• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: tak o inteligenci svědčí i to, že nosil Kevina...
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: jj nedostatecne zabezpeceni je vec jedna, ale imho vetsi problem pro nej bude:

    § 60
    Držení a nošení zbraní při zvláštních příležitostech
    Osoba, která se účastní veřejných shromáždění, slavností, sportovních podniků nebo lidových zábav, může na těchto akcích nosit zbraň, pouze

    a) drží-li zbraň k provozování zábavné střelby v komerčních nebo obdobných střelnicích,
    b) podílí-li se se souhlasem pořadatele na zabezpečení akce, jejíž součástí je střelba,
    c) zabezpečuje-li úkoly podle zvláštního právního předpisu,10) nebo
    d) pokud je to nezbytné k ochraně života, zdraví nebo majetku, a nošení zbraně povolí útvar policie příslušný podle místa konání akce.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: jako smát se cizímu neštěstí není pěkné, ale vzít si na fesťák kvér (což samo o sobě už bude možná přestupkem - ne?) a pak to ještě nechat v ledvince ve stanu. No, pán asi nebude nejostřejší pastelka v pouzdře.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Zloděj ukradl pistoli s ostrými náboji i průkazem ze stanu na festivalu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...zlodej-pistole-festival-dacice-rockfest.A190729_124734_budejovice-zpravy_mcb
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Q&A 31: Russian and Soviet Arms w/ Max Popenker
    https://www.youtube.com/watch?v=JlY7P5QW-mo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajímavé povídání o tom, na kolik vyjde zastřelit si pěknou trofej.
    Střílet zvěř za peníze? Stále víc bohatých Čechů to dělá | E15.cz
    https://www.e15.cz/...bchod-a-sluzby/strilet-zver-za-penize-stale-vic-bohatych-cechu-to-dela-1360915
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    The NEW IWI Masada Pistol Review: An Israeli Glock 17, or Something Else?
    https://www.youtube.com/watch?v=weiSs3PgB54
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MAZDA: pssst... nemá autogen...ani flexu...:-D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SHADDIE: Když si vezmu, že 1000 Kč sežere jenom stát na kolcích při tom ničení, tak mi to nepřijde jako extra výnosný byznys :D I když... Jestli je to jen ničení a ne znehodnocení, tak autogen nestojí moc, to je fakt.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VOMAJDA: Nebyla to moje pravda vs. VOMAJDA:

    Nediv se, ze se to McFlyovi tak zda, je lepsi to dat do uvozovek nebo upresnit :) Ale nechci rypat, jsem rad, ze si k tomu napsal followup jak to dopadlo, ackoliv bys nemusel.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCFLY: To vylomení byla informace, kterou jsem dostal spolu s tou fotkou. Nebyla to žádná "moje pravda". Informace přidávám tak, jak se ke mně dostávají, nic jsem nezatajil a nakonec jsem dodal i informaci, která zcela popírá to, co jsem na začátku tvrdil, protože je prostě aktuální. Jestli ti tohle přijde jako haterství, tak je to čistě tvůj osobní problém.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: no, to si nemyslim, spíš některý služby poskytovat nebude, protože zjistí, že se mu nevyplatí.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: mame se tesim na velky vyprodej? :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: neboj, novotnej ví hovno, má co dělat, aby uživil to co si navymejšlel v novém obchodě. a co si štěbetaj vrabci, tak brzy tu službu (a další kterejma se chlubí) poskytovat nebude.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Hlavne teda nechapu vyznam te sluzby, kdyz se lze zbrane zadarmo zbavit darovanim ve prospech statu.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Koukam, asi vedi neco, co my ne:)) Pan Novotny je kazdopadne sveraz, i vzhledem k jeho postojum v oblasti zkousek a prezkusovani na ZP nemam o jeho skutecnem vztahu se streleckou komunitou zadne valne mineni.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nová služba - ničení zbraní | BEAREKA s.r.o.
    http://www.beareka.cz/slider-hp/450-1110-nova-sluzba-niceni-zbrani.htm
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    VOMAJDA: z obchodniho hlediska a dle OZ se zachovali naprosto korektně a správně. Doporučili reklamaci, ta byla přijata a dle OZ vyřízena. Obe strany o tom maji dokument. A vic k tomu nemam co psát.

    Ps: jasne jsi tu psal ze je to vylomený :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    PIVECEK: jojo.. To je ono.. Osobně bych taky vzal do reklamace a podlozil vse dokumentacía posudkem technika. Zadny prodejce /vyrobce by si nemel dovolit to posoudit podle spatny fotky a naprosto subjektivního popisu zákazníka. Nehledě na nezakonnost takového počínání.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VOMAJDA: Taky je nechci hajit, ale chtit podle fotky analyzu a vyloucit zavadu.. nedivim se, ze rekli, ze to je radeji na reklamaci. Nedej boze co by se stalo, kdyby to tedy podle tebe dle fotky zamitli, pocitam, ze pak by nastala ta prava kampan:))

    Ono pametnici si vzpomenou treba na out of the box gen4 Glocky, ktery se sraly. Ale fabrika to taky dala dokupy a karavana jede dal..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam