• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mne na tom adapteru stve to vymenovani
    puvodne jsem si taky rikala, ze si koupim od Vavrecky jednu a druhou dokoupim adapter, ale vlastne mi to ve vysledku neprislo sexy..
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    DATEL: Vršek vyměňuješ včetně mířidel, takže si to udržuje nástřel .. výměna je v podstatě stejná s malou rozborkou.
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAZDA: zeptám se úplně blbě asi, s tímhle nemám žádné zkušenosti, stejně jako s ARkama - když se to pak vyměňuje, není potřeba to vždy znovu nastřelit? Jinak u toho BVS jsem koukal, ale žádný adaptér jsem tam neviděl, na kolik tohle plus mínus vyjde? Aby to nestálo skoro jako samostatná zbraň :) A apropos - nějaké nové info ohledně termínu pro 16" Perun? ;)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    CERMI_FOX: Jistý si tím nejsem, takže to popřít nemůžu. Ale zdá se, že to s tím karabinovým bufferem funguje.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: No, hele, Perun má stejné rozteče jako jakákoliv jiná ARka. Když dobře budeme, budou naše 9 mm adaptéry ready už příští rok. Když dobře nebude, tak není problém koupit třeba adaptér u BVS. Jeden tu shodou okolností máme v kanceláři a vypadá to funny.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MAZDA: nebyls to ty, kdo mě přesvědčoval, že na to potřebuješ i jiný buffer? Protože na tohle jsem se tu už jednou ptal a byl jsem za blba, protože je jasný, že to přece nejde
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAZDA: to jde? 8-) i u Perunu? ;-) Na kolik takova sranda dodatecne asi vyjde?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: Kacířská myšlenka: Kup si ARko ve .223 a časem přikup 9 mm upper ;-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KASUMI: momente, kdy si parkrat picnes s plnotucnou, prijde ti 9 jak plivatko a budes chtit vic
    svatá pravda, akorát ty 308 už fakt lezou do peněz, zlatý 223 plivátko, co o zpětném rázu neslyšelo :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DATEL: hele asi je to hodne o tom, co strilis
    ja vicemene jezdim jenom po zavodech s puskou
    kdybych chodila na strelnici, tak mam za rohem prague armory, kde muzes strilet pomalu i z tanku, takze je mi to jedno
    ale pokud mas v okoli jen 9 strelnice a na zavody nejezdis, tak 9 je ok volba
    jen te upozornuju, ze v momente, kdy si parkrat picnes s plnotucnou, prijde ti 9 jak plivatko a budes chtit vic... :)
    vim, o cem mluvim.. :D
    DATEL
    DATEL --- ---
    KASUMI: to jsi mi teda pomohla, ted se budu bat, abych nedopadl stejne :-D ikdyz na druhou dlouhou zbran budu mit zas tak za 10 let (deti, skola, krouzky a vubec, furt nekdo chce neco platit :-))
    KASUMI
    KASUMI --- ---

    anketa pro ty, co maji karabinu a plnotucnou pusku - co strilite vic?

    29 hlasy od 29 respondentů

    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KASUMI: já střílím nakonec více z karabiny, protože s ní můžu kamkoliv, takže typicky na spořilov, protože mívá volno, je blízko a levný. S 223 je v Praze těžký život pro civila - Lero má ultradebilní otvíračku a PA je o víkendech plné
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DATEL: Resila jsem úplně stejný problém. Takže jsem si koupila karabinu, presne kvuli strelnicim. A ted mam 223 a na karabinu se uz jen prasi:))
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DATEL: pokud resis finance na pusku, tak si rovnou vem .22LR karabinu, pac v 5.56 cenu toho kveru prostrilis driv, nez se s nim naucis :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    GEKONZPRAHY: a odkaz s cenou na mazduv zazrak by byl? :) vim, ze uz tady neco drive padlo
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    DATEL: jobs.cz ;)
    DATEL
    DATEL --- ---
    CERMI_FOX: a dáš mi na to peníze? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam