• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    STU
    STU --- ---
    MAZDA:
    SIRIUS:
    kamarad letos udelal zbrojak a poridil vz58. tohle si vybral ze tam chce mit. tak jsem mu to tam namontoval. ale uprimne... strasny srani s montazi, musi se sundat hledi a jestli se pamatuju dobre, tak pro cisteni musis vysroubovat 7 inbusu. proste slast :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Rail nahoru v celé délce dělal, a snad i dělá, Gundocthor.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: nedelal ale nekdo uz u nas takovej model s railem, sem mel pocit ze nekdo z tech doplkaru se kasal nejakym CAD navrrhem ze uz to skoro maj tak dva roky zpatky. Furt teda nechapu ochotu utratit za doplnky na kosu nasobek ceny zakladu, kdyz to vetsinou ma furt ty stejny nedostatky jenom je to tezsi :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    XMEDA: Vždyť říkám, že to je sračka na nic :D :D :D :D Nebýt legislativních omezení v Kanadě a USA, tak to nikdy nikdo nedělá, protože ta dlouhá hlaveň už z náboje víc nevymáčkne...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MAZDA: nejak takhle :)

    MAZDA
    MAZDA --- ---
    XMEDA: Delší hlaveň na Sa 58, aby jsi z toho udělal sniperku? Kup si SKS... To má lauf delší. A co jsem se tak bavil, tak rozdíl ve výkonu střely oproti Sa 58 je skoro zanedbatelný.
    Jinými slovy, jako mrhání času a prostředků dobrý, ale to je asi tak všechno.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MAZDA: delsi hlavne vz58 spis.. a nejakou inteligentnejsi sklopku nez je ten armadni drat k tomu :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    DATEL: http://bvs.cz/kulovnice_usa_adapterar159_9.html
    Delší hlavně zima, cca. Musíme je nakreslit a připravit, ať to funguje a není s tím zbytečné sraní navíc.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: A cos vyčetl? ;)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Byl jsem se topit:) Ale vysledky jsem poctive prozkoumal!:)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: a proc dneska nestrilis?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MAZDA: otazka je jak dlouho a jakej vyrobce devitek, ale obecne ar9 buffer je tezsi oproti standardnimu bufferu ar15 (3oz/85g) a cca odpovida h3 bufferu:
    9MM AR Buffer Dimensions

    COLT 9mm SMG Buffer SP62913 – Length 3.300″ , Weight 5.5 Ounces
    CMMG 9mm Heavy Buffer 90CA9B4 – Length 0.000″, Weight 5.3 Ounces
    Yankee Hill Machine 9mm Buffer YHM-925-A – Length 3.600″, Weight 5.9 Ounces
    Spikes Tactical ST-9X 9mm Buffer SLA009X – Length 3.700″, Weight – 8.5 Ounces
    Blitzkrieg Components 9mm Hydraulic Buffer – Length 3.900″, Weight – 6 Ounces
    Rock River Arms 9mm Buffer 9MM0107 – Length 3.250″, Weight 5.5 Ounces
    Hahn Precision Pistol Cartridge Buffer 9mm Buffer – Length 3.6875″, Weight 7.0 Ounces
    Heavy Buffers 9Q Buffer – Length 0.000, Weight 8.5 Ounces
    Heavy Buffers 9QT Buffer – Length 0.000, Weight 12 Ounces (For SBR’s and Full Auto)
    New Frontier Armory 9mm Buffer – Length 0.000, Weight 8.0 Ounces
    New Frontier Armory 9mm Buffer – Length 0.000, Weight 10.0 Ounces
    VLTOR A5 H4 Heavy Buffer – Length 3.995, Weight 6.83 Ounces

    9MM Buffer Spacer 5 Quarters = .345″
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    VOMAJDA: Da, ale chce to dily z USA. Nicmene hiperfire eclipse z toho neudelas nikdy :)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    PIVECEK: dá se na tom nějak ladit ta spoušť? Přišlo mi, že ten pakoš ji má úplně hroznou (jaká je na origo HK netušim, to jsem asi nikdy nezkoušel).
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SHADDIE: Cekam, az bude v prodeji tohle, pak to bude asi hotove :)

    Magpul® SL Grip Module - HK94/93®/91® & Semi Shelf HK® Clones
    https://www.magpul.com/...s/magpul-sl-grip-module-hk94-93-91-semi-shelf-hk-clones?ProductColor=VO343
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: Ani bych si nevšiml :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: To je docela cool!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Jo a ten sroub s matkou co drzi dohromady upper a lower je tam docasne, na ten puvodni pin se to musi trosku doladit:D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    exif bug smerujte na Nyxe.)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SHADDIE: Jasny :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam