• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: mame se tesim na velky vyprodej? :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: neboj, novotnej ví hovno, má co dělat, aby uživil to co si navymejšlel v novém obchodě. a co si štěbetaj vrabci, tak brzy tu službu (a další kterejma se chlubí) poskytovat nebude.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Hlavne teda nechapu vyznam te sluzby, kdyz se lze zbrane zadarmo zbavit darovanim ve prospech statu.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Koukam, asi vedi neco, co my ne:)) Pan Novotny je kazdopadne sveraz, i vzhledem k jeho postojum v oblasti zkousek a prezkusovani na ZP nemam o jeho skutecnem vztahu se streleckou komunitou zadne valne mineni.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nová služba - ničení zbraní | BEAREKA s.r.o.
    http://www.beareka.cz/slider-hp/450-1110-nova-sluzba-niceni-zbrani.htm
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    VOMAJDA: z obchodniho hlediska a dle OZ se zachovali naprosto korektně a správně. Doporučili reklamaci, ta byla přijata a dle OZ vyřízena. Obe strany o tom maji dokument. A vic k tomu nemam co psát.

    Ps: jasne jsi tu psal ze je to vylomený :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    PIVECEK: jojo.. To je ono.. Osobně bych taky vzal do reklamace a podlozil vse dokumentacía posudkem technika. Zadny prodejce /vyrobce by si nemel dovolit to posoudit podle spatny fotky a naprosto subjektivního popisu zákazníka. Nehledě na nezakonnost takového počínání.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VOMAJDA: Taky je nechci hajit, ale chtit podle fotky analyzu a vyloucit zavadu.. nedivim se, ze rekli, ze to je radeji na reklamaci. Nedej boze co by se stalo, kdyby to tedy podle tebe dle fotky zamitli, pocitam, ze pak by nastala ta prava kampan:))

    Ono pametnici si vzpomenou treba na out of the box gen4 Glocky, ktery se sraly. Ale fabrika to taky dala dokupy a karavana jede dal..
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCFLY: zase to nedramatizujme. Informace podávám tak, jak se ke mně dostávají a žádnou "svojí pravdu" jsem k tomu nikdy nepřidával. Co přesně je na tom čistokrevný haterství?

    Zajímavý je, jak mě tady označuješ za hatera, ale zbrojovku hájíš pomocí smutnýho brigoše. Není ani trochu můj problém, že ve zbrojovce nepoznaj, že jejich produkt neni rozbitej.

    PS: Je super, že maj dobrej servis, ale ještě lepší by bylo, kdyby ty pistole fungovaly out of the box ;)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    VOMAJDA:
    1) siril jsi ji i se svoji pravdou o tom co to je
    2) mas pravo na svuj nazor
    3) smutné, ale holt je brigos na email support v czub evidentně stejně nekompetentni jako vy :) což bohužel není nic neobvyklého. Vždy je lepší (a dle zakona správné) převzít zbozi do reklamace, než ho poslat do řitě (což je porušení OZ)

    Ps: nemam CZUB nikterak v oblibě, ale tenhle pristup je čistokrevný haterstvi.. Stačí se kouknout kolik věhlasných výrobců ma potíže s některými modely a ne vždy se k tomu stavěj tak dobře jako zbrojovka která v ramci servisu pro majitele P10 udelala prvni posledni a bez keců.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCFLY: jasně, v tomhle máš pravdu, nicméně:
    1) nebyla to moje fotka
    2) pořád si stojím za tím, že czub vypustila šmejd. Akorát teda zrovna tohle rozbitý nebylo
    3) když tu fotku viděli v czub, tak podle ní usoudili, že je to zralý na reklamaci. Já měl k dispozici taky jenom tu fotku, plus vyjádření ze zbrojovky.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    VOMAJDA: a takhle vznikaj fámy..tvoje fotka už dost možná koluje netem s textem jakej vypustila czub šmejd :) a zatim je to chtenej zapich zasranej zplodinama :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    VOMAJDA: Jak u software :-) It's not a bug, it's a feature!
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    VOMAJDA: Update k vylámané ČZ:
    kámoš ji byl reklamovat u prodejce, kde mu na to někdo kouknul a zjistili, že to co vypadalo jako vylomené je ve skutečnosti feature - je to tam opravdu vyfrézovaný schválně a je to na všech P10, který jsem od tý doby viděl (což teda byly jenom dvě). Kámoš na tom měl jenom nános karbonu, díky kterýmu to vypadalo, že se kus ulomil, což evidentně zmátlo i lidi ve zbrojovce, který to z fotky v mailu nepoznali.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ARCHON TYPE B | FIRST MAG REVIEW
    https://www.youtube.com/watch?v=cDU-iZM7smI
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Israel's New Battle Rifle From IWI: The Carmel
    https://www.youtube.com/watch?v=LOsLkWPhj5E
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ERGOSUM: nejak uplne nechapu, co resis. on asi nikdo nerika, ze to nutne byla rodina snu. a co? at uz byla, nebo ne, nic to nemeni na tom, ze jej ta (ted uz mrtva) dama v te restauraci s nejvetsi pravdepodobnosti bezprostredne neohrozovala. on ji proste uplne normalne zavrazdil. muzes resit motivaci, ale pozor na ten nenapadny casto podvedomy leak motivace = jiste ospravedlneni. ono to pak snadno zacne zavanet takovym tim "ja to rozhodne neschvaluji, to fakt ne! ale.."
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ELECTRICKOTA: Pokud vyjdu jen z toho článku, tak tam byly vůbec zajímavé vztahy.
    Považujme za pravdivé informace, které jsou ověřené a ty, které vypoví strana ve svůj neprospěch.
    "Mnoho komentářů odkazovalo na to, že ta hyena, která nám vše způsobila, vlastně nebyl zlý člověk,"
    "údajně sypal neznámé prášky do vína" (takže do vína)
    "Osobně jsem začátkem června v noci zašla pro policejní hlídku"
    "ale vzhledem k tomu, že nedošlo k fyzickému násilí,"
    "Nakonec jsme se rozhodli jít podat trestní oznámení za stalking a obtěžování, které bylo stále v procesu řešení" (Je to jen můj dojem?)
    "a při této příležitosti jsme se i dozvěděli, že má legálně drženou zbraň," (Takže do té doby o ní ani nevěděly.)
    "vyhrocená, o to víc, když jsme mu předali informaci, že byla podána žádost o rozvod,"
    " hledala dovolenou maminka, vymalovala celý byt, když on si jel do kina, podnikala s námi veškeré výlety, obstarávala vše, co jsme potřebovali i víc než to i přes to, že si pak sama nemohla pořídit ani nové boty. Když jsme neměli peníze na svačinu," (hmm. Takže on si dovolil jet do kina. A dovolená a vymalovaný byt je důležitější než svačiny.)
    "Manželku podle kriminalistů zastřelil legálně drženou střelnou zbraní ve čtvrtek vpodvečer v jedné z rychnovských restaurací."

    Když mi bude někdo tvrdit, že zlý tyran zavraždil vzornou matku a milující manželku, tak mu to nebudu věřit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Byl hrubý, spali jsme v zamčených pokojích, popsala dcera zavražděné matky z Rychnova – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/....html?fbclid=IwAR2_IseBjib06Bvsy1c9qbykNnUaFvofAqyZv7Q6QWlD59f9rqqwo1AGivA
    Dementi jsou všude a obavam se žadné systémové řešení jim v ničem nezabrání, prostě by ji vzal mačetou/šutrem :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam