• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: No Ty chces strilet na imperialisty z pul kilometru :-) Pokud jsi pochopitelne nemel na mysli "spray and pray", tak pak zustava jedine sniping :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: co tu porad placate o sniperkach?
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Nevim, jestli bych delal sniperku ze zbrane, co strili ze zadni polohy zaveru :-)

    MCFLY: To si pletes, Xmeda nikdy nemasiruje, Xmeda nabizi osvetu neprobuzenym! ;-)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    XMEDA: "nehodlam cist nejaky kolovratkovy masáže" tvl dokonalá věta to XMEDI.. :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Nebo SVT nebo UK59 nebo Vepr...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STU: Ty jsou na zabavnou strelbu v Hovoranech na plechovky a PETky apod. Stoji to jak 9x19. A NAPROSTO s prehledem na to staci. Presnejsi strelivo na vetsi vzdalenosti samozrejme poridit taky jde, ale to jsi u jinyho zpusobu strelby (mirenka) a uz je vhodny pridat i optiku.

    A kde pro ten druhy pripad brat petikackovy sypacky v 5.56?

    O nejakym samodomo prebijeni se odmitam, jako o ekonomicke variante, bavit, protoze je to utopie zanedbavajici vstupni naklady. Prebijeny z velkovyroby jsem za 5kc nevidel.

    A debatovat tady o vyhodach a nevyhodach 7.62x39 nema smysl, vi to tu kazdej a nehodlam cist nejaky kolovratkovy masaze.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ELWERINE:spravne, rozumny lovec imperialistu ma mosina a nedela z kosy snajpu :D
    STU
    STU --- ---
    XMEDA: Ted v nedeli mame zavody samonabijeci pusky 7,62x39 standart, open a ostatni open krom malorazky. Na 200m. A ted mi rekni, k cemu jsou ty cinsky sunty? Trefis s tim alespon pistolivej terc?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SIRIUS: to mas pravdu. Ja bych na 500 metru imperialistu ostrelovala Mosinem...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: jasne protoze typickej problem kerej resis je strelba kosou na 500m na imperialistu....
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Nj jenze evo karabina nesunda imperialistu na 500m.. 7.62x39 i dal (kdyz se trefi) :)

    A ve skutecnosti to tak zly s tema nabojema neni, SKS jsem mel rozptyl kolem 5cm na 50m a to jeste bylo z 90% spis rukama a ocima jak puskou nebo strelivem. Jasne ze na 100m+ strelnici by to uz zaclo byt trochu otravny pri snaze o nejaky mirenky, ale na siluety bohaty.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: kdybych chtel dlouhou na levny strileni tak si koupim tu evo karabinu, nebo neco jinyho v tedle kategorii protoze to v nejake srovnatelne vzdalenosti bude presny, mozna presnejsi nez kosa z nejakejma cinskejma kulometakama

    Pokud chci pusku v adekvatni razi tak si koupim ARko kery ma potencial bejt presny a ma potencial na tunning kerej dava smysl podle toho na co ho budu pouzivat
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STU: to zalezi jak daleko imperialista stoji :D
    STU
    STU --- ---
    XMEDA: aerkem se strili presne hlavne... a kdyz budes prebijet, dostanes se i na tech pet korun
    ta cina za bura je dobra tak na plaseni holubu... pokud strilis jenom na 25m tak to ale vyuzijes
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Arkem strilis za 4,80- ?

    BEAREKA 3 hod ·

    Výroční sobota se blíží - 16.11. (9.-16. hod.) se na Vás těšíme. Jen tento den pro Vás sleva 10 % na veškeré zakoupené zbraně (nezapomeňte si včas zajistit NP) a dále náboje 7,62x39 Čína za 4,8 Kč. Přijďte si s námi připít!
    STU
    STU --- ---
    SIRIUS: jako ted jo... ale kdysi jsem to koupil za 6k.... pak si koupil kompenzator, pak rucku, pak vypousteni zasobniku na pravej ukazovak, pak predpazbi, pak, pak pak...... a za ty roky to ani nebolelo a nejak se to nastradalo.... mit ty prachy v kuse ted, tak vubec nepremejslim :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STU: jako je to pekny, ale radsi bych vzal to Arko :D
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: jo jo, je tam takovej malej deflektor na dva srouby, na originalnich obrazkach od gundocthora je to videt
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    STU: Takže tam je uvnitř nějaký srážeč...?
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: uplne standartne doprava nahoru. za ten vic jak pul rok co to ma se nepochlubil zadnou zavadou
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    STU: Mě vždycky zajímalo, jak to s tím celokrytem vyhazuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam