• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SHADDIE: Cekam, az bude v prodeji tohle, pak to bude asi hotove :)

    Magpul® SL Grip Module - HK94/93®/91® & Semi Shelf HK® Clones
    https://www.magpul.com/...s/magpul-sl-grip-module-hk94-93-91-semi-shelf-hk-clones?ProductColor=VO343
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: To je docela cool!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Jo a ten sroub s matkou co drzi dohromady upper a lower je tam docasne, na ten puvodni pin se to musi trosku doladit:D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    exif bug smerujte na Nyxe.)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SHADDIE: Jasny :)

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: Máš fotku? docela by mě zajmalo jak to vypadá.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: ty mp5 s AR pazbama sou na pohled dycky desny mutanti, dycky sem si rikal jak to muze nekdo takto prasit, nez sem z toho strilel a videl ten rozdil :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Jo mam POF. Je to to samy :) Spokojenej sem, funguje to jak ma, ale ja to trochu potunil, midwest predpazby, spuhr buffer tube adapter, AR pazva, plastovej FA spodek, doraz spouste, vyfrezovana moucha. Akorat odpor spouste je furt MP5kovej, coz je nic moc. Ale to se chystam vyresit jinou sear pruzinou ze Statu, tak snad i tohle nakonec pujde. Nicmene hlavne cekam jako na smilovani na ten lower co chysta magpul, pak to teprve bude zajimavy :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: Ty máš tu empici pakoše? Nebo už jsi to upgradoval na originál? Pokud Pakoše, tak pořád spokojenost?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: To jsem byl asi ja, ale hlavne jsem zminoval nutnost mit jine BCG a montovat redukci s vyhazovacem do sachty. Buffer samozrejme je dobry taky vymenit, jinak trpi spolehlivost a komfort strelby. Dokoupit 9mm upper u nas teoreticky znamena +2x prukaz zbrane, pokud nesezenes 9mm BCG bez cisel (coz jde, ale..).

    Koketoval jsem s tim taky, ale dve pusky jsou dve pusky. Nakonec mam v devitce MP5 a asi poridim nejakou AR9 na PCC casem, nicmene rozhodne celou :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mne na tom adapteru stve to vymenovani
    puvodne jsem si taky rikala, ze si koupim od Vavrecky jednu a druhou dokoupim adapter, ale vlastne mi to ve vysledku neprislo sexy..
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    DATEL: Vršek vyměňuješ včetně mířidel, takže si to udržuje nástřel .. výměna je v podstatě stejná s malou rozborkou.
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAZDA: zeptám se úplně blbě asi, s tímhle nemám žádné zkušenosti, stejně jako s ARkama - když se to pak vyměňuje, není potřeba to vždy znovu nastřelit? Jinak u toho BVS jsem koukal, ale žádný adaptér jsem tam neviděl, na kolik tohle plus mínus vyjde? Aby to nestálo skoro jako samostatná zbraň :) A apropos - nějaké nové info ohledně termínu pro 16" Perun? ;)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    CERMI_FOX: Jistý si tím nejsem, takže to popřít nemůžu. Ale zdá se, že to s tím karabinovým bufferem funguje.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: No, hele, Perun má stejné rozteče jako jakákoliv jiná ARka. Když dobře budeme, budou naše 9 mm adaptéry ready už příští rok. Když dobře nebude, tak není problém koupit třeba adaptér u BVS. Jeden tu shodou okolností máme v kanceláři a vypadá to funny.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MAZDA: nebyls to ty, kdo mě přesvědčoval, že na to potřebuješ i jiný buffer? Protože na tohle jsem se tu už jednou ptal a byl jsem za blba, protože je jasný, že to přece nejde
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAZDA: to jde? 8-) i u Perunu? ;-) Na kolik takova sranda dodatecne asi vyjde?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: Kacířská myšlenka: Kup si ARko ve .223 a časem přikup 9 mm upper ;-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KASUMI: momente, kdy si parkrat picnes s plnotucnou, prijde ti 9 jak plivatko a budes chtit vic
    svatá pravda, akorát ty 308 už fakt lezou do peněz, zlatý 223 plivátko, co o zpětném rázu neslyšelo :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DATEL: hele asi je to hodne o tom, co strilis
    ja vicemene jezdim jenom po zavodech s puskou
    kdybych chodila na strelnici, tak mam za rohem prague armory, kde muzes strilet pomalu i z tanku, takze je mi to jedno
    ale pokud mas v okoli jen 9 strelnice a na zavody nejezdis, tak 9 je ok volba
    jen te upozornuju, ze v momente, kdy si parkrat picnes s plnotucnou, prijde ti 9 jak plivatko a budes chtit vic... :)
    vim, o cem mluvim.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam