• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NGR: vetsina 3D print plastu ti vydrzi na zbrani jen chvilu.. krehky, teplotne a slunecne nestabilni. Nekterym vadi voda, pot..

    Ale treba mas nejakou poradnou industry-grade tiskarnu a stabilizovany filamenty :)
    NGR
    NGR --- ---
    NGR: proste me zaujalo prevliknout rugera do bullpupu at uz 3d tisk nebo ten brownells kterej je drahej a jeste tam jsou ty restrikce ktery jsem uplne nepochopil
    NGR
    NGR --- ---
    hele zajimal jste se nekdo o 3d tisk popr o prestavbu zbrani do jine pazby - ev ramu?
    koukam se ted napr na ruger 10/22 bullpup a zajima me jak je to s legalitou, ev dovozem z brownells /tam pisou nejaky us restrikce/ popr u nas vytisklym pazbou co by ale mohl vypadat uz i jako ram....
    mate nekdo zkusenosti vic nez tisk jedne soucastky?
    AKLYS DEFENSE, LLC 10/22® ZK-22 10/22 Bullpup Stock - Brownells Česká republika
    https://www.brownells.cz/...22-Bullpup-Stock-AKLYS-DEFENSE-LLC-Black-Ruger-Drop-In-Polymer-100017065
    Is the Ruger 10-22 BULLPUP a Good Idea??
    https://www.youtube.com/watch?v=830E5BbUcG8

    atd
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BECKOU: tak to jsme byli ve stejným squadu :-)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    BECKOU: Posledni jsou prave ti co dostali DQ, takze gratulace a jen tak dal. :)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    SHADDIE: jj squad 4 :)
    A i presto ze jsem skoncil posledni, beru jako uspech ze jsem nedostal DQ :D a aspon je kam se zlepsovat
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TRILOBYTE: a všem rozhodčím se líbil makarov :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BECKOU: nebula nahodou ve squadu 4? ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Vomacky :))
    Nejstudenejsi zavod byla dva roky zpatky unorova puska v zalanech
    Minus 13
    Tak jsem promrzla, ze jsem pak jeste tri mesice lecila zatuhly zda :))))
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    TRILOBYTE: kosa jak blazen no :D
    Nicmene skvelej zazitek, prvni zavod, byl jsem vyklepanej ale hrozne pratelska atmoska a fajn rozhodci to jednoznacne ulehcili.
    Asi sem chycenej na dalsi :)
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    KENJIRO: Skoda ze si nejel:
    - vzhledm k pocasi bys asi odjizdel se zapalem plic a chripka by te uz netrapila :)
    - navzdory pocasi super atmosfera, hezky postaveny stage, fajn lidi (a 2 DQ teda, to je ostuda)
    - pekne to odsejpalo, i pres dve stage na jednom strelisti bylo ve dve hotovo
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KENJIRO: Okey
    Podle ligy to znelo, ze zakazou asi tak vsechno
    Chtela jsem si to o vikendu precist, tak diky za usetreni prace :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Tak už to tam je.

    Z fb Ligy Libe to naopak záhadně zmizelo :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: to zase smrdi necim co si uzijou akorat pravnici :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SIRIUS: ani jedno :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: mame se tesit nebo bat? :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jinak teda zítra o tom budem mít článek na stránkách. Včetně vysvětlení, co to vlastně je :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MAZDA: Jo. A měl jsem to o dost dřív... akorát tak jako úplně nemám chucpe na to se k tomu postavit stylem "JAKO PRVNÍ VÁM PŘINÁŠÍME COSI, CO NA VÁS EU ZASE ŠIJE!!!"
    "A co to je?"
    "No určitě nějaké bouda, jen hlupák by od EU očekával něco jiného!"
    "Ano, ale CO to je?"
    "No, já jsem to vlastně nečetl... nerozumíte tomu náhodou?"

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Me se to i libi, jelikoz preferuji treba G26 oproti 43x, ale mozna by stalo za to k tomu udelat proprietarni zasobniky, aby se tam veslo aspon 10 naboju..
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    OTAKAR: me by spis zajimalo jak se muze stat takova vec ze te napadne, ze to co fakt chces tlacit jako claim u superkompaktni pistole je vyjimecna presnost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam