podle kriminalistů zastřelil legálně drženou střelnou zbraní ve čtvrtek vpodvečer v jedné z rychnovských restaurací."

    Když mi bude někdo tvrdit, že zlý tyran zavraždil vzornou matku a milující manželku, tak mu to nebudu věřit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Byl hrubý, spali jsme v zamčených pokojích, popsala dcera zavražděné matky z Rychnova – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/....html?fbclid=IwAR2_IseBjib06Bvsy1c9qbykNnUaFvofAqyZv7Q6QWlD59f9rqqwo1AGivA
    Dementi jsou všude a obavam se žadné systémové řešení jim v ničem nezabrání, prostě by ji vzal mačetou/šutrem :(
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: jasně, dalším důvodem je paranoia, ale to už v té chvíli bylo redundantní. Prostě předpisy pro skladování prachu budou takové, aby je bylo možné bez problémů reálně dodržovat.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: sorry za blbou otazku, ale fakt nemuzou? Napada me:
    * "udani" od nastvaneho souseda, ze ho ohrozujes
    * domovni prohlidka, protoze si nekdo mysli, ze doma mas dukaz k nejakemu TC, se kterym nemusis mit nic spolecneho
    * kontrola toho, co palis v kotli (to mozna delaji extra urednici, ale i tak to muzou omrknout a sepsat)
    * exekuce na cloveka, ktery u tebe bydli, bydlel nebo nekde nahlasil tvou adresu
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Z dnešní diskuse nad novým zákonem o zbraních:

    "A není to jedno? Vždyť když máš ten prach uložený doma, tak tě policajti stejně nemůžou přijít zkontrolovat, jestli ho máš uložený podle předpisů."
    "To jo, jenže zapomínáš, že držitelé zbraní jsou pitomci, kteří dodržují zákon, i když je nikdo nehlídá."
    "No jo, aha, to máš vlastně pravdu..."
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    LUCKYBSD: netušim, ale půjdu tam v úterý, tak se můžu zeptat

    Jako upřímně - přijde mi divný, že by to bylo na dvou pistolích vylomený úplně stejně a prodejce si toho nevšimnul a snažil se to vnutit zákazníkovi jako featuru. Pamatuju dokonce, že svýho času nechtěli na Leiku moc prodávat PARky, protože jim to lidi vraceli na reklamace.
    Na druhou stranu, ve zbrojovce to jako problém uznali a je možný, že tam je nějaká systémová výrobní vada, která má (téměř) identický projevy na různejch zbraních...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VOMAJDA: netusi kdo z expertu tam byl? ze bych si rejpnul priste na treninku, pac minule tam byla divoka diskuse o Alienu, kde padaly hlasky "ty mi nebudes rikat jak prodavat zbrane, ja v tom oboru pracuju 20 let" :D
    MCD
    MCD --- ---
    SWIST: Příští inovace bude, že náboj po okamžitě po nabití do komory sám vypadne. Bude to nejlepší prevence náhodného výstřelu ]:->
    SWIST
    SWIST --- ---
    VOMAJDA: Marně přemýšlím jak by něco takového mohlo pomoc při vyhazování hlizen a proč by to bylo potřeba... :D
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    SHADDIE: Já mám taky zajímavý novinky - kámoš tu fotku poslal do CZUB a odpověděli mu, že to je rozhodně na reklamaci u prodejce.
    Mezitím než mu stihli odepsat byl ale kámoš v Plzni na Leiku, aby omrknul P10S, kterou tam mají na prezentaci a na ní je ta samá vada. A prý se tam dozvěděl, že je to schválně, aby to líp vyhazovalo nábojnice.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    VOMAJDA: teď jsem to ukazoval člověku, co v oboru dělá a říká, že to vypadá jako kdyby buď poskočila fréza a vyryla to, nebo vada materiálu a štíplo se to. každopádně je to na reklamaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam