• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: No, hele, krám nemají, mají jen kanceláře, aneb B2B only.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: ja si pamatuju kdyz sem chtel u nich koupit prvniho siga a prislo me ze to je takova reinkarnace hospody na mitince, votevreli si kseft s kverama a lidi by k nimc hteli chodit kupovat kvery, takova drzost!
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: "tuna koniny hovoří za vše" ;-) Aneb, občas se u nich najdou zajímavé věci.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    OCTOPUSS: banzai je jako hodne specificka firma, fakt nechapu ze davno neposli hlady
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mám v Motole už rok a půl objednanýho Shielda.
    Dementi v Motole se neobtěžovali zjistit, že už nevyrábí, takže jsem x měsíců čekal zbytečně, a musel jsem jim sám dát vědět, ať mi teda objednají model novej.
    Banzai ani hovno. Nevíme, neposlali, není, neznáme.
    Dneska po x měsících sonduju co novýho (u Banzaie).
    Mail "blabla, vaši objednávku na model <kurva úplně jinej než jsem jim tehdy uváděl> stále vedeme v patrnosti".

    Já už nemůžu. Jdu si hrát s bábovkama.
    NJAL
    NJAL --- ---
    PIVECEK: Jj, ja jsem si tu nalepku se zakazem Berett koupil a dal si ji na zbranovy trezor. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PIVECEK: a plati to jen pro cerny
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    HARIUS: Koukam taky ti to neda spat:))
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: Ja ten piktogram chapu jako zakaz noseni CZ75, coz je neco co vlastne chapu, a mozna tim mysli na blaho strelcu. Podobne, jako v bankach vetsinou nemaj radi lidi s Berettama.

    Jinak viz. Ergosum.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ERGOSUM: Je to tak, že to na veřejně přístupném místě, což park bezpochyby je, není porušení zákona, nicméně případný spor s majitelem pozemku by byl čistě občanskoprávní. Stejně jako v nákupním středisku.

    CERMI_FOX: A tím se dostáváme k pokutě čí zákazu vstupu. Pokutu, pokud vím, můžeš dostat buď od státu/veřejné správy za přestupek proti zákonu, od soukromé osoby jen na základě smluvního ujednání. (Typicky v MHD, tím že nastoupíš, stáváš se smluvním partnerem a můžeš dostat pokutu.) A tady se obloukem vracíme k oné občanskoprávní rovině :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CERMI_FOX: Mohu se plést, ale neopravňuje tě ZP nosit zbraň všude kde to není zakázáno zákonem?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NJAL: tak samozrejme, ze kdyz nikdo nic nevi, tak nedostanu pokutu/zakaz vstupu.
    Jde mi spis o teoretickou rovinu.
    NJAL
    NJAL --- ---
    CERMI_FOX: Ja bych to videl na skryte noseni - tedy dokud nevytahnes, tak je to uplne OK, stejne jako kdyz mas v kapse krabku cigaret nebo v baglu lahev chlastu.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    CERMI_FOX: Dole se pise "navstevni rad vydavaji majitele soukromych pozemku…" takze to nebude (papirove) rozhodnuti mesta.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    Jak moc je závazný zákaz vstupu se zbraní do parku provozovaného městskou částí? Může vlastně město zakázat přístup na svoje veřejně přístupné pozemky se zbraní (parky, ulice, silnice, parkovací místa ....) ?

    Viz tahle cedule:
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    BLAF: předpoklad ano
    BLAF
    BLAF --- ---
    KENJIRO: Zase musis uznat, ze "stát určitě nebude zlevňovat a najde si nějakej způsob, jak si nahrabat" je celkem oduvodnenej predpoklad :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: Ach jo veril jsem ze se nenajde nikdo kdo toho Blowupoj pomuze tady rozdmychat, bohuzel ses chytnul.

    Pokud by te to zajimalo tak ten stejnej flame prave skoncil v Pracovnim auditku kde Blowup mistrovsky argumentoval a stejne v dalsich asi 15 klubech.

    Pleaaase not this shit again!!!!
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BLOWUP: v tom mají ale v podstatě pravdu, protože
    * každý jednou zahyne
    * klimatická apokalypsa je jen přesvědčení daného jedince.
    Takže když se daný jedinec přesvědčí, že zahyne v klimatické apokalypse, tak tam i zahy
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    STENNY: jj, a diky tomuhle maj ted nektery lidi paniku ze zahynou v klimaticky apokalypse. Sad. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam