• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Inu, těžký život s americkými dodavateli :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: hele voni asi nemeli prodejnu jako takovou, ale tak to ani neni nutny, pokud ses importer mas nejakej sklad, tak z nej muzes prodat klidne v kanclu :) To teda i nabizel at se prijedu podivat ze neco maji, akorat proste z veci co meli v reklame nemeli ani jednu a kombo co sem chtel taky ne, mam pocit ze to snad nejak i zkouseli objednat ale z toho nic nebylo
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    XMEDA: Těch sto škorpů, co jsem letos od nich kupoval, hovoří o opaku :D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    SIRIUS: ceske zbranove kramky obecne jsou az na par vyjimek dost specificky byznys
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: treba je to jen pracka
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Aha, tak to pak jo :D Já ani netuším, že někdy krám měli... Znám jen ty kanceláře na Olšanské :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: tak tehdy inzerovali i na koncaky, kruci to je tak davno ze to vlastne byla inzerce este v casopise :-)) Si pamatuju doted, psal jsme jim ze chci pistoli model co inzeruji v inzeratu, ta reklama tam byla jenom asi kazdej mesic pul roku no a na ten dotaz mi odpovedeli ze tu 226 uz nemaji, ze to akorat zapomeli zmenit :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: No, hele, krám nemají, mají jen kanceláře, aneb B2B only.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: ja si pamatuju kdyz sem chtel u nich koupit prvniho siga a prislo me ze to je takova reinkarnace hospody na mitince, votevreli si kseft s kverama a lidi by k nimc hteli chodit kupovat kvery, takova drzost!
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: "tuna koniny hovoří za vše" ;-) Aneb, občas se u nich najdou zajímavé věci.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    OCTOPUSS: banzai je jako hodne specificka firma, fakt nechapu ze davno neposli hlady
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Mám v Motole už rok a půl objednanýho Shielda.
    Dementi v Motole se neobtěžovali zjistit, že už nevyrábí, takže jsem x měsíců čekal zbytečně, a musel jsem jim sám dát vědět, ať mi teda objednají model novej.
    Banzai ani hovno. Nevíme, neposlali, není, neznáme.
    Dneska po x měsících sonduju co novýho (u Banzaie).
    Mail "blabla, vaši objednávku na model <kurva úplně jinej než jsem jim tehdy uváděl> stále vedeme v patrnosti".

    Já už nemůžu. Jdu si hrát s bábovkama.
    NJAL
    NJAL --- ---
    PIVECEK: Jj, ja jsem si tu nalepku se zakazem Berett koupil a dal si ji na zbranovy trezor. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PIVECEK: a plati to jen pro cerny
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    HARIUS: Koukam taky ti to neda spat:))
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CERMI_FOX: Ja ten piktogram chapu jako zakaz noseni CZ75, coz je neco co vlastne chapu, a mozna tim mysli na blaho strelcu. Podobne, jako v bankach vetsinou nemaj radi lidi s Berettama.

    Jinak viz. Ergosum.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ERGOSUM: Je to tak, že to na veřejně přístupném místě, což park bezpochyby je, není porušení zákona, nicméně případný spor s majitelem pozemku by byl čistě občanskoprávní. Stejně jako v nákupním středisku.

    CERMI_FOX: A tím se dostáváme k pokutě čí zákazu vstupu. Pokutu, pokud vím, můžeš dostat buď od státu/veřejné správy za přestupek proti zákonu, od soukromé osoby jen na základě smluvního ujednání. (Typicky v MHD, tím že nastoupíš, stáváš se smluvním partnerem a můžeš dostat pokutu.) A tady se obloukem vracíme k oné občanskoprávní rovině :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    CERMI_FOX: Mohu se plést, ale neopravňuje tě ZP nosit zbraň všude kde to není zakázáno zákonem?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NJAL: tak samozrejme, ze kdyz nikdo nic nevi, tak nedostanu pokutu/zakaz vstupu.
    Jde mi spis o teoretickou rovinu.
    NJAL
    NJAL --- ---
    CERMI_FOX: Ja bych to videl na skryte noseni - tedy dokud nevytahnes, tak je to uplne OK, stejne jako kdyz mas v kapse krabku cigaret nebo v baglu lahev chlastu.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    CERMI_FOX: Dole se pise "navstevni rad vydavaji majitele soukromych pozemku…" takze to nebude (papirove) rozhodnuti mesta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam