• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Byl jsem se topit:) Ale vysledky jsem poctive prozkoumal!:)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: a proc dneska nestrilis?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MAZDA: otazka je jak dlouho a jakej vyrobce devitek, ale obecne ar9 buffer je tezsi oproti standardnimu bufferu ar15 (3oz/85g) a cca odpovida h3 bufferu:
    9MM AR Buffer Dimensions

    COLT 9mm SMG Buffer SP62913 – Length 3.300″ , Weight 5.5 Ounces
    CMMG 9mm Heavy Buffer 90CA9B4 – Length 0.000″, Weight 5.3 Ounces
    Yankee Hill Machine 9mm Buffer YHM-925-A – Length 3.600″, Weight 5.9 Ounces
    Spikes Tactical ST-9X 9mm Buffer SLA009X – Length 3.700″, Weight – 8.5 Ounces
    Blitzkrieg Components 9mm Hydraulic Buffer – Length 3.900″, Weight – 6 Ounces
    Rock River Arms 9mm Buffer 9MM0107 – Length 3.250″, Weight 5.5 Ounces
    Hahn Precision Pistol Cartridge Buffer 9mm Buffer – Length 3.6875″, Weight 7.0 Ounces
    Heavy Buffers 9Q Buffer – Length 0.000, Weight 8.5 Ounces
    Heavy Buffers 9QT Buffer – Length 0.000, Weight 12 Ounces (For SBR’s and Full Auto)
    New Frontier Armory 9mm Buffer – Length 0.000, Weight 8.0 Ounces
    New Frontier Armory 9mm Buffer – Length 0.000, Weight 10.0 Ounces
    VLTOR A5 H4 Heavy Buffer – Length 3.995, Weight 6.83 Ounces

    9MM Buffer Spacer 5 Quarters = .345″
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VOMAJDA: Da, ale chce to dily z USA. Nicmene hiperfire eclipse z toho neudelas nikdy :)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    PIVECEK: dá se na tom nějak ladit ta spoušť? Přišlo mi, že ten pakoš ji má úplně hroznou (jaká je na origo HK netušim, to jsem asi nikdy nezkoušel).
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SHADDIE: Cekam, az bude v prodeji tohle, pak to bude asi hotove :)

    Magpul® SL Grip Module - HK94/93®/91® & Semi Shelf HK® Clones
    https://www.magpul.com/...s/magpul-sl-grip-module-hk94-93-91-semi-shelf-hk-clones?ProductColor=VO343
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: Ani bych si nevšiml :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: To je docela cool!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Jo a ten sroub s matkou co drzi dohromady upper a lower je tam docasne, na ten puvodni pin se to musi trosku doladit:D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    exif bug smerujte na Nyxe.)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SHADDIE: Jasny :)

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: Máš fotku? docela by mě zajmalo jak to vypadá.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: ty mp5 s AR pazbama sou na pohled dycky desny mutanti, dycky sem si rikal jak to muze nekdo takto prasit, nez sem z toho strilel a videl ten rozdil :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Jo mam POF. Je to to samy :) Spokojenej sem, funguje to jak ma, ale ja to trochu potunil, midwest predpazby, spuhr buffer tube adapter, AR pazva, plastovej FA spodek, doraz spouste, vyfrezovana moucha. Akorat odpor spouste je furt MP5kovej, coz je nic moc. Ale to se chystam vyresit jinou sear pruzinou ze Statu, tak snad i tohle nakonec pujde. Nicmene hlavne cekam jako na smilovani na ten lower co chysta magpul, pak to teprve bude zajimavy :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: Ty máš tu empici pakoše? Nebo už jsi to upgradoval na originál? Pokud Pakoše, tak pořád spokojenost?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: To jsem byl asi ja, ale hlavne jsem zminoval nutnost mit jine BCG a montovat redukci s vyhazovacem do sachty. Buffer samozrejme je dobry taky vymenit, jinak trpi spolehlivost a komfort strelby. Dokoupit 9mm upper u nas teoreticky znamena +2x prukaz zbrane, pokud nesezenes 9mm BCG bez cisel (coz jde, ale..).

    Koketoval jsem s tim taky, ale dve pusky jsou dve pusky. Nakonec mam v devitce MP5 a asi poridim nejakou AR9 na PCC casem, nicmene rozhodne celou :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mne na tom adapteru stve to vymenovani
    puvodne jsem si taky rikala, ze si koupim od Vavrecky jednu a druhou dokoupim adapter, ale vlastne mi to ve vysledku neprislo sexy..
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    DATEL: Vršek vyměňuješ včetně mířidel, takže si to udržuje nástřel .. výměna je v podstatě stejná s malou rozborkou.
    DATEL
    DATEL --- ---
    MAZDA: zeptám se úplně blbě asi, s tímhle nemám žádné zkušenosti, stejně jako s ARkama - když se to pak vyměňuje, není potřeba to vždy znovu nastřelit? Jinak u toho BVS jsem koukal, ale žádný adaptér jsem tam neviděl, na kolik tohle plus mínus vyjde? Aby to nestálo skoro jako samostatná zbraň :) A apropos - nějaké nové info ohledně termínu pro 16" Perun? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam