• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    BAAL: Jak se vykládá to písmeno d? Když si budu myslet, že k ochraně života na nějaký veřejný události nezbytně potřebuju zbraň, tak je to ok? Nebo k tomu musí bejt i to povolení od policie, jak se zmiňuje v druhý části věty? :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: píšou *nosit* zbraň, pokud ji měl ve stanu, tak asi nebyla v režimu nošení ani držení, tak ji neměl u sebe
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: jj nedostatecne zabezpeceni je vec jedna, ale imho vetsi problem pro nej bude:

    § 60
    Držení a nošení zbraní při zvláštních příležitostech
    Osoba, která se účastní veřejných shromáždění, slavností, sportovních podniků nebo lidových zábav, může na těchto akcích nosit zbraň, pouze

    a) drží-li zbraň k provozování zábavné střelby v komerčních nebo obdobných střelnicích,
    b) podílí-li se se souhlasem pořadatele na zabezpečení akce, jejíž součástí je střelba,
    c) zabezpečuje-li úkoly podle zvláštního právního předpisu,10) nebo
    d) pokud je to nezbytné k ochraně života, zdraví nebo majetku, a nošení zbraně povolí útvar policie příslušný podle místa konání akce.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: jako smát se cizímu neštěstí není pěkné, ale vzít si na fesťák kvér (což samo o sobě už bude možná přestupkem - ne?) a pak to ještě nechat v ledvince ve stanu. No, pán asi nebude nejostřejší pastelka v pouzdře.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Zloděj ukradl pistoli s ostrými náboji i průkazem ze stanu na festivalu - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...zlodej-pistole-festival-dacice-rockfest.A190729_124734_budejovice-zpravy_mcb
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Q&A 31: Russian and Soviet Arms w/ Max Popenker
    https://www.youtube.com/watch?v=JlY7P5QW-mo
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajímavé povídání o tom, na kolik vyjde zastřelit si pěknou trofej.
    Střílet zvěř za peníze? Stále víc bohatých Čechů to dělá | E15.cz
    https://www.e15.cz/...bchod-a-sluzby/strilet-zver-za-penize-stale-vic-bohatych-cechu-to-dela-1360915
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    The NEW IWI Masada Pistol Review: An Israeli Glock 17, or Something Else?
    https://www.youtube.com/watch?v=weiSs3PgB54
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MAZDA: pssst... nemá autogen...ani flexu...:-D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SHADDIE: Když si vezmu, že 1000 Kč sežere jenom stát na kolcích při tom ničení, tak mi to nepřijde jako extra výnosný byznys :D I když... Jestli je to jen ničení a ne znehodnocení, tak autogen nestojí moc, to je fakt.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VOMAJDA: Nebyla to moje pravda vs. VOMAJDA:

    Nediv se, ze se to McFlyovi tak zda, je lepsi to dat do uvozovek nebo upresnit :) Ale nechci rypat, jsem rad, ze si k tomu napsal followup jak to dopadlo, ackoliv bys nemusel.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCFLY: To vylomení byla informace, kterou jsem dostal spolu s tou fotkou. Nebyla to žádná "moje pravda". Informace přidávám tak, jak se ke mně dostávají, nic jsem nezatajil a nakonec jsem dodal i informaci, která zcela popírá to, co jsem na začátku tvrdil, protože je prostě aktuální. Jestli ti tohle přijde jako haterství, tak je to čistě tvůj osobní problém.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: no, to si nemyslim, spíš některý služby poskytovat nebude, protože zjistí, že se mu nevyplatí.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: mame se tesim na velky vyprodej? :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: neboj, novotnej ví hovno, má co dělat, aby uživil to co si navymejšlel v novém obchodě. a co si štěbetaj vrabci, tak brzy tu službu (a další kterejma se chlubí) poskytovat nebude.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Hlavne teda nechapu vyznam te sluzby, kdyz se lze zbrane zadarmo zbavit darovanim ve prospech statu.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Koukam, asi vedi neco, co my ne:)) Pan Novotny je kazdopadne sveraz, i vzhledem k jeho postojum v oblasti zkousek a prezkusovani na ZP nemam o jeho skutecnem vztahu se streleckou komunitou zadne valne mineni.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nová služba - ničení zbraní | BEAREKA s.r.o.
    http://www.beareka.cz/slider-hp/450-1110-nova-sluzba-niceni-zbrani.htm
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    VOMAJDA: z obchodniho hlediska a dle OZ se zachovali naprosto korektně a správně. Doporučili reklamaci, ta byla přijata a dle OZ vyřízena. Obe strany o tom maji dokument. A vic k tomu nemam co psát.

    Ps: jasne jsi tu psal ze je to vylomený :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    PIVECEK: jojo.. To je ono.. Osobně bych taky vzal do reklamace a podlozil vse dokumentacía posudkem technika. Zadny prodejce /vyrobce by si nemel dovolit to posoudit podle spatny fotky a naprosto subjektivního popisu zákazníka. Nehledě na nezakonnost takového počínání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam